[quote name='AśkaK']Ja nigdy nie zrozumiem reguł panujących w tym schronisku.:angryy: Odesłał zainteresowanego faceta, bo kwarantanna?!:crazyeye: Przecież w trakcie tej "kwarantanny" pies i owszem, może zachorować ale nie dlatego że trafił do schroniska z wirusem, lecz że właśnie tu go złapał!
malagos, wspaniale że uratujesz Miecię! :loveu: :multi:[/quote]
Ale dajcie mi szansę!! Proszę, choć trochę bliżej mnie,,,,:placz: