-
Posts
30257 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Chcesz powiedzieć, że lubi wycieranie? To naprawdę niezwykła psina ;) -
Zaglądam za każdy razem, kiedy jestem na dogo, tylko nie zawsze jest co pisać. Zawsze czekam na wieści z jego nowego hotelu u papryki. i trzymam kciuki, żeby ogłoszenia o nim przeczytał ktoś o wrażliwym sercu. On zasługuje na bardzo dobry i kochający dom. Jest bardzo przytulaśny i zakochany w człowieku i ktoś, kto da mu dom będzie bardzo kochanym przez swojego zwierzaka panem lub panią :)
-
Dobre wieści o Ergusiu uskrzydlają :) Wieści o fundacji dołują strasznie.. Nie mam słów, żeby opisać, co myślę o ludziach, którzy zarabiają na krzywdzie niewinnych bezbronnych istot uzależnionych w dodatku od człowieka.. Przyznam Wam, że mam momenty tak straszne, że chce mi się wyć. Z bezsilności i żalu. Wracając do Erga i jego byłej właścicielki, to niestety muszę się zgodzić z AgąG - nawet, jeśli tego psa lubiła, to musiało być dawno. Teraz nie było widać śladu sympatii, empatii - czegokolwiek pozytywnego w stosunku do niego. Całkowite skupienie na sobie - tylko i wyłącznie. Jak próbowała mu założyć kaganiec - zero kontaktu i relacji, jaka mogłaby wskazywać, że to jest właścicielka psa, która go zna.. Szarpanie się z psem większe, niż my potem miałyśmy przy wyprowadzaniu go z posesji i wsadzaniu do samochodu. I krzyki do nas, żebyśmy nie podchodziły, bo on nas ugryzie! Być może to wszystko to efekt jakiejś jej choroby, ale od leczenia chorób podobno są lekarze (chociaż to też bardzo wątpliwe ostatnio), a w żadnym wypadku to nie usprawiedliwia głodzenia psa i zupełnego ignorowania warunków, w jakich on żyje.
-
Ewa, to może jeszcze raz uderzyć do fundacji właśnie teraz. Jeśli martwisz się, że Ciebie już znają i znowu nie zwrócą uwagi, to ja mogę zgłosić, inne dziewczyny z wątku też, prawda? Co o tym myślisz? Szukałam wczoraj innych organizacji, niż te, o których tu była mowa, a działających w pobliżu Tarnobrzega, ale nie ma :(
-
oj, oj, oj :) oby oby oby..
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mądralinka śliczna :) Trafi i ona na swojego amatora :) -
Nie mam też wielkiego doświadczenia z fb, bo przez cała late zarzekałam się, że nie założę i koniec. Ale ostatnio się zdecydowałam, bo wiele ciekawych zwierzakowych akcji, manifestacji, spotkań jest ogłaszanych tylko tam. I w sumie tylko po to to konto mam. Do Ergusia na fb też będę zaglądać i zapraszać innych, mój TZ tk samo.
-
No proszę jaka światowa suczynka się zrobiła - pięknie jeździ samochodem! Chyba miała bidulka czas się nauczyć na trasie Gliwice - Warszawa ;) Bo w czasie tej trasy jeszcze różnie było z nerwami ;) Pozdrowienia serdeczne noworoczne dla Ciebie Gajowa, i głaski dla Sońki. Nikt nie dzwonił z poprzednich ogłoszeń?
-
No pewnie, że nie był. A brednie każdy może wygadywać jakie chce.. Akurat - jaki troskliwy wujcio.. oddał 10 psiaków na przemiał i potem pojechał do mordowni i akurat je pamiętał i akurat je widział w tej masie psów,.. no wzruszające po prostu!
-
No to już dzisiaj karma nie zamarza - przynajmniej u nas -3 stopnie na plusie.
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
agat21 replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
No to niezbyt dobre wieści. Podłe życie odcisnęło na biedaku piętno. Podeślę znowu grosik w styczniu - chłopak będzie potrzebował kasy na leczenie. Co się zazwyczaj robi w przypadku zmian nowotworowych w jądrach? -
Otóż to właśnie - adopcyjnego i jak najmniej skrzywdzonego!! :) Noworoczne uściski :)
-
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
agat21 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie - jak tam Pucunio? Od dawna nie mano nowych wieści.. -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wspaniałego domku dla Aruni w 2015 roku - jeszcze lepszego, niż u malagos (choć to chyba niemożliwe ;) ) czy wiadomo coś o tym porzuconym amstaffie? -
Tak się cieszę, że biedaki złapane, i że nie trafią do tej mordowni, z którą urzędasy z Winnicy podpisały umowę. Życzę tym ludziom, żeby kiedyś ktoś ich tak potraktował, jak oni traktują zwierzęta, za które są odpowiedzialni i na które dostają pieniądze z naszych podatków, a ładują je do kiesy mordercy i oszusta.
-
Ja też :)