-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Mix teriera-żywiołowa Jessica czeka na nowy dom!MA DOM !
malagos replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
A moze tu ją ogłoś? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=51[/URL] -
Mix teriera-żywiołowa Jessica czeka na nowy dom!MA DOM !
malagos replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
Nie wiem , gdzie szukać forum terierów... Ale podnoszę maleńką, jest rerelacyjna! -
Chyba przechwaliłam Lilusię :shake: Rano cały salon w sraczusi, w rogu siusiu... Suczydło markotne, nie przyszło do kuchni na śniadanie :cool1: Na dworku się kuli, nie bawi sie z Dalią, kupeczka śluzowa, rzadka :shake: Juz dostała leki, zamknęłam ją w kuchni. Wczoraj wieczorem Liluś dostała kawałeczek ogona wołowego do ogryzania, długo się nim nie nacieszyła, bo zabrała jej kostkę Dalia. Czy to moze być przyczyna?....
-
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
malagos replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
no mówcie co chcecie, ale imię Malinka przynosi szczęście! -
Ależ to cudna opowieść!! :loveu: Pozdrów swioich Rodziców, to kochani ludzie :p
-
[quote name='supergoga']Dziwne że nie znają, bo ja znam Fundację Felis - dowiem się o szczegóły moich fundacyjnych koleżanek - które zajmują się kotami. Ale ta Fundacja jest i to prężnie działa - wiem, bo o ile się nie pomyliłam była organizatorem Wystawy Kotów w Poznaniu.[/quote] Fundacja, która reprezentowała ta kobieta, miała warszawski adres, przeczytałam na identyfikatorze.
-
Oj, ja chyba z Wami rozwód wezmę :placz: A jakiej wielkości jest ta Gumisiowato-Frotkowata dziewczynka? Dziewczyny, a tak zupełnie z innej beczki, czy ktoś jutro będzie w Arkadii? Ja byłam dziś i dałam datek pani -wolontariuszce fundacji Felix (chyba, albo Felis) z Warszawy. Na miau raczej nie znają takiej Fundacji....Identyfikator zrobić sobie moze każdy...i naciagać ludzi też.... Stała przy ruchomych schodach naprzeciwko głównego wejścia, moze ktoś to sprawdzić?
-
Ta niunia moze być doa starszej pani z wnusią , na przykład :cool3: Jest taka pogodna, cichutka, jeszcze zastraszona, a wielu rzeczy uczy sie od moich suczynek. Myślę, ze sępienia też się nie da uniknać :diabloti: Ale jeszcze nie umie okupować kanapki przed TV ani wielkiego fotela, to też trzeba nadrobic :eviltong:
-
To szkoda,że tak szybko zrezygnowałaś. Pies cierpi, no to niech cierpi :shake: Nikt nie pomógł, nie pojechał do Ciebie i nie wziął pieska do domku, szkoda.... Szkoda, że nie jesteś przyjacielem zwierząt.
-
W Ciechanowie mieszka tylko jedna dogomaniaczka, Mycha101, moze ją poproś o podanie kontaktu... Tanitka, a skad masz te zdjęcia? Z jakiejś strony schroniska czy cuś?
-
A to Lili, w poniedziałek zdjecie szwów, kilka dni na podtuczenie i mozna szukać domu. Maćko, na allegro mozna juz ja dać, zanim znajdzie dom, też minie jakiś czas (ostatnio było to 7 tyg.....) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40361&highlight=Moja+ma%B3a+s%B3odka+Lilli[/URL] Jutro moze kilka nowych zdjęć, takich z ogonem na grzbiecie, a nie na brzuchu :cool3:
-
Ta mała bździągwa, jak uprzejmie ją nazwałaś, jest słodkim pieszczoszkiem! Gdy wróciłam dziś z zakupów, w progu powitały mnie wszystkie suczki, a Lilli aż przeciskała sie przed inne, zby być najbliżej mnie. Jeszcze ma taki odruch obronny, znieruchomienie z pochyloną głowa, gdy podchodzę do niej, np. aby pogłaskać albo stwaim przy niej miseczkę z papusiu. W poniedziałek zdejmiemy szwy. No i mój domowy lekarz nie radził tera kąpieli, dopiero po poniedziałku. Ale śnieg robi swoje, Liluś jest prawie czysta. A jej ulubiona zabawa, to polożyć pyszczek w śniegu, tylne nóżki to napęd i tak pędzi po zaśnieżonych trawniczkach :loveu: Strach pomyśleć, co bedzie jak trafi na kamień :eviltong: - chyba bokserek :diabloti:
-
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
malagos replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Taaaa Ciekawe co zrobisz, jak znajdziesz jeszcze jednego kota? :evil_lol: :cool3: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Piekne te Wasze psiaki! -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
malagos replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
To kota zostaje u Ciebie? To rewelacja! Tweety, ile teraz masz kotów? -
Mówi się ,ze życie przerasta kabaret :shake: