-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
malagos replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Jak puzzle lub jak bajka! :loveu: Moja Malinka też juz jutro będzie w objęciach swej pańci!:loveu: -
Miałam telefon z Ciechanowa (50 km ode mnie :crazyeye: ) o Malinkę! Ale mam nr telefonu pani, moze zamiast Malinki adoptuje innego biedaka. Czy mamy na tymczasie sunię lub psa, młodego do 2 lat, małego, do domku, raczej gładkowłosego? Pani ma kota, więc kotolubnego....i małego wnuka, więc dzieciolubnego?
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
malagos replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No normalnie nie mam słó!! Toż to mozna film nakręcić, jest dramat, napięcie, wypadek ....happy end! Chusteczka to mało, przescieradło będzie ok....:placz: -
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
malagos replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jako osoba mająca same suki (:evil_lol: ) mogę też poradzić zdjecie kaftanika, obcięcie dredów i ponowne założenie. Kaftanik jest ochroną szwów i jak ją bedziesz obcinała, sunia nie rozerwie sobie przecież szwów. -
[quote name='malagos']Czekam na wiesci z Poznania....:cool3: I cały czas szukam połączenia Poznań-Wrocław.... W sumie to 2 godz. pociagiem, może to zasugerować pańci Malinki?:oops: Czekam tez na wiadomości od Jo37, bierze dzis udział w[I] pewnej[/I] akcji-przewozenia psów z [I]pewnego[/I] schroniska, Asia az sie bała, ze nie przejdzie obojętnie obok niektórych psów :placz:[/quote] A propos Asi - nie przeszła :evil_lol: :evil_lol:
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zdjecia, ta maleńka tez jest sliczna, ale to nie jamnik. Matus, a zdjatko jamniczki długowłosej tez masz? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Aga, czy na którymś ze zdjeć na p[oczątku watku jest ta sunie jamniczka długowłosa? :cool3: Ciekawa jestem jak ona wyglada, a moze juz znalazła dom? Bo cos mi spać ona nie daje :cool1:[/quote] .....a ja [I]sie pytam....:cool3: [/I] -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
malagos replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
W jakim wieku są dzieci Białej? I co słychać na działkach? -
Ostroda! Ruda kieszonkowa Pinezka. Zostaje w DT na stale :)
malagos replied to masienka's topic in Już w nowym domu
Co słychać u małej, dzielnej Pinezki? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aga, czy na którymś ze zdjeć na p[oczątku watku jest ta sunie jamniczka długowłosa? :cool3: Ciekawa jestem jak ona wyglada, a moze juz znalazła dom? Bo cos mi spać ona nie daje :cool1: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Czekamy na relację z dzisiejszego wypadu...:cool1: co sie udało, a co sie nie udało załatwić? -
Czekam na wiesci z Poznania....:cool3: I cały czas szukam połączenia Poznań-Wrocław.... W sumie to 2 godz. pociagiem, może to zasugerować pańci Malinki?:oops: Czekam tez na wiadomości od Jo37, bierze dzis udział w[I] pewnej[/I] akcji-przewozenia psów z [I]pewnego[/I] schroniska, Asia az sie bała, ze nie przejdzie obojętnie obok niektórych psów :placz:
-
Zapytam tu, bo też chodzi mi o transport małej suczki: czy ktoś z Was będzie jechał Poznań-Wrocław sobota-niedziela? Proszę.....
-
Maleńka CZARNA - pocieszna sunieczka szorstkowłosa. MA JUŻ DOMECZEK! :)
malagos replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Nikt się nie interesuje taka slicznotka?:shake: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga, o takie jamnikowate pieski pytała Bea1 z Wrocławia. tam jest jakieś zagłębie jamnikomaników :crazyeye: :loveu: Może przeslij jej te zdjecia? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Czy nie macie w schronisku jamnkopodobnej suni? Chyba by mogła znaleźć dom :roll: -
Czy Majaa kontaktowała się z Tanitką? Jest szansa na podróż!
-
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
malagos replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście maleństwo....:shake: Będzie wdzieczna za ciepły kącik ....