-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Starszy jamnik pilnie potrzebuje domu!!/Jamniczek ma już nowy domek :)
malagos replied to Marek50's topic in Już w nowym domu
Napisałam do Marka maila, moze to cos da..... -
Jechałam z koleżanką samochodem do Makowa na naradę. Powiedziała, że wczoraj widziała rozpaczliwie biegającego po szosie pieska, pod samym miastem, gonił samochody....Że mi pokaże gdzie, ze moze jeszcze czeka, biega, szuka pana... Mały, żółty, długowłosy... Był. Na poboczu, zabity przez samochód. Gdybym wczoraj przejeżdżała tamtędy :-( Nie zdążyłam :-(
-
Starszy jamnik pilnie potrzebuje domu!!/Jamniczek ma już nowy domek :)
malagos replied to Marek50's topic in Już w nowym domu
Już napisałam do Bea1 i przesłałam zdjecia. Poczekajmy na rozwój wypadków....:cool3: -
Starszy jamnik pilnie potrzebuje domu!!/Jamniczek ma już nowy domek :)
malagos replied to Marek50's topic in Już w nowym domu
Ludzie pomagają :cool3: [B][img]http://upload.miau.pl/2/15334.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/15335.jpg[/img][/B] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ale zobaczcie ja sie nam Jo37 rozgadała o swej suni :evil_lol: No, chyba że mała ma swój watek, a ja o tym nie wiem :cool1: -
[quote name='Fela']Bardzo zabiedzona ona nie jest, ale zarobaczona może być okrutnie. I jak Malagos, czy byłam choć trochę skuteczna w braniu doktora... ten teges... powiedzmy pod włos?[/quote] Powiedziałabym, że po mistrzowsku wzięłaś go pod ......no, pod włos:evil_lol: Z jaką wprawą :cool3: Tylko zadecydujcie, jak to się ma odbyć, bo przyzwolenie TŻ jest, a to najważniejsze. Opieka posterylkowa zapewniona 24 godz. na dobę gratis!
-
A ja mam propozycję :multi: Mamy plan: jedną z suczek przewieźć do Ostrołęki, tam wysterylizować za 100 zł (ulga specjalnie dla nas :oops: ), i do nas do domku tymczasowego. Która sunia? Odpowiedź: Gumisia chyba, bo mi się podoba jej szurpata mordka. Kiedy? Jutro obaj lekarze ustalą termin. Pytanie tylko: czy Gumisia nie jest zabiedzona, chuda itp, cz zniesie narkozę. Czy wg Was powinna najpierw trafić do mnie do domu, odkarmić się (ew. odpchlić, odrobaczyć czy co tak trzeba), wykąpać.......... Czy to znów nie za duży stres? No i kto chętny dostarczyć suczkę do mnie, bo od czwatrku nie mam samochodu :shake:
-
dobrze chociaż, ze te maluchy to nie taki przy cycu, ze można je oddzielić. Zdjęcie takiego sznura musi być w znieczuleniu :shake: może chociaż dzieciaki mają szansę na dom? Wiem, wiem, mówimy o Kieleczczyźnie, ciężko tam jest z adopcjami... Nie wiem, co robić ........:-(
-
Starszy jamnik pilnie potrzebuje domu!!/Jamniczek ma już nowy domek :)
malagos replied to Marek50's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marek50']Postaram sie je w najbliższym czasie wstawić, a jak mi sie nie uda to mam nadziej, że malagos mi pomoże..:lol:[/quote] Postaram się :oops: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ja też chcę wiedzieć, jak Amber!:cool3: Czy nadal wybiera duze kałuże do siusiania? :roll: Jak sie zachowuje w mieszkaniu, jak spacerki na smyczy, jak....no wogóle "jak"? -
Pogryziony staruszek! Błagam o dom dla niego! Pabianice
malagos replied to modliszka84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To szkoda było czasu i zachodu Bea1....:shake: A moze znajdziecie pieska na miejsce staruszka? -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a to zdjecia robione dzis na spacerze: -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hura, hura! :klacz: :klacz: Meldujemy wszem i wobec, ze dzis minał rok od przydreptania Pelasi pod nasz dom. Wtedy był śnieg i mróz, piękna polska zima i stary, wyrzucony pies... Suczysko ledwie szło, ostatkiem sił przebierała łapinkami. Gdyby poszła tą droga dalej, pewnie rano gdzies by lezało zamarznięte ciałko, bo tam tylko pola i łaki.... Potem kilka długich dni była zamknięta w sobie, tylko spała, jadła, niechętnie wychodzila na dwór. Żadnej radości, ogonek na brzuchu, głowa spuszczona, często siusiu pod siebie.....Odzyła, zadomowiła się, była tylko nasza. Potem w kwietniu zachorowała - kręgosłup odmowił współpracy. Zastrzyki, leki, kocyki, przenoszenie na dwór, dieta... Pelasia to jamnik idealny. Śliczna, zgrabna, kontaktowa, kocha koty i inne psy, z wyrozumiałoscia godną siwej głowy traktuje kolejne bidy przynoszone na tymczas. Ma ukochaną pluszową czerwoną kosteczkę, spi pod kołdrą po połowie nocy z nami i Agnieszką. Kiedyś było tak: -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
malagos replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
....a co do pantofla w tej....no, kupie, to podobno szczęscie, jak sie wdepnie w w g...enko :loveu: zwłaszcza rano! -
czyli jeszcze nie wszystko stracone? Z tą prokuraturą?
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
malagos replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Aniu, nie smuć się. Dogomania to naprawde dom wariatów - dzieki pomocy i sercu wielu osob Malinka nocuje dzis w Poznaniu u Supergogi, jutro jedzie do Wrocławia, oczywiście do cioteczki Bei! -
Maleńka CZARNA - pocieszna sunieczka szorstkowłosa. MA JUŻ DOMECZEK! :)
malagos replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
A moze ktoś się juz zakochał w tej pieknotce? -
Starszy jamnik pilnie potrzebuje domu!!/Jamniczek ma już nowy domek :)
malagos replied to Marek50's topic in Już w nowym domu
Wszyscy - i my, i kochane cioteczki jamnikowe czekają na fotki! To [U]warunek[/U] zajęcia sie jamnikiem! Wstawienie fotek to nie jest taki problem, panie Marku! Nawet ja się nauczyłam....:oops: Mozna mi je przesłać, wstawię [email][email protected][/email]