Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Kochana dziewczyna :placz: Ale co sie dzieje z bidusiem? :shake:
  2. Swoja drogą, Alpina, aż Ci zazdroszczę tej adrenalinki, dreszczyku emocji, oczekiwania, radosci, niepewności jak to będzie...:oops:
  3. Do domku, śliczna panianko!
  4. Ja nie mogę sie nadziwić, ze taka sunia czeka na dom :crazyeye: Rasowa, zdrowa, niezabiedzona i nie ma chętnych?! Po cichutku powiem, ze mój Tomasz zaglada na jej watek, bo bassety to jego wymarzona rasa :cool3: ale rozsadek zwycieża, nie mozemy przyjąć kolejnego psa, tym bardziej na stałe :shake:
  5. A co stwierdzono w wyniku interwencji w tej nieszcęsnej stodole? umieralnię? a gdzie teraz umieraja te biedaki?
  6. Pisałam do Matusza pw z danymi tego chłopaka z Olsztynka, który chce adoptować husky. Najlepiej by było, gdyby ten chłopiec (Mateusz zresztą też) pojechał do Ostródy i rozejrzał się w sprawie psa. On nie ma doswiadczenia z husky i mam pewne obawy. Tylko proszę wolontariuszy o pomoc, pokazać co i jak, opowiedzieć o psie, doradzić, a może coś z tego wyjdzie.
  7. [quote name='Witokret']A Wasze stfffory nas nie pożrooomm ;) ??? :scared:[/quote] nie bój żaby, nie poźro...:diabloti:
  8. Czasem Witokret jedzie Warszawa -Ślask, mozna zapytać na pw.
  9. i weżmiecie szczeniaczki, te maluszki bez mamy?....
  10. Psy starzejac sie często maja taką wychudzoną głowę.... We Wrocławiu jest suczka w tym wieku, dopiero co czytałam, Rudzia...:placz:
  11. Masz jeszcze jakieś zdjecia Rudzi? Jakiej ona jest wielkosci?
  12. Ale z Was WARIaTKI :loveu: Taka akcja musi się udać! :loveu: a co z resztą maleństw?:shake:
  13. Myślę, że wybierzmy jeden dzień na spotkanie, niedzielę. Jak ktoś ma daleko, niech przybędzie juz w sobotę, a wybędzie w poniedziałek :p
  14. [quote name='shirrrapeira']A ja wyjezdzam 12 sierpnia na mazury. A tak chcialam poznac domek pani Malagos, bo sama Malagos juz znam.[/quote] Przeciez na mazury mozna jechać przez Maków i Krasnosielc, potem Chorzele, Wielbark, Szczytno itp. :cool3:
  15. To ten pan, co go znalazł, nie da mu domu?
  16. To sliczny pies! Jest teraz na Paluchu? Zginie w tłumie podobnych biedaków :shake:
  17. Donosimy uprzejmie tym, co pamiętaja jamniczkę Pelasię, ze mamy się dobrze. Pelasi czas sie nie ima, nadal radosna, biegajaca, kopiącia! Kocha jeść i od rana, podczas gdy reszta biegnie na dwór, Pelasia biegnie do kuchni. Dostanie sniadnie, najczęście swoje jamnicze drobne chrupki dla seniora, powolutku zje i potem stoi wpatrujac sie w człowieka wzrokiem umierajacego z głodu psa :evil_lol: Reszta psów, na mój mało uprzemy okrzyk "wynocha z kuchni" z godnością wychodzi, Pelasia nie wychodzi, no przecież nie słyszy :diabloti: Jest to kochany, bezproblemowy pies. Daj Boże wszystkie takie znajdki, pogodne, kochajace koty i inne zwierzęta, i oby jak najdłużej była z nami.
  18. Bardzo się cieszę! Jesteś kochana kobitka!
  19. [quote name='matusz5']malagos czemu to akurat 11-12 sierpień :placz::placz:?? chętnie bym przyjechał ale jestem wtedy na wystawie w sobotę i goszczę u siebie dogomaniaczkę[/quote] No i w czym problem? Dogomaniaczkę pod pachę i jesteście u nas!
  20. Dojeżdżają do nas autobusy PKS, z Zachodniego godz. 12.15, 16.15 i 20. Ale autobus jedzie 3 godz. :crazyeye: Albo każdym z Zachodniego lub Gdańskiego do Makowa Maz., stąd mozemy jakos odebrać autkiem - to tylko 18 km. Pociagów niestety u nas nie ma :shake:
  21. Śliczna jest! Jamnicze mamy to Bea1, Jamniczarodzina, Celina12, Basia0607 , Amiśka i wiele innych....
  22. Czy on nadal jest na sggw? Przypomina pinczera, jest śliczny!
×
×
  • Create New...