-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
To dobrze, ze Punia do mnie nie dotarła :cool1: Jo37, która ją miała przez chwilę powiedziała, ze bym już jej nie oddała. Mycha też tak powiedziała. A gdybym jej nie oddała, to by sie domek tymczasowy zapchał na amen. A tak, Punia ma dom, ja spokojne sumienie, ze do mnie jechała i miała mieć ten dom....I ma :loveu: -
Łęczyca- parka ON-ków z pseudohodowli- Dager i Elza mają domy
malagos replied to Imbirka's topic in Już w nowym domu
Imbir, i co, Bunia znajdzie czas dla Degera? Tu kurcze kazdy dzień jest na wagę złota....im szybciej, tym lepiej :cool1: -
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
malagos replied to Evas's topic in Już w nowym domu
A gdzie jest sunia? Szukam małego psa do domu w Ostrołęce, jest chętny pan. -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie miałam wieści od Mychy. dobry domek należy się Puni jak nic. A i Mycha miałaby wgląd na sytuację piesia (i może chody u prezesa :evil_lol: ). Ale po cichutku żałuję, że może być tak, że nawet nie poznam Puni.... -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Sama nie wiem, czy sie cieszyć, czy płakać :placz: Sunię przyjęła Mycha101, wzięła na chwilę do pracy, by mi ją przywieźć wieczorkiem. A tu niespodzianka, Punia spodobała się prezesowi Mychy. Mycha wiec zadzwoniła i pyta, czy prezes może ją wziać? To 100 -proc. dobry i sprawdzony domek, wg Mychy. Ale musi odbyć się narada rodzinna. Wiec Punia zostaje w Warszawie, by jej nie wozić w tę i nazad po 100 km do jutra. Jeśli prezes ją bierze, to znaczy że Punia znalazła stały dom. Jesli nie, przyjedzie do mne jutro i będziemy szukac nowego domu. Ale to wszystko skomplikowane :shake: No, jedno pewne, ma ta sunia przygody, że hej! -
Kochane dziewczyny, mam prosbę. Jako ze mam wiele, wiele zalet :diabloti: , umiem robić dobrze wiele rzeczy, ale...nie za bardzo znam się na komputrach :oops: . Wieczorem mam zadzwonic po adres mailowy pana z Ostrołęki. Umiem wysłać zdjecie z mojego komputera do pana, wyślę mu Malinkę. Komu mogę podać ten adres, by wysłał zdjęcia psiaków "rozmiaru kanapowego", z krótkim opisem: wiek, płeć.... Żeby wybrać z wątku tylko te zdjątka, o jakie pan pyta. [B]Fela,[/B] nadal nie wiem, który to piesek ten shit-tsu czy yorkowaty? Jest na forum jego zdjęcie? Czy ja jestem ślepa :cool1: a mała sunieczka po porodzie, bez szczeniaków? To która? A jakieś nowe zdjęcie Mopsi? Prosze, pomózcie, jest okazja na dom!!
