to jest wątek Malinki
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34843&highlight=malinka+mix-jamniczka[/URL]
zdjecia sa tez na 4 stronie.
Malinka jest podobna do Jaśminki
[*].
Ma ok. 1,5 roku. zaszczepiona, nie sterylizowana. Teraz ma końcówkę cieczki, wiec nie było jak zrobić zabiegu.
Jest u mnie od 20 listopada, juz poddtuczona, socjalizowana.
Wielkosci jamnika, ale szczuplejsza, zgrabna, ma dłuższe łapki. Przyjemna, nie szczekliwa, spokojna, troche lekliwa, np. na gwałtowny ruch reaguje ucieczką z płaczem! Ale spi w łóżku lub na fotelu, zjada błyskawicznie wszystko co dostanie, lubi inne psy i koty. Nie za bardzo umie sie bawic, zabaweczki ignoruje (nie zna?). Na spacerze biega, myszkuje po krzakach, podkopuje kretowiska. Wraca na wołanie zaraz.