Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1.  [quote name="Kawon5" post="16271984" timestamp="1435061694"] Też tak uważam. Można zaproponować "właścicielowi" przejęcie opieki nad sunią. Przecież wspólnymi siłami udałoby się jej pomóc.   No właśnie.. po co mu ten pies, jeśli w ogóle o niego nie dba? :(
  2. Hurra! Ewu dzięki Tobie kolejna bida ma domek :)
  3. poprawka - sprawdziłam na mapie: mam 500 km :(
  4. czyli mogiła? ja mam 450 km do Wołosatego, mogłabym tam pojechać i najlepiej z kimś złapać sunię, ale chociaż jako taka pewność by się przydała, że sunia tam będzie. jak to zrobić? :( :( :(
  5. Uff, znalazłam wreszcie wątek po tych "wspaniałych" zmianach an dogo.. Ależ sytuacja! Oby wszystkie trzy osoby okazały się fajnymi osobami i zaadoptowały po psince na głowę :)
  6. Dobre wieści u Selmusi :) Dzięki wielkie dla Kastora :)
  7. Jak sytuacja Ergusia na dzień dzisiejszy? Ile brakuje do zapłacenia czerwca?
  8. Jestem w rozpaczy - wszystkie moje zapisane wątki przepadły.. a nowe się nie zapisują, nie mogę też ich śledzić - nie działa mi to wcale. Mogę pisać i pisać, a potem i tak w "mojej zawartości"pustka :( Co to cholerne zmiany to zostały wprowadzone?! Ten wątek pewnie też mi się nie zapisze :( ech... Jak pomóc suńkom? Z tego, co doczytałam jedna jest u Elik, a druga?
  9. Fegelle, ja chętnie pomogę w transporcie suni jakby co. Pisałaś, że mogłabyś tez pojechać - byłoby w dwie osoby zawsze lepiej, zwłaszcza, że to spory pies. Skąd jesteś? Oczywiście suńkę trzea by złapać najpierw.. i to chyba jest najtrudniejsze. Jest szansa, że będę w Bieszczadach, ale dopiero w połowie sierpnia, a to za późno.. Trzeba działać już
  10. Szkoda, że domek nie dla Frania, ale dobrze, że inna biedaczyna znajdzie swój kąt :)
  11. Choroba jasna !!! Wszystko mi poginęło z moich wątków, wiadomości :( Jedna z wiadomości dotyczyła nowego konta Aiszuni :( Wpłaciłam za czerwiec na to konto, które miałam poprzednio - czy to dojdzie?
  12. I zniknęły mi wszystkie zapisane wątki... no nieeeee!
  13.     przepraszam za długie milczenie, miałam dwie podróże służbowe jedna za drugą, a jak próbowałam się gdzieś w drodze zalogować na dogo, to mi wyskakiwał błąd serwera.. :/ już czyszczę skrzynkę..
  14. Dzięki KK - jesteś niestrudzona i nieoceniona :)
  15. Hurrrraaaa tawariszczi! Sunia bierze się do roboty ;)
  16. Nie dość, że blisko mieszkają, to jeszcