Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. 2 razy mi się zdarzyło przygarnać sunie ze szczeniakami, podczas gdy miałam swoje 3 suczki. W obu przypadkach moje wyczuły, ze to biedne slepe dzieciaki i ich mamy, tak jakby miały szacunek dla karmiącej suczki. Ona zajmowala się dziecmi, a moje suki tylko z daleka (bo matka warczała) obwąchaly i daly spokój. Nie było milości, ale wojny absolutnie też.
  2. [quote name='ania14p']Jak to co, "robi" za moją córkę :evil_lol: (Tanitko, padło takie pytanie - czy ta młoda osoba to pani córka?)[/quote] zabawne, bardzo zabawne :diabloti: :diabloti:
  3. Nie da rady.... Ale podniosę panieneczkę chociaż........
  4. No przestańcie :placz: Pudliczka miniaturowa to moja wymarzona rasa :-( Może ją wymienię na stara jamniczkę, szczekajaca ratlerkę, kundliczkę z worka z lasu?....Kurcze, nie mam miejsca na MOJĄ WYMARZONĄ SUCZKĘ :placz:
  5. Zapytam jutro przez telefon tego młodzieńca, co sadzi o Arktiku. I moze skontaktuję go z Wami, Agą lub Matuszem, to nie jest daleko i moze mógłby pojechać i zobaczyc go.
  6. No, jamniczy przystojniaczku, do domku!
  7. [quote name='Therion']Napiszcie do Malagos moze by ja wziela na tymczas ? Jest ona jeszcze w schronisku ?[/quote] Był ktoś w schronisku? Co z jamnisią? Rozmawiałam na poczatku lipca z Basia0607 i znam sprawę, konieczne sa zdjecia. Poszukamy jej tymczasu, niestety ja mam za duzo zwierząt (i opór marerii w postaci TŻ :-( )
  8. Takie kosmate dziewczynki powinny mieć swoją kanapę i kawałek ogródka do oplania się :cool1:
  9. To trzeba ją przeniesć do działu szczęśliwców!:multi:
  10. Kolejna jamnicza ciocia! Aga Frejno, witaj w Klubie! :cool3:
  11. Alpina, normalnie kocham Cie za te wariackie pomysły :evil_lol:
  12. Czy jamniczki znalazły dom? A co z husky? Napiszcie coś o nim wiecej, wiek, płeć, stan zdrowia.
  13. Jakie wieści? Pewnie żadne, bo już by się dziewczyny pochwaliły, nie? ...
  14. Coś Ty, fotki ładne i psiaczki sliczne! Są ciekawie umaszczone, takie podobne do siebie :cool1:
  15. Poznałam miłego młodego człowieka na polu namiotowym koło Olsztynka, pracuje w tamtejszuym sklepiku, oczywiście tematy psie królowały (a chłopiec w wieku moich synów....cóż, ciocia Gosia wszędzie gada o dogomanii i psach w potrzebie :diabloti: ) i ten chłopak marzy i malamucie albo hasky. Dom niesprawdzony, ale chyba macie jakaś dziewczynkę wolontariuszkę z Olsztynka? Mozna obejrzeć, tym bardziej, ze to blisko Ostródy. Ile lat ma ten psiak?
  16. Śliczne są....:oops: Tanitko, a co Ty robisz w Celestynowie? :-o
  17. Podać trzeba parafinę w płynie, tak kilka łyżek, to nie zaszkodzi. Podnoszę chłopaka...
  18. No właśnie, moze ona ma już dom? Taka z niej ślicznotka....
  19. I co, nadal cisza? To takie kochane psiska, te basety...
  20. Pamiętajcie o tych suczynkach, o Newie i Mimi, ja wrócę dopiero za 3 tygodnie... No i mam nadzieję, ze zobacze je "Już w nowym domu" :roll:
  21. [quote name='basia0607']Slodka i całuśna ,ale ma u Jewki dobrze ! Widac ,że obie są szczęsliwe!!! Też mam fotki mojej Malinki ,ale nie potrafie wklejać ! Ewo może przyjedziesz i nauczysz mnie jak to się robi ! Dzisiaj Rybcia mi napisala ,że w schronisku są 2 nowe jamniki.Co robic ja już zajamniczona na maxa.[/quote] Jak to co robić? Pokazać je tu zaraz! Ja wprawdzie wyjeżdżam na 3 tygodnie, ale tyle jest jamniczych cioć, zę pomogą!
  22. No, czas ślicznotko do domku!
  23. No to czekamy na wyniki inspekcji...Suczydło sliczne!
×
×
  • Create New...