-
Uwaga ważne! Jest chętny pan z Ostrołęki na pieska w typie szpica wilczastego, ratlerka, czy ogólnie malotki na wersalkę. Najpierw pokażę panu oczywiście Malinkę, ale jakby się nie spodobała, to proszę o: informację plus zdjęcie. Może dziewczyny, które były w sobotę i niedzielę (Fela i ktoś jeszcze?...) Wieczorem będę miała pana mail i prześlę kandydatury :cool3:
-
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Punia już w pracy z Jo37, a do mnie trafi jeszcze dziś, przywiezie ją Mycha101! Dziewczyny, jesteście wielkie!! Bardzo dziękuję za transport, opiekę, zawracanie głowy - za wszystko: MAJAA , AGNIESZKA, JO37, MYCHA101 !!!! -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma_ruda']Dzielna sunia:klacz: . Zasłużyła na stały domek![/quote] Ale ja mogę oferować tylko tymczas.... Uwaga, uwaga, Punia dojeżdża do Warszawy z Agnieszką, zaraz odbierze ją niezastapoina Jo37 !:loveu: Czekam tu na wsi z niecierpliwością, zaraz jajko zniosę, jak rany!:diabloti: To do czego jest Punia podobna? Do cairn terierra? :oops: A co to za stwór?:oops: -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
malagos replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moje myśli macie zapewnione, gorace i serdeczne! -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
malagos replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a co EMIR na to? -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
no to coraz bliżej mnie :cool3: mój wczorajszy nabytek- miksik jamniczki- tak broni swego kocyka, ze nie da przejśćani psu, ani kotu :mad: -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane, gdzie jest teraz Punia? W Kielcach? -
Kochane dziewczynki, jakoś mi net załapał więc piszę: Bardzo mi przykro, że mogłam wczoraj wieczorem wziać z Ostrowi tylko jedną sunię. Czekam na suczkę z Dierżoniowa (ależ się zkałapućkałam :oops: w tę ilość zwierzat, bo dziś Jo37 przywiozła do nas kota z Poznania, 11-letniego bezzębnego syjama). Trudna decyzja i trudny wybór... Mała sunia Malinka nie jest jamniczką, wg nie jest nawet miksem jamnika. Coś jak posokowiec, ale zupeł nie inna sierść - chyba nie ma co zresztą się doszukiwać rasy, bo to kundelek jakich wiele na wsi. Faktem natomiast jest, ze jest chudzieńka i baaaardzo sympatyczna. Taka delikatna, trzęsaca się panienka. Ogonek pod brzuszkiem, uszki na końcu łepeczka... Zrobiła od wczoraj 3 wielkie kupy i siusiu, tylko na dworku. Wykapałam ją i odpchliłam, bo pchły skakały sobie po niej jak krowy. Jest wdzieczna za głaskanie, a swój kocyk w kuchni uważa za swoje terytorium i warczy na moje psy i koty...Zaraz podam dziewczynkom obiad, potem spacer. Załoze jej wątek, wstawię zdjecia....Ale wieczorkiem, bo mam tyle, kurka, roboty...:cool3:
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
malagos replied to Milady's topic in Już w nowym domu
[quote name='Milady']Poproszę dziewczyny, by wymierzyły Sada i poszukam mu w weekend budy :multi: Jak tylko zostaną podjęte ostateczne decyzję podam numer konta :cool3: na budę i hotelik. A ja mam kolejne wieści, Sad jest zaszczepiony i odrobaczony, a jutro będzie miał super obróżkę przeciw pasożytom. Trzymaj się psiaku!!! Tyyle ludzi już myśli o Tobie..... [SIZE=1]A teraz ciekawostka. Dostaję mnóstwo maili z allegro, głównie oburzonych i z prośbą "niech pani mu pomoże". A dzisiejszy Wam zacytuję[/SIZE] [I][SIZE=1]Najchetniej zamklabym ciebie ty gnoju do tej klatki[/SIZE][/I] [I][SIZE=1]"jak traktujesz zwiezeta tak ciebie ludzie tez kiedys potraktuja[/SIZE][/I] [I][SIZE=1]zebys tez kiedys we wlasnych gownach lezal i zdychal"[/SIZE][/I] [/quote] aż sie prosi pokazać to temu Januszowi i reszcie.... taki świateczne życzenia ....:diabloti: -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Korzystam z okazji i podgladam wiadomości :cool3: Chyba jedak nie ma nadziei, że Punia będzie jutro w Warszawie?.... Kota odbiore wiec jutro, Punię w innym terminie, jak przybędzie do stolicy! Ale nadal czekamy na wieści i newsy! -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
malagos replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Czyli ktoś go weżmie , tylko trzba kupić budę? To nie ma co sie zastanawiać, trzeba zbióreczkę na budę zrobić...