Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Tyle czasu czeka ta dziewczynka na domek :shake:
  2. a ile jest tam psów? Są też koty? To prywatny teren? Jakie są warunki zwierząt, budy, kojce itp?
  3. a na jamniki też je przed chwilką dałam!
  4. allegro kończy się jutro... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=186970730[/URL]
  5. Ja miałam tylko ten telefon z Sieradza, mamy tam kogoś z dogo ew. sprawdzić domek? Poza tym pies z kulawa nogą, za przeproszeniem, nie pytał.... Proszę, dajcie ogłoszenia gdzie się da, ja mogę słuzyc domem, opieką, sercem, ale do ogłoszeń jestem noga! :cool3:
  6. ..........która ma 7 sztuk psich i 3 koty, ledwie zyje, bo złapała jakąś grypę :placz: Moze ktoś chce 2 jamniczki? :eviltong:
  7. [quote name='tanitka']co Gemsi zrobił z tym psem, że taki łobuziak z niego?;) poczekajcie,aż wam te bażanty zacznie znosić do domu:lol:[/quote] to już lepiej tego ogrodnika od sąsiadów, przytnie żywopłot i skosi trawę :evil_lol:
  8. Widziałam Szipka wczoraj i baaardzo mi sie podobał.... :multi:
  9. A dlaczego nie [ytacie, co u Lilusi? Pies z takimi kompleksami, lękami nie mógł trafić lepiej! Rodzinka zakochana w Lilusi po uszy! Jedynym problemem sa sraczusie, często się powtarzajace. U nas tego problemu nie było zupełnie. Ale suczka była juz u lekarza, zakupiono specjalistyczną leczniczą karmę, a pan przywozi wodę z ujęcia specjalnie dla Lilusi, by nie piła niesmacznej warszawskiej wodociagowej :crazyeye:
  10. Lara, a tak z innej beczki, czy u Ciebie w sklepie nie robiła ostatnio zakupów pani, która adoptowała Lilusię? Bo dziś mi opowiadała, ze w sklepie zoo mnie znają :razz:
  11. Fona, to może czas na zmianę tytułu? :cool3:
  12. I jak tu być domem tymczasowym? :shake: U mnie, jak weszłam do domu chyba najbardziej cieszyły się ...te dwie jamniczki, co to im szukam domu :placz:
  13. to miód na nasze serca..:multi: Teraz mozna zakończyć dzień....
  14. One wyglądają jak foki na krze lodowej (nie biorąc oczywiście pod uwagę bałaganu, który na krach nie występuje :oops: )....
  15. A tu dla przypomnienia śliczne panienki! To jeszcze z ubiegłego tygodnia, małe rodzinne ognisko [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/3169.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/3170.jpg[/IMG] [/B] A to dzisiejsze opalanie się na tarasie od strony ogrodu [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/3171.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/3172.jpg[/IMG] [/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/3173.jpg[/IMG][/B]
  16. Tak, ja też polecam Sedalin. można wszystko zrobić przy największym panikarzu i strachajle .
  17. Juz piszę...Dopiero wróciłam z Warszawy, byly Dni Ziemi na Polach Mokotowskich. I jak co roku mnie tam pognało. Masa ludzi, straganów, organizacji, wystawy parkow narodowych, nadleśnictw, gospodarstw agroturystycznych....no, cuda na kiju! Była Viva! z ulotkami, TOZ, Gaja, Pegasus, Pies i inne. Wszędzie trzeba bylo sie zatrzymac pogadać, wziać ulotkę...Aż znalazłam stoisko "Niczyje", dziewczyny ze stowarzyszenia, pieski do adopcji, kubeczki, znaczki, torby z nadrukami! Ja miałam zrobione plakaciki jamniczek ze zdjęciem i powiesiłyśmy jeden przy stoisku, resztę w innych zwierzęcych organizacjach, a jeden...na barze mlecznym na moim warszawskim osiedlu :oops: po prostu szukam im domu....:oops: :shake:
  18. kolejna ratlerkowa dama ...znów jest o czym myśleć....:shake:
  19. to w budzie można zrobić muzeum wsi polskiej :diabloti:
  20. Bianko, to co Ty bedziesz teraz ROBIĆ? Rany, ile czasu wolnego?! :crazyeye: Mozesz wreszcie iść na piwo, by jakoś zapomnieć o tych rozstaniach! :evil_lol:
  21. To jeszcze Iskierka z tej bajki bez domku? :cool1:
  22. to moze ktoś wypatrzy sobie maleńką przyjaciółkę! :p
  23. był telefon od pani z Wielkopolski. Miły glos, dom z ogródkiem. Zapisałam nazwisko i telefon, będziemy w kontakcie. Jedna jaskółka wiosny nie czyni :cool3:
  24. A Ty, Bianko, jak sie trzymasz? :shake: Łatwiej to-to odchować, wstawać w nocy, wycierać pogłogę, ale oddać :-( A mnie to czeka z jamniczkami, buuuuu :-(
  25. A, to o to chodzi :cool3: No, ciekawe, jakie będzie zdanie specjalisty i tej dzikusi. Oby rokowało jak najlepiej.......
×
×
  • Create New...