Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Śliczna grzyweczka grzecznej panienki Prawie całe nasze pogłowie, brakuje Soni, która jest w kojcu przed domem:
  2. Po co mamy patrzeć, pomóc nie możemy :placz: Wczoraj przybyła do nas kolejna bidka, starunia Majeczka :shake: 7 psów w domu :shake:
  3. [quote name='pati']nie bede miala dostepu do neta do srody wiczora ruszam dzis w droge do Polski. Jak dolece do domu dam znac a wy pomyslcie jak mozna sunke dowiezc do Buska Zdroju bo chyba bedzie miala u mnie tymczas ( o ile moja mama sie zgodzi)[/quote] Powiedziano wcześniej, ze schronisko nie wydaje psów do domów tymczasowych. Tylko stały dom wchodzi w grę.
  4. taaaa, takie sikanie to temat rzeka :diabloti: no to Druciaczku, do gory!
  5. akurat z Kielc jest tu kilka osób na dogo, są wątki szczeniakow i psów doroslych. np. tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042[/URL]
  6. "Odziedziczyłam" od Alpiny sunię, ponoć 10-letnią, z fatalnym uzębieniem Zabki są z kamieniem, wysunięte jak warzlarz do przodu,z przodozgryzem. I sunia tak mlaszcze, jak stary człowiek ze źle dobraną protezką. Z zębami musimy zrobić porządek, ale jak suczka odpocznie, przejechała bidulka pół Polski w tę i z powrotem....To mlasanie to pewnie wina zabków?...
  7. Psiurek rewelacyjny i zdjęcia z wakacji takoż :p
  8. ale ze Zmysła koci tatuś się zrobił :eviltong: :loveu:
  9. No to trzymamy, jak rozkaz to rozkaz!:evil_lol:
  10. Tyle czasu w schronisku, no, no :shake: Miałam do wyboru, wziać Delfinę albo Zulkę na tymczas. Wg sugestii schroniska i MałGoski wybrałam sunię będąca w wiekszej potrzebie. I chyba mialy rację, Zulki nikt ze schroniska by nie adoptował, bo by jej nie zauważył....
  11. Daisy - proszę Cię, zmień tytuł, transportu już nie szulkamy, tym bardziej do Lublina :eviltong: Napisz, że jest już u mnie. No cóż, Węgrów to ładne miasto, nie, Alpinko? :eviltong: Majeczka jest u mnie od wczorajszego wieczoru. Wymęczona podróżą, pokonała ponad 260 km. Przed spaniem jeszcze wyszłyśmy na spacerek, potem picie wody, podanie lekow i bezbłędnie trafiła na swoje posłanko (wcześniej jej pokazałam, gdzie je kładę) w naszej sypialni. Chcę ją mieć na razie pod reka i pod okiem, bo zupelnie jej nie znam. Spała przykryta kocykiem. W nocy obudziło mnie jej dreptanie, kręciła się koło posłanka. Pogłaskałam, połozyłam na podusię i juz spała do rana. Trochę mlaszcze językim (jak starsze osoby, gdy sztuczna szczęka jest za luźna :roll: ), trochę prycha. Dziś poranny spacer na smyczy, po ogrodzie i sadzie. Jeść chrupek nie chciała. Witaminkę C podałam wiec z surowym mięskiem. Zastanawia mnie, jak ona gryzie pokarm tymi ząbkami? :crazyeye: Takich sztachetek, każda w inną stronę w zyciu nie widziałam :crazyeye: Teraz jestem w pracy, w domu zostały dzieci, mają wyprowadzic towarzystwo na siusianie. Reszta zwierzyńca zupełnie nie zareagowała na kolejną bidę w domu. Moze najbardziej bokserka, bo dokładnie obwąchała Majkę, a ta stała spokojnie i nawet poddańczo uniosła nóżkę....Koty ją minęły bez słowa, ona nawet na nie nie spojrzała. Po południu dalsza relacja.
  12. Podnoszę, to ważny temat.
  13. Tanitka :loveu: Dobra Duszka Wyżełkowa :loveu: zaraz trzeba mysleć o transporcie!
  14. Hurra, bardzo się cieszę!!:loveu:
  15. może Frytkę spróbuj ostrzyc na shitsa (to takie modne teraz....) i pójdzie jak świeże bułeczki...
  16. To mozemy sobie podać rece, Bianko. Mam też shih-tsu od Alpiny. moja dziewczynka nie gryzie, ale na razie nie chce pieszczot, oswaja sie z sytuacją. Jeszcze nie mówiłam mężowi, ze chce by została na stale. A on nie pytał, co z nią zrobimy. Tylko wysłuchał skrótu historii Majki, przytulił starowinkę i tak sobie siedzieli :cool1:
  17. Jejku...Rozumiem to i współczuję, Ronijko! :shake: To Łapka też siusia na podłogę? bo że Druciak to zrozumiałe...A Karmel po czym sobie rzygnął? Trawą czy żółcią? A jak Twój TŻ, nie spakował ci jeszcze plecaczka?;)
  18. Troche mi przykro że podany kontakt tyle czasu nie został wykorzystany. myslałam, ze zaleźy na czasie.
  19. [quote name='BIANKA1']Ale nie masz 3 świnek i 4 kotów :diabloti: Dobrze , że to się rozłazi po chałupie :evil_lol: Gorzej w porze karmienia :mad:[/quote] ale mam 3 papugi, 3 koty, 2 świnki i 5 żółwi , ale to stan sprzed wyjazdu TŻ na zagraniczna wycieczkę. Dziś już będzie w Polsce i napewno zadzwoni...chyba udam, ze nie słyszę telefonu albo wylączę komórkę. I to takie nerwy od poniedziałku :placz:
  20. [quote name='BIANKA1']Powiedz to mojemu TZowi :loveu: Jak wczoraj zadzwonił i uprzedziłam go lojalnie , że teraz jest 5 psów 4 koty i 3 świnki morskie , to zapytał czy dla niego jest jeszcze miejsce :diabloti:[/quote] Jutro odbieram od Alpiny starowinkę shih-tsu. Jezooo, JUTRO ZADZWONI MÓJ TŻ :watpliwy: :smhair2: ... Powiem, ze teraz jest i u mnie 7 psów...Zanim go powali, chyba nie zdąży zapytać o to miejsce dla siebie!
  21. Aż nie smiem pytać o rozmowę z Mateuszem z Olsztynka?....Przyjedzie do Ostródy zobaczyć psa?
  22. Podobno wrecz przeciwnie :crazyeye: Zwłaszcza Figa, taki szczupasek była, teraz się zaokrągliła. Pan mówił, ze wieczorny spacerek to 2 godzinki chodzenia :lol: Tak w ramach odchudzania!
  23. A skad Basia ma jechać, jak nie z Pasłęka? I w niedzielę, to po wystawie!
  24. Nie ukrywam, ze mam pietra jak diabli, chodzi o TŻ :shake: Ale jestem ciekawa, jak to jest mieć takie cudko w domu. Czekamy na jutrzejsze spotkanie, na szczęście mam juz zamówiony samochód z kierowcą, mój syn zostaje sopecjalnie dzień dłuzej u nas na wsi, by jutro pojechać ze mną po Majeczkę.
×
×
  • Create New...