Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. a moze ona ma jakaś wadę ukladu pokarmowego, jakis syndrom złego wchłaniania...Je tylko suche? Jaką karmę jej dajesz? ciekawe, jak tyle czsu przezyła w schronisku, czy tam nie miała problemów?
  2. Alpinko, jest dobrze, nie martw się o Majeczkę. Zajmij się Mamą i sobą, o sobie przeciez tez musisz pamiętać! sunia nie stwarza żadnych problemów. Okrywam ją w nocy kocykiem, ale nie myslę by marzła. Robimy sobie spacerki po ogrodzie w słoncu, sama wystawia pyszczek do ciepłych promieni. Pozdrawiam Ciebie i Mamę....
  3. [quote name='anyk1']malgos my sie jeszcze nie znamy powiedz mi dokladnie gdzie to jest ile od elblaga i czy na tej trasie jest ostrołeka bo jesli tak to namowilam bym meza ;) i moglo by sie udac a powiem ze bardzo bym chciala sie z basia zobaczyc noi ciebie poznac :)[/quote] Z Elbląga trasą E 7 jedzie się do Mławy, tu skręt w lewo na Przasnysz, w Przasnyszu wyjazd na [B]Krasnosielc.[/B] Ostrołęka nie jest na trasie. Z Mławy to jakieś 50 km. zapraszam!
  4. Ja sie chyba spije, jak ta moja ulubienica znajdzie domek! :eviltong: :loveu:
  5. Że też wiedział, gdzie przycupnać, bidulek kochny... Jakie spracowane ręce ma ta Pani, jakie dobre :cool1:
  6. ...ale nie mam zupełnie doświadczenia z takimi pieskami. Mam kota perskiego i o pielegnacji sierści wiem duzo. Ale charakter, zachowanie i wszystko inne zwiazane z shitkami to dopiro wyzwanie :cool1: Ale sie nauczę, mądra dziewczynka ze mnie :eviltong:
  7. Jezoo, to dogomania ma długie macki, wszędzie swoich ludzi :diabloti: ;)
  8. Ktoś ją kupił za złotówkę. to ktoś z dogo?
  9. Specjalna miseczka?! to ja tez mam shih tsu...:)
  10. A;pinko, na prawdę nie widzisz zdjęć? Nie wiem, dlaczego :shake: Majeczka już się zadomowiła. Duzo śpi, zawsze na swoim posłanku i poduszce, sama podchodzi do drzwi jak chce wyjść, wychodzimy do ogrodu, trochę pochodzi, popatrzy, podskoczy kilka razy i wraca do domu. Z jedzeniem nie ma kłopotu Kroję mięso drobniutko, drobniej nawet niz starej Pelasi i pomalutku zjada. Obiad je na dwie raty, za pierwszym podejsciem nie zjada wszystkiego. Podaje jej reszte wieczorem z lekami. Na noc tabletka na dziąsła. Numer mój TŻ odczytł, ale nie zapisałam. Są jakby 4 cyfry, albo ta pierwsza to nie "7" a moze "Z". Zapiszę sobie na kartce i podam.
  11. [quote name='sisia0']a co wet powiedzial o jego bupie... czy cos poradzil na to zeby mogl zrobic bupe ?[/quote] Bupe? a cóż to jest? Moze jeszcze raz podam nr tel. do Mateusza:
  12. Jak się czuje Lesna po operacji? Zostanie w szpitaliku czy ktos ją weźmie na te kilka dni?
  13. [quote name='Madzia_K']Dziewczyny...więc jeśli sprawa nie jest już zamknięta...Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zaadoptować tą klusię?[/quote] i co?....można mieć nadzieję?....
  14. Czy może tak być, ze są tylko 4 cyfry, bez litery? Mam znalezioną staruszke shith tzu.... [quote name='sylrwia']Faktycznie ale to jedyny oddział mający dwie litery. Reszta jest jedno literowa.:lol: Spis poszczególnych oddziałow i przypisanych im liter jest na stronie Związku Kynologicznego [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL][/quote] nie wiem gdzie kilknąc na tej stronie, by zobaczyć literki ...
  15. to jutro jest czwartek?...:cool1: Ja też siedzę cichutko i trzymam kciukaski za maleńtaska :p
  16. Jak patrzę na Majeczke, to mysle, ze ona jest naprawdę stara...I myslę, ze nie słyszy. Dlatego, jak ją się dotknie znienacka, podejdzie z boku czy z tyłu, to aż drgnie. Jak widzi osobę, a najlepiej jak kucnę i ona mnie widzi, to podejdzie, przytuli łepek. A jak się ja zawoła, zacmoka, zagwiżdże -zero reakcji. Tatuaż w uchu jest do odczytania. Mam pytanie: czy w miejscu znalezienia suni wiszą ogłoszenia, plakat cokolwiek, jakaś informacja o zanalezieniu suni? Rasowa, zadbana...Z wątku wynika, ze biegała koło samochodów, została złapana i dana do domu tymczasowego w Jabłonnie. Kto szuka jej poprzednich włascicieli?
  17. Ja tez podoszę... Jestem daleko od Kilec, kurteczka...:shake:
  18. jestem tzw. domem tymczasowym dla psów ze schronisk, wielu znalazłam domy. Od poniedziałku mam w domu staruszeczkę shithę znalezioną w Warszawie. Tatuaż mało czytelny. I mam pytanie: czy to mogą być 4 cyfry, bez liter? Jakby poczatek "7"...Jakie sa ogólnie tatuaże, z ilu znaków się składaja?
  19. malagos

    Metamorfozy

    cudne, kochane psiaki! a Dyzio - rewelacja! kochajmy staruszki, one tak pragną ciepla i miłości na stare lata...
  20. Przeczytałam o Orlence, super zakończenie! a dzis ładny słoneczny dzień, moze szczeście sie uśmiechnie do psiaków opolskich?...
  21. Rewelacja!!:loveu: a jak jej do twarzy z kotem no, no :eviltong:
  22. Aż sie serce sciska na widok takiego psiego staruszka :-( On też ma prawo do godnej starosci i śmierci....
  23. Rasowe psiaki też chcą do domku :placz:
  24. kochani, zapisywać sie na piwo, kiełbaskę i bułeczkę!
  25. to jej ząbki [B][img]http://upload.miau.pl/3/24080.jpg[/img][/B] O takim"przodozgryzie' mówiłam.
×
×
  • Create New...