-
Posts
44558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Po co mamy patrzeć, pomóc nie możemy :placz: Wczoraj przybyła do nas kolejna bidka, starunia Majeczka :shake: 7 psów w domu :shake:
-
Pudliczka Milka - MA DOM!!!! Cieszymy sie bardzo!!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati']nie bede miala dostepu do neta do srody wiczora ruszam dzis w droge do Polski. Jak dolece do domu dam znac a wy pomyslcie jak mozna sunke dowiezc do Buska Zdroju bo chyba bedzie miala u mnie tymczas ( o ile moja mama sie zgodzi)[/quote] Powiedziano wcześniej, ze schronisko nie wydaje psów do domów tymczasowych. Tylko stały dom wchodzi w grę. -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
taaaa, takie sikanie to temat rzeka :diabloti: no to Druciaczku, do gory! -
akurat z Kielc jest tu kilka osób na dogo, są wątki szczeniakow i psów doroslych. np. tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042[/URL]
-
"Odziedziczyłam" od Alpiny sunię, ponoć 10-letnią, z fatalnym uzębieniem Zabki są z kamieniem, wysunięte jak warzlarz do przodu,z przodozgryzem. I sunia tak mlaszcze, jak stary człowiek ze źle dobraną protezką. Z zębami musimy zrobić porządek, ale jak suczka odpocznie, przejechała bidulka pół Polski w tę i z powrotem....To mlasanie to pewnie wina zabków?...
-
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
malagos replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Psiurek rewelacyjny i zdjęcia z wakacji takoż :p -
ale ze Zmysła koci tatuś się zrobił :eviltong: :loveu:
-
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
malagos replied to Dea's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy, jak rozkaz to rozkaz!:evil_lol: -
Delfinka odeszła za TM ... nie tak to miało być ...
malagos replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tyle czasu w schronisku, no, no :shake: Miałam do wyboru, wziać Delfinę albo Zulkę na tymczas. Wg sugestii schroniska i MałGoski wybrałam sunię będąca w wiekszej potrzebie. I chyba mialy rację, Zulki nikt ze schroniska by nie adoptował, bo by jej nie zauważył.... -
Daisy - proszę Cię, zmień tytuł, transportu już nie szulkamy, tym bardziej do Lublina :eviltong: Napisz, że jest już u mnie. No cóż, Węgrów to ładne miasto, nie, Alpinko? :eviltong: Majeczka jest u mnie od wczorajszego wieczoru. Wymęczona podróżą, pokonała ponad 260 km. Przed spaniem jeszcze wyszłyśmy na spacerek, potem picie wody, podanie lekow i bezbłędnie trafiła na swoje posłanko (wcześniej jej pokazałam, gdzie je kładę) w naszej sypialni. Chcę ją mieć na razie pod reka i pod okiem, bo zupelnie jej nie znam. Spała przykryta kocykiem. W nocy obudziło mnie jej dreptanie, kręciła się koło posłanka. Pogłaskałam, połozyłam na podusię i juz spała do rana. Trochę mlaszcze językim (jak starsze osoby, gdy sztuczna szczęka jest za luźna :roll: ), trochę prycha. Dziś poranny spacer na smyczy, po ogrodzie i sadzie. Jeść chrupek nie chciała. Witaminkę C podałam wiec z surowym mięskiem. Zastanawia mnie, jak ona gryzie pokarm tymi ząbkami? :crazyeye: Takich sztachetek, każda w inną stronę w zyciu nie widziałam :crazyeye: Teraz jestem w pracy, w domu zostały dzieci, mają wyprowadzic towarzystwo na siusianie. Reszta zwierzyńca zupełnie nie zareagowała na kolejną bidę w domu. Moze najbardziej bokserka, bo dokładnie obwąchała Majkę, a ta stała spokojnie i nawet poddańczo uniosła nóżkę....Koty ją minęły bez słowa, ona nawet na nie nie spojrzała. Po południu dalsza relacja.
-
Nielegalne schronisko w Wolce Kozlowskiej
malagos replied to szybszy_od_dylizansu's topic in Schroniska
Podnoszę, to ważny temat. -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
malagos replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Tanitka :loveu: Dobra Duszka Wyżełkowa :loveu: zaraz trzeba mysleć o transporcie! -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
malagos replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Hurra, bardzo się cieszę!!:loveu: -
To mozemy sobie podać rece, Bianko. Mam też shih-tsu od Alpiny. moja dziewczynka nie gryzie, ale na razie nie chce pieszczot, oswaja sie z sytuacją. Jeszcze nie mówiłam mężowi, ze chce by została na stale. A on nie pytał, co z nią zrobimy. Tylko wysłuchał skrótu historii Majki, przytulił starowinkę i tak sobie siedzieli :cool1:
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Jejku...Rozumiem to i współczuję, Ronijko! :shake: To Łapka też siusia na podłogę? bo że Druciak to zrozumiałe...A Karmel po czym sobie rzygnął? Trawą czy żółcią? A jak Twój TŻ, nie spakował ci jeszcze plecaczka?;) -
Troche mi przykro że podany kontakt tyle czasu nie został wykorzystany. myslałam, ze zaleźy na czasie.
-
[quote name='BIANKA1']Ale nie masz 3 świnek i 4 kotów :diabloti: Dobrze , że to się rozłazi po chałupie :evil_lol: Gorzej w porze karmienia :mad:[/quote] ale mam 3 papugi, 3 koty, 2 świnki i 5 żółwi , ale to stan sprzed wyjazdu TŻ na zagraniczna wycieczkę. Dziś już będzie w Polsce i napewno zadzwoni...chyba udam, ze nie słyszę telefonu albo wylączę komórkę. I to takie nerwy od poniedziałku :placz:
-
[quote name='BIANKA1']Powiedz to mojemu TZowi :loveu: Jak wczoraj zadzwonił i uprzedziłam go lojalnie , że teraz jest 5 psów 4 koty i 3 świnki morskie , to zapytał czy dla niego jest jeszcze miejsce :diabloti:[/quote] Jutro odbieram od Alpiny starowinkę shih-tsu. Jezooo, JUTRO ZADZWONI MÓJ TŻ :watpliwy: :smhair2: ... Powiem, ze teraz jest i u mnie 7 psów...Zanim go powali, chyba nie zdąży zapytać o to miejsce dla siebie!
-
Aż nie smiem pytać o rozmowę z Mateuszem z Olsztynka?....Przyjedzie do Ostródy zobaczyć psa?
-
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Podobno wrecz przeciwnie :crazyeye: Zwłaszcza Figa, taki szczupasek była, teraz się zaokrągliła. Pan mówił, ze wieczorny spacerek to 2 godzinki chodzenia :lol: Tak w ramach odchudzania! -
A skad Basia ma jechać, jak nie z Pasłęka? I w niedzielę, to po wystawie!