-
Posts
30255 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
agat21 replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Kciuki za pomyślną sterylkę! Trzymaj się maleńka :) -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
agat21 replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Elenki. Kajam się, że rzadko, ale trudno u mnie z czasem ostatnio. Fajnie, że Sunieczka żyje sobie spokojnie, może i ośmielać się bardziej zacznie? -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
agat21 replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Ale miejscóweczkę ma Marsik - na ogrzewanym ganeczku - sama bym taką chciała ;), dawno u niego nie byłam, cieszę się, że tak dobrze u niego i że finanse dobrze wyglądają :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
agat21 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kajtuś ma wspaniałą dietę zatem :) Chyba wielu psiskom by się taka przdała ;) -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
agat21 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Rany, Parysku.. Dlaczego? -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Nie za bardzo mogę odczytać, ale chyba wszystko w porządku?? -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
No nie? Ale u niego samo się ułożyło - bez większej z mojej strony inwencji :) Chociaż wet trochę się zadumał, jak miał je do karty wpisać.. ;) -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No niestety, chyba zostawiacie :( -
Super wiadomości. Na Woli Milkusia zamieszkała? A w jakich okolicach?
-
Śliczne zdjęcia, zwłaszcza to na kanapie powalające ;) Rozumiem, że poduszki wyznaczają terytorium każdego zwierzaka z osobna? :D Co do gryzienia, myślę, że to tylko kwestia czasu, żeby psina przestała się stresować pozostając sama w domu. Ona chyba jeszcze nie do końca wierzy, że domownicy wrócą do niej.. Mój "wiejski" wariatuńcio na początku pobytu u nas pogryzł pilota do telewizora, moje drogie okulary korekcyjne, listwy przypodłogowe w pokoju i przedpokoju - to tylko większe ze strat. Zawsze. gdy zostawał sam w domu. Po jakichś kliku tygodniach mu przeszło. Zrozumiał, że nie ma co panikować, że my ZAWSZE wracamy do niego :) Życzę, żeby Dulcia też zrozumiała to jak najszybciej.
-
Gdyby nie świadomość, że Luśkot jest kotem specjalnej troski, można by sądzić, że to radziecka akrobatka w ślicznej artystycznej spódniczce :)
-
Fajnie :) Erguś jest jedną wielką zagadką, bo biedak całe życie był właściwie odseparowany i od dzieci i od innych zwierząt. Nie znał domu jako miejsca do przebywania. Myślę jednak, że nmie należy zupełnie przekreślać jego szans na zamieszkanie czy to w bloku, czy to z innymi zwierzętami, czy nawet dziećmi. Najważniejsza tu będzie sytuacja z ewentualnym przyszłym człowiekiem Erga. Czy będzie to osoba doświadczona, znająca się dobrze na postępowaniu z psami, może i charakternymi psami, czy nie. Kilka lat temu miałam na utrzymaniu w dt w bloku starszego niewidomego i kalekiego psiaka, który całe swoje życie spędził na wsi na łańcuchu, a kiedy oślepł został wyrzucony na ulicę. Pies odnalazł się w mieszkaniu bez problemu, dogadał się z rezydentem, mimo, że całe jego życie upływało mu zupełnie inaczej. Różnie więc bywa z wiejskimi psiakami.
-
Ewu, Elik - ja skleroza ciemna wysłałam przelew dla Franusia znowu na konto ewu, potem dopiero przypomniłam sobie, że to Elik zbiera.. :( przepraszam Was bardzo za te komplikacje
-
Lecę na bazarek Tusiu, wspomogę zakup karmy dla Twoich bidusiów
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
agat21 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna Aiszunia, znowu coś.. :( Trzymaj się maleńka.. Moja stała za luty poleciała. -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Koteczek był po prostu diabelsko przystojny ;) -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Hurra! Miód w serce leje się z relacji i zdjęć. Czyli Arusia vel Toffi w raju ;) -
ooo, moja droga - pamiętaj, że kocia higiena jest higieną w rozumieniu kota, a nie Twoim - wszak to KOCIA higiena. I być może sikanie do garnków czy na blaty, okna itp. a nie do kuwety jest higieniczne, bo kuweta dłużej czysta pozostaje.. A mózg kota to chyba jest w ogonie.. albo we wąsach.. a moje koty czasem gubią wąsy, więc może im troszkę rozumu wtedy też ubywa.. tak - to by wiele tłumaczyło ;)