-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Wiesz, Ruda, ze to ostatnie zdanie to najwiekszy komplement, jaki Frotka moze Ci "powiedzieć" - jesteś dla niej przywódcą stada, najlepszą, najsilniejszą, najukochańsza istaotą....mozna spać, jest sie bezpiecznym....:p
-
Muszę cos kupić Lilli, to szczeniakowata panienka i swędzą ją ząbki! Pokiereszowała moje 3 ksiażki kucharskie :mad: , czytała je dość dokładnie wczoraj, gdy byliśmy w pracy, a sunia zamknięta w kuchni. A półeczki na książki mam nisko, na poziomie oczu "czytelnika" :evil_lol: A takie pluszowe czerwone kosteczki to sa? Bo to ulubione zabawki Pelasi, z ostatniej została "skórka"....:placz: A w piątek i sobotę będę w Warszawie!
-
Starachowice!Dwójka kilkumiesięcznych szczeniaczków w końcu w domku!
malagos replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście ten piesek jest przerazony :cool1: Jakby połknął szczoteczkę do zębów :cool1: Mamusia jest śliczna, taki ciepły biszkopcik, a dzieciaczki urocze....:loveu: Podnosimy rodzinkę na poczatek, domki konieczne! -
Czy sa nowe wiesci?
-
No to i ja jestm dobrej mysli - jeśli za szukanie domu zabrały się Pajunia i Supergoga, to OK!!:loveu:
-
Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Ale byłoby dobrze.... Jest taka ładna.... -
Mam od dziś urlop, takie tam kilka zaległych dni. Rano byłam z psami na spacerku, a malotka po raz pierwszy bez smyczy. Chodziłyśmy tylko oczywiscie po ogrodzie. Lilli jest u nas 5 dni, a: - przybiega na zawołanie, - nie kładzie sie plackiem jak do niej wyciagam rękę - bawiła się na sniegu z Dalią, nurkowały i tarzały się jak szczeniaki, - weszła sama nie tylko po schpdkach, ale i wbiegła do domu. to tyle nowości :evil_lol: Chyba muszę ją wykąpać, bo smrodek utrzymuje się nadal, mimo "prania się" w śniegu. No i Lilli bierze jedzenie z ręki, bardzo powoli i ostroznie, ale jednak. No i chyba zobaczyła moje koty :-o Syjamy do niej nie podchodzą, ale zupełnie ignorują. Za to Ruda persiczka zupełnie nie zdajac sobie sprawy z niebezpieczeństwa, defiladowym krokiem przeszła koło psiego nosa (Lili obserwowała kota jak się zbliżał i pewnie obmyslała plan :razz: ), wyprostowanym ogonem otarła sie o skamieniałego ze zdziwienia psa i poszła przeszukać psie miski. Lilli zostało tylko jedno, powachać kota pod ogonkiem ....Ale zobaczyć zdziwioną psią minę, to bezcenne!
-
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
malagos replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Dramatyczna historia :shake: Ten biedak bez oczka, mój Boże :shake: -
Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Jak to nie wpadła?! zawsze marzył mi sie taki szorściak, a znów mam na tymczasie "golasa", ale też kochanego :cool3: -
[quote name='supergoga']Z tym talentem to przesada, sporo jest domków które się zapowiadaja i milkną. Ale sunia boska i będę do niej zaglądać i ja pokazywać. Napiszcie mi proszę, dokąd sięga grzbietem no i gdzie ma swoje ogłoszenia, żeby nie dublować. Szkoda że tak daleko od Poznania - po załatwieniu spraw z Perełką wzięłabym ją na tymczas a młoda by ja przekonała że ludzie sa super. Ale to niestety niewykonalne z uwagi na odległość. Tak więc szukamy domu na już. Czekam na wieści o suni: wielkośc i gdzie jest wystawiona.[/quote] Odległość, powiadasz? 8) Supergoga, co to dla dogomaniaka te kilka marnych kilometrów?
-
Na wieczornym spacerku do bramy i spowrotem były nieśmiałe objawy radości - przez moment ogonek w górze, rzucenie się w śnieg i .....zawstydzenie, rozpłaszczenie sie na ziemi... Ale w tym małym chudym ciałku są pokłady energii i miłosci! Sama Lilli o tym jeszcze nie wie :cool3:
-
Piękna Madam-wreszcie zaadoptowana:)i są zdjęcia :)
malagos replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Tak mi przykro,że Madam nadal bez domu :shake: -
To się szykuje imprezka?! Bardzo się cieszę szczęsciem tego hultaja! Ależ mu dopisało szczęście!:loveu:
-
ETNA , która tak kochała swojego Pana, ZAGRYZIONA<*>
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żałuję, ze nie mam domu z gumy... Bardzo mi się podoba suczydło :cool1: halo, ludziska, popatrzcie jaka to pięknotka! -
Chyba damy jej trochę spokoju :cool3: Nie umie jeszcze nic z rzeczy, które grzeczne panienki powinny umieć. Ale gdy do niej podpełzłam na pogłaskanki, on podpełzła do mnie i wylizała mi dziób :p Tak sobie wiec pełzamy i zobaczymy, jak szybko panna załapie, że życie moze być piękne :cool1:
-
U nas w domku tymczasowym od piątkowego wieczoru jest Lili - jest na stronie schroniska. To młodziutka, ale dzikawa sunia. Felka, nie martw się, damy radę :cool3: Oswoi się i poszuka sie domku.... Trzeba zrobić z niej prawdziwą damę, łóżeczko, fotel i te sprawy :evil_lol: Na razie boi sie wszystkiego, dzis dopiero weszła na schodki po przyjściu ze spacerku, ale przez próg to musiałam ją przenieść. Załozyłam wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40361[/URL]