Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Proszę Cie Justyna o nr tel. do siebie.
  2. a kuku, moj ruter działa jakby nigdy nie szwankował, łabuz :cool1: Justynko, jeśli Punia wyruszy jutro w droge, to [U]kiedy[/U] bedzie w Warszawie? Jutro dotrze do Warszawy stareńki kot zs schroniska w Poznaniu, którego też muszę jakos odebrac...:roll: Kota moze ptrzechować dobra duszyczka do niedzieli.... aha,
  3. Mycha, a kiedy Neli do Ciebie trafi? Po porodzie?
  4. Aha, i bardzo się cieszę :loveu: :loveu:
  5. Aga, maluchy rewelacyjne! niezależnie w czapeczkach, czy bez :cool3: A stopa - to już bez komentarza :loveu: (taka wielka, jak nasza zyciowa w Polsce :cool3: )
  6. Nie ma w domu netu od wczoraj, popsuł sie ruter. Czekam na sunię i na wieści o niej.mój tel. 0692 781 745.
  7. Jezooo, wszystkie moje myśli całe serce będzie z Wami!
  8. Towarzystwo Ochrony Zwierząt ? Chyba Opieki nad Zwierzętami? Głupio tak pomylić nazwy....:cool1:
  9. Od środy próbuję skontaktować się z razdwatrzy. Nie przyjmuje pw, nie mam do niej telefonu, Miecia nadal w schronisku... HELP !!! Nr telefonu do razdwatrzy! Kto będzie w schronisku w sobotę?!
  10. Kiwi, wiesz już co u Eryka? Może to jaks niestrawność, wzdecie, kiszki zapchane np. kośćmi.....
  11. Ja bede miała prośbę o zaproszenie p. Pukasa z Zakładów Miesnych Pekpol w Ostrołęce i p. Kluka- przekazał wprawdzie niewiele, kilka kg makaronu i kaszy, ale tak na zachete...Adresy podam dziś wieczorem lub jutro raniutko....
  12. Chyba myślą Cię, maleńka, przywołałam! Domek by się przydał....
  13. Dziś w schronie byla Fela, moze coś wieczorkiem dopisze.
  14. To ja już czekam na to zdjęcie.Ciekawe, jak ta "cięzarowa" teraz wyglada?
  15. "Moja " nadzieja u weta? Jakiegoś miejscowego? On przyszedł, czy psa zawiozłyscie?
  16. I po pierwszym zdjęciu widać, ze lubi koty! To moze ktoś z kociarzey chce psa?
  17. Widzisz, Aniu, mam wolny "tymczas" , jadą do mnie dwie malizny sucze, jadą i dojechać nie mogą... A ja czekam i czekam...
  18. Czy jedzie ktoś jutro do schroniska? Chodzi o maleńką (mam nadzieje...) Miecie!!
  19. rewelacyjna akcja! Trzeba dzieci uczyć miłości do zwierzat od małego! Wyobrażam sobie, w ilu domach wieczorem było:"Mamo, ja chcę pieska!" :diabloti:
  20. Podnoszę Punię! Kurcze, świat taki niby mały, a tu człowiek czeka i czeka i czeka....
  21. Bardzo kocham te kruszynke. Rodzinka, jak sie nie odezwie, sama sobie będzie winna, ze straciła taką okazję! Asiu, ona jest u Ciebie? Na tymczasie?
  22. To moze ja odpowiem: - to cudo jest bez domu na działkach koło Schroniska na Paluchu, - nie jest po sterylce, jest w zaawansowanej ciazy, - jest młoda i sliczna, niewiele wieksza od kota, - jest zdrowa, - co do dzieci-nie wiem, ale ludzi się boi i nie daje isę złapać. Jeśli Cię interesuje, przylacz się do grupy lapiacej i będziesz miała SUPER psa!
  23. nic się nie pokićkało, Miecia jest w Ostrowi :cool3: Mieszkam zaraz koło Krasnosielca, 35 km od Ostrołęki. Odbiór nawet z Ostrołęki jest dla mnie super! Jakby KanaR czy Fela nie byli wczesniej w Ostrowi (czyt. w środe), to bardzo sie polecam!
  24. [quote name='AśkaK']Ja nigdy nie zrozumiem reguł panujących w tym schronisku.:angryy: Odesłał zainteresowanego faceta, bo kwarantanna?!:crazyeye: Przecież w trakcie tej "kwarantanny" pies i owszem, może zachorować ale nie dlatego że trafił do schroniska z wirusem, lecz że właśnie tu go złapał! malagos, wspaniale że uratujesz Miecię! :loveu: :multi:[/quote] Ale dajcie mi szansę!! Proszę, choć trochę bliżej mnie,,,,:placz:
  25. Pomocy dla choraska! Cała nadzieja w badaniach i lepszym jedzonku....
×
×
  • Create New...