Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Jak minął dzień? Jak humorek suni?
  2. Jak Cacuś? Moze juz ktos o niego pytał? Moja sunia tak podnosi łapki na spacerze, ze siusia stojac tylko na 2 przednich. Akrobatka!
  3. Ale, Basiu, prezent dostałyscie z siostrą :loveu: A ze trochę polamany, to nic, niedługo będzie Nela jak nowa :cool3:
  4. Pozdrowienia dla wszystkich Cioteczek i Wujaszkow zaglądajacych na watek Pelasi! Aby w Waszych domach zagościła radość, zdrowie, usmiech i szczęscie przez cały rok i do konca świata!
  5. Tragedia!.. Biedne, biedne psiaki!
  6. No, to trochę jestem spokojniejsza. Znam charakter ratlerków, więc tak sie martwiłam :cool1:
  7. Szukajmy mu domku, szukajmy....jak on przezył te 2 tygodnie w schronisku?.... Może ogłoszenia w gazecie? Ludzie lubią ratlerki.
  8. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko ciepłe mysli i kciuki .
  9. A ja Was i tak wszystkie lubię :p A pomogam tyle ile mogę, teraz wyprowadzamy z Tomkiem na prostą psa z lasu - szkielet, to mało powiedziane :shake: , ale został u pani, która go znalazła i to jest pocieszajace. Ale stan jest zły.
  10. Mnie wprawdzie bliżej do tej młodzieży z AK :evil_lol: ,ale i tak cieszę sie z takiego zakończenia historii pani Irenki. To jak z filmu, prawda?
  11. Maleńkie suczki to maja pasja...a ona taka rudzieńka, jak wiewióreczka...
  12. Biedna psina....ma coś w sobie z pudla? Bo takie loczki na łepku....
  13. Kochany ten Twój Tata.....:cool2: Dobrze pomyślał z tym wetem i pomocą i psu, i ludziom.....
  14. [quote name='florida_blue']na sniadanie było troche mięska, łyżeczka sera białego... i pół świeżutkiej chałki :mad::mad::mad: to taki kundelek - ale za zachowanie powinna dostać rodowód bokserkowy :) chrumka, niufa, pfyfa, wzdycha, chrapie, mruczy, sapie, tuli się, spanie na kanapie jest naturalne, a wchodzenie do łózka - tez typowo bokserowe - mordka, i po cichutku kolejno wszystkie łapki :loveu::loveu::loveu: Rewelacyjny opis!:evil_lol: Właśnie tak wchodzi moja bokserka do łóżka i identycznie wydaje odgłosy paszczą :loveu:
  15. Kochajmy staruszki! To bardzo mądre i pogodne psiaki!
  16. No mi też się podoba Wasza Rodzinka! Ciekawe, o czym pogadacie w Wigilię? :cool3:
  17. Mnie się jeszcze podoba ruda maleńka sunia. :oops: ale dopóki mam 5 psów, nie mogę nic poradzic :shake:
  18. a babę dopisać koniecznie do "Czarnych kwiatków" :angryy:
  19. Rzeczywiście jest śliczna. Własnie, jak tam apetyt?
  20. [quote name='Maćka']Sens jest bo ja nie tylko na allegro bedę wstawiać psy, ale po przeróżnych forach. Jeżeli jednak komuś na tym nie zależy to ja nie będę sie prosić.[/quote] To ja jednak bardzo, bardzo proszę.... W mieście jest latwiej - tak sobie myśle - wyadoptować komuś psa, spacerujac z nim, pokazujac, rozlepiajac plakaty...U mnie na wsi nikt okiem nie rzuci, ot, kolejny kundel,a ja z resztą nigdy w zyciu nie oddałabym psa tak rozpieszczonego jak Malinka na wieś.
  21. serce ma zdrowe, to znaczy była przbadana przed operacją usuniecia guzków w lutym.... Myślisz, ze trzeba znów badanka?....
  22. To ja sie juz cieszę!! A to pierwsze zdjecie to jak z jakiegoś żurnala o nowoczesnym urządzeniu domu :crazyeye: :evil_lol: Takie to wszystko piekne!
  23. to jest wątek Malinki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34843&highlight=malinka+mix-jamniczka[/URL] zdjecia sa tez na 4 stronie. Malinka jest podobna do Jaśminki [*]. Ma ok. 1,5 roku. zaszczepiona, nie sterylizowana. Teraz ma końcówkę cieczki, wiec nie było jak zrobić zabiegu. Jest u mnie od 20 listopada, juz poddtuczona, socjalizowana. Wielkosci jamnika, ale szczuplejsza, zgrabna, ma dłuższe łapki. Przyjemna, nie szczekliwa, spokojna, troche lekliwa, np. na gwałtowny ruch reaguje ucieczką z płaczem! Ale spi w łóżku lub na fotelu, zjada błyskawicznie wszystko co dostanie, lubi inne psy i koty. Nie za bardzo umie sie bawic, zabaweczki ignoruje (nie zna?). Na spacerze biega, myszkuje po krzakach, podkopuje kretowiska. Wraca na wołanie zaraz.
×
×
  • Create New...