Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Kremówka na tych ostatnich zdjeciach wyglada jak collie :crazyeye:
  2. No to czekamy.... cioteczka Kiwi na pewno da radę :evil_lol: Taka wyprawa dla dwóch dam, ho, ho :cool3:
  3. co postanowilyscie? a technik wet. NIE MA PRAWA robic operacji i prawie wszystkich zabiegów na zwierzętach, to moze tylko lekarz wet.
  4. Ankarege, a oprócz tej suni którą sobie zaklepałaś? Tę Calineczkę po wypadku? Wagowo to nawet nie jest jeden sradni pies :loveu:
  5. Lara....ja tylko powiem: kochana jesteś. I tyle :loveu:
  6. Andziu, oko udało sie uratować, piszą dziewczyny w 1. poscie. Dobrze,że ten technik nie usunał gałki....
  7. Ależ on wygląda, jakby całe zycie spedził na tej kanapie :crazyeye: taki hrabia urodzony :loveu:
  8. Wyglada na to, ze w dawnym mieście wojewódzkim, jakim były Suwałki, nie ma ludzi :crazyeye:
  9. Jak ustalenia? Napiszcie, co z bokserkiem....
  10. A wiec jestesmy ciekawi, jak sobie Tosia radzi....
  11. Jak wyniki badań pieska? Do kiedy moze być w klinice?
  12. [quote name='Owieczka']Jest domek dla ok 2- 3 letniego [B]pieska [/B], ma byc małego wzrostu Przeszuakm jutro nasza strone ale wiem dobrze że macie gdzieś jakieś zdjęcia aktualnych psiaków wiec baaardzo prosze :modla: przesyłajcie najlepeij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo nie chcę zasmiecać watku fotkami ewentualnie linki na PW Mamy mało czasu bo kobieta jest chetna i chce jechac na Paluch a tam napewno cos znajdzie :placz: a ja wolałabym uratować od nas jakiegos burka plisss !!![/quote] Owieczko, może Supełek? Ma swój watek na dogo.
  13. To ja sobie podrzucę boksereczki... tyle tylko mogę, ale tu zagladam.....
  14. Widzę, ze pomogła Fela! Ale napiszcie, gdzie pies trafił i jak się czuje!
  15. Lara, jak coś wymyślisz, podpowiedz mi - od roku szukam wyjścia (w mojej wiejskiej, biednej gminie), ale sie zmienił wójt i problem znow jest nieistotny...
  16. Jej i teraz trzeba pomóc, bo takie ratlereczki nie lubią być z dala od pańci....Jeśli masz mozliwość, HebaNova, nie zastanawiaj się :cool3:
  17. Często o niej myślę i bardzo sie cieszę z tej woli życia!
  18. Boję sie zajrzeć tu, bo Esperanza obiecała wstawić zdjęcia.:-( We mnie tez wzbiera złość na tę chorą sytuację. Nie rozumiem jak może ten własciciciel uprawiac samowolkę. Ma wszystko podana na tacy-szczepionki, żarcie dla psów, nawet opał w ub. roku przywoziłyście do Ostrowi. Darmowa pomoc, strona schroniska, wizyty lekarza, adopcje. Myślę, ze w świeta ani on, ani pracownik nie raczył zajrzeć do schronu. Głód budzi agresję i stad zagryzienia. Jak bumerang powraca pytanie, dlaczego ten dziad tak olewa sytuację tych psów. I jak go zmusić do działania. Albo jak zmienić właściciela. Zamknąc schronisko - dość latwo. Co z psami? Czy mozna z punktu widzenia prawa zmienić właściciela w tym przypadku? I czy byłby ktoś miejscowy gotów przejac tę schedę?:shake:
  19. A co to za maleńka sunieczka? Ta maciupka podrzucona w Wigilię? Moze zdjątko?:oops:
  20. Agnieszko, Madam jest juz na Allegro? Popros kogoś z mapy dodo o to, ludzie sie tam deklarowali, ze moga psa wstawic. Przed chwilą mi to uświadomiła Pixie, po to tworzona jest taka mapa. Może Gallegro? Moze Witokretki - dały moją Malinkę, może Supergoga?
  21. Esperanza, ta ONka to ta, która tak ujęła Jo37?.....:shake: Nie chce się nic wiecej pisac.... Czy właściciel zapłaciłby 100 zł za stertylizację jednej suni?
  22. Esperanza, co w schronisku? Dużo "luzaków"? Jakieś szczenięta przybyły? Jakieś dobre wiesci?
  23. Parwo bierze czasem bardzo szybko, rano objawy, wieczorem śmierć (widziałam, wiec wiem na pewno). Małe mogły sie zarazic dopiero teraz od dorosłej suni.
  24. Milady, może moja Malinka? nieco wyzsze łapki jak jamnik, miła, skończona dopiero co cieczka... I nie daleko od Warszawy. I wszystkie szczepienia. i młodziutka. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34843&highlight=Malinka+jamniczka[/URL]
×
×
  • Create New...