Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Wierzę, ze taki duecik dwóch cudownych psiaków znajdzie dom! Dzieki, Bea, za obydwa!
  2. Kiedy akcja? Swoją drogą, ta sunia wyraźnie nie chce pomocy :crazyeye: Myślałam, ze kontakt z człowiekiem, karmienie przez babę spowoduje jakiś przypływ uczuć do ludzi, oswojenie, cheć głaskania. A tu nic, nadal dzikość :shake:
  3. Budza rzeczywiście odlotowa :p A Marika, co za mina kochana! To już po oczach widac, ze to mądry, łagodny pies.... A wyżłowata? Dawno jest w schronie? A te małe suczki, o których pisała w ub. tygodniu Fela, mała Mopcia i maleńtas szczekająco-gryzacy, są jeszcze?
  4. A ja sobie czekam na relację z przywiezienia podhalanki i szczeniaka...;) co tam w Ostrowi wogóle słychować?
  5. Jak off topik, to na całego :eviltong: Ja miałam przez rok pajaka Zdzisia w kuchni....ale ładna sztuka, mówię Wam :razz: Chyba sam gdzieś się wyprowadził, bo my mu krzywdy nie zrobiliśmy.
  6. taka z niej mała damulka :razz: Taka "naręczna" i nakolankowa!
  7. Czy ten domek musi być tylko tymczasowy? :cool3:
  8. Feluś, ale ta GuMisia sliczna....:cool1: I ta malotka szczekajaca tez....:cool3:
  9. Nie wiem, co knujecie, ale ja już sie cieszę :evil_lol:
  10. Historia śliczna i prawdziwa...:loveu: jak fajnie zaczął się ten rok. Moriaa, dzieki za przklejanie takich super wieści, trochę wzruszenia jeszcze nikomu nie zaszkodzilo...:evil_lol:
  11. To życzę jak najszybszego dotarcia do domku.... Oby Nowy Rok okazał się szczęśliwy jak najszybciej!
  12. No to i ja gratuluję decyzji! Uratowana kolejne zycie...BRAWO!
  13. Przecież to taka śliczna sunia.... Gdybym oddała Malinke, która mam w domu tymczasowym....moze zaraz po Nowym Roku jednak zadzwoni ta pani ze Ślaska...
  14. Ankarage, zobaczysz, ze ratlerki to najmilsze stworzenia na swiecie! Za Ciebie da sie pokroić w kawałki i będzie Cie bronić do upadłego! A ze szczekliwe? :eviltong: No, nikt nie jest doskonały! Samych szczesliwych dni w Nowym Roku!
  15. Podnoszę, bo czas ucieka...starsze psy mają go tak mało :shake:
  16. No to czekamy na dalsze opowiesci o przygodach ratlerczyka.....
  17. Ja też sie bardzo cieszę, ich zdrowie jakoś leżało mi na sercu...:cool1:
  18. A czy w nowej rodzinie jest jakiś dziadziuś do podgryzania?:evil_lol: Ale sie chłopoakowi poszczęściło w starym roku!:loveu:
  19. Pozdrowienia od naszej psiej rodzinki, w tym bokserki Jassiki! Danusia, piszcie często co słychać u Was :cool3:
  20. Napisałam maila do Roberta ze stronki pudli. Pomogł juz niejednemu pudelkowi. Może ?.... Czy jest powiedziane, dlaczego sunia jest łysa? Czy trzeba zrobić badanie poziomu hormonów?
  21. Może napisz pw do doddy lub Karilka z prośbą o mieszczenie psa na innym forum?
  22. malagos

    Metamorfozy

    Taaaa, to zdjecie to podsumowanie roku i wysiłkow wielu z nas, dogomaniaków!:loveu: Takich scen zyczmy sobie w przyszłym roku codziennie!
  23. Jest strona adopcyjna dogów, ktoś tam zalogowany musi tego psa umieścić tam! Poszukam w podpisach dogomaniakow, moze uda sie wyłowić miłosników dogów...
×
×
  • Create New...