Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Ja już trzymam! Tak bym chciała, żeby tej starwince się udało! [SIZE=1]A w Koronowie to są fajni ludzie, organizują przeglady kapel podwórkowych! Wiem, bo byłam![/SIZE]
  2. Tu by sie przydał nie tymczasowy, ale stały, do końca psiego życia.............
  3. Czekamy na zdjęcia! Strasznie jestem ciekawa jak teraz wygląda to maleństwo!:cool3:
  4. Ja ciagle mam nadzieję, ze sunia spedzi zimę we własnym domku!
  5. [quote name='kasiaprodex']wiem że macie u siebie duzo psiaków ale tak jak enia zaproponuje naszego Reda wyciagniętego z Chrycynego. To tak na wszelki niewielki jakbyście u siebie nie znalzały fajnego psiaka. Red to bardzo milusiński psiak 2 letni.Tylko bawic sie i bawic. lagodny dla wszystkich , ulegly dla innych psów. Opiekuje sie nim min Malagos [IMG]http://img468.imageshack.us/img468/2559/img1215rr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8414/img1218xx9.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34234&page=13[/URL][/quote] Kasiu, pomyłka, nie malagos się nim opiekuje, ktoś inny pewnie o podobnym nicku :p Nie ja ;)
  6. Może dziś usmiechnie sie do Tinki szczęście? Proszę.....:cool1:
  7. Czy ktoś tu zaglada? Czy odpowie na nasze pytania?
  8. A nie mówiłam?! :loveu: Jo37 to osoba, na która zawsze mozna liczyć!
  9. Rzeczywiscie, sytuacja nie wyglada różowo...
  10. No, kochani, gratulacje! kolejne zycie ocalone! Chylę czoła, jesteście szybcy i zorganizowani, stad takie efekty! :loveu:
  11. Dziewczyny napisały o maluchach w wątku Schronisko w Ostrowi... Dramat..... Zamiast ubywać, przybywa......
  12. malagos

    Metamorfozy

    Nadal nie ma tu Gai, która dziewczyny znalazły pod Warszawa, z przecietym gardłem i szczeniakami w stodole. To też była niesamowita historia i niezwykła przemiana :multi: Gaja jest u Gajowej.
  13. Emir, podpowiem tylko,że doniesienie o niekompetencji lekarza wet. mozna złozyć do Okręgowej Izby Weterynaryjnej.
  14. Bardzo sie cieszę! Dobrego życia, Dudusiu!
  15. To rzeczywiście moze być obojnak, czasem takie zdarzają sie u prosiaków (u nich widziałam, u psa jeszcze nie :oops: ) Niby ma pochwę, ale z niej wystaje prącie, w środku moga być albo jajniki, albo jądra, ale prawie pewne, ze "nieczynne". Jedno pocieszające, ze taki piesek nie musi "wybierac" w co się ubrać, spodnie czy sukienkę, jemu to obojętne :cool3:
  16. A to czarne lub ciemnobrązowe maleństwo na zdjęciu nad brazowo-białym pieskiem, to kto? Pysio i uszki jamnika długowłosego albo spaniela....
  17. O mój Boże, mam nadzieję,że niegroźny :shake:
  18. Sorki, ze sie wtrącam - Z Bydgoszczy jest (była?) chętna dziewczyna na wzięcie Mieci ze scroniska w Ostrowi Mazowieckiej, chyba na tymczas. Moze jakoś połączyć te "wydarzenia" :oops: ?
  19. no to czekamy. Może nowe zdjecia?
  20. to zerkające oczko....ależ ona jes śliczna...,:cool3:
  21. To sa oba psy, czy moze ta mała to sunia?
  22. malagos

    Metamorfozy

    Polcia to jedna z moich ulubienic!
  23. Hej, zgłaszam protest! Ja też mam psa na tymczasie, z Ostrowi - Malinka! Proszę o dopisanie!
  24. Wszystko to potwierdzam, mieszkam na wsi 22 lata. A mieso chłop moze jeść jakie mu się podoba, nawet z psa czy kota, ale nie moze wprowadzać do obrotu, bo TO jest nielegalne. Czyli sprzedawać. Inną sprawa jest niehumanitarne zabijanie, za to moze beknąć.
×
×
  • Create New...