Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Jak puzzle lub jak bajka! :loveu: Moja Malinka też juz jutro będzie w objęciach swej pańci!:loveu:
  2. Miałam telefon z Ciechanowa (50 km ode mnie :crazyeye: ) o Malinkę! Ale mam nr telefonu pani, moze zamiast Malinki adoptuje innego biedaka. Czy mamy na tymczasie sunię lub psa, młodego do 2 lat, małego, do domku, raczej gładkowłosego? Pani ma kota, więc kotolubnego....i małego wnuka, więc dzieciolubnego?
  3. No normalnie nie mam słó!! Toż to mozna film nakręcić, jest dramat, napięcie, wypadek ....happy end! Chusteczka to mało, przescieradło będzie ok....:placz:
  4. ....a pamiętasz Felciu tę trzęsąca sie bidę?....te oczki, uśmieszek? Chyba nam Malinka wyładniała :loveu:
  5. Jako osoba mająca same suki (:evil_lol: ) mogę też poradzić zdjecie kaftanika, obcięcie dredów i ponowne założenie. Kaftanik jest ochroną szwów i jak ją bedziesz obcinała, sunia nie rozerwie sobie przecież szwów.
  6. [quote name='malagos']Czekam na wiesci z Poznania....:cool3: I cały czas szukam połączenia Poznań-Wrocław.... W sumie to 2 godz. pociagiem, może to zasugerować pańci Malinki?:oops: Czekam tez na wiadomości od Jo37, bierze dzis udział w[I] pewnej[/I] akcji-przewozenia psów z [I]pewnego[/I] schroniska, Asia az sie bała, ze nie przejdzie obojętnie obok niektórych psów :placz:[/quote] A propos Asi - nie przeszła :evil_lol: :evil_lol:
  7. Ba, w Ostrowi wszystkie takie :evil_lol: ... A powaznie, to było to bardzo zakompleksione, chude stworzonko, ale odrobina serca i szynevzki moze zdziałać cuda :loveu:
  8. Dzięki za zdjecia, ta maleńka tez jest sliczna, ale to nie jamnik. Matus, a zdjatko jamniczki długowłosej tez masz?
  9. [quote name='malagos']Aga, czy na którymś ze zdjeć na p[oczątku watku jest ta sunie jamniczka długowłosa? :cool3: Ciekawa jestem jak ona wyglada, a moze juz znalazła dom? Bo cos mi spać ona nie daje :cool1:[/quote] .....a ja [I]sie pytam....:cool3: [/I]
  10. W jakim wieku są dzieci Białej? I co słychać na działkach?
  11. Co słychać u małej, dzielnej Pinezki?
  12. Aga, czy na którymś ze zdjeć na p[oczątku watku jest ta sunie jamniczka długowłosa? :cool3: Ciekawa jestem jak ona wyglada, a moze juz znalazła dom? Bo cos mi spać ona nie daje :cool1:
  13. cieszę sie, ze Figa jest szczęśliwa. Drobne sprzeczki pomiędzy psami to normalne, muszą między sobą sie dogadać, pokrzyczeć na siebie, poznać :cool3: . A domku stałego szukajcie niedaleko siebie, Szczecin to znów koniec Polski .
  14. Czekamy na relację z dzisiejszego wypadu...:cool1: co sie udało, a co sie nie udało załatwić?
  15. Czekam na wiesci z Poznania....:cool3: I cały czas szukam połączenia Poznań-Wrocław.... W sumie to 2 godz. pociagiem, może to zasugerować pańci Malinki?:oops: Czekam tez na wiadomości od Jo37, bierze dzis udział w[I] pewnej[/I] akcji-przewozenia psów z [I]pewnego[/I] schroniska, Asia az sie bała, ze nie przejdzie obojętnie obok niektórych psów :placz:
  16. Melduję uprzejmie, ze Malinka jest na noc w Warszawie u Jo37, jutro przed 5 rano jedzie z doddy do Poznania- na razie- do Supergogi. Stad tylko kroczek do Wrocławia.... a tu u mnie tak pusto bez Malinki...tylko 4 psy i 3 koty po kuchni się szwendają :placz: :placz:
  17. Zapytam tu, bo też chodzi mi o transport małej suczki: czy ktoś z Was będzie jechał Poznań-Wrocław sobota-niedziela? Proszę.....
  18. Nikt się nie interesuje taka slicznotka?:shake:
  19. Chodzi o Malinke: może Wy wiecie, kto jeździ z Warszawy do Wrocławia, albo z Poznania (mam szansę dowozu suni do Poznania...) do Wrocławia?! Pomocy.....:placz:
  20. Olga, o takie jamnikowate pieski pytała Bea1 z Wrocławia. tam jest jakieś zagłębie jamnikomaników :crazyeye: :loveu: Może przeslij jej te zdjecia?
  21. Czy nie macie w schronisku jamnkopodobnej suni? Chyba by mogła znaleźć dom :roll:
  22. Czy mamy w Ostrowi sunie podobną do Malinki? Ma taka bieda szanse na domek (Bea1):lol: A jak tam ta "moja" ulubiona sunia, Gumisia? Był ktoś, widział, pogłaskał od cioci Gosi? Jest w ciaży? A co tu tak cicho?
  23. No, to jak foksia jest u Jo37, to jestem spokojna. Lepiej w swej wędrówce po Polsce nie mogła trafić. powodzenia, Księżniczko!
  24. Czy Majaa kontaktowała się z Tanitką? Jest szansa na podróż!
  25. Rzeczywiście maleństwo....:shake: Będzie wdzieczna za ciepły kącik ....
×
×
  • Create New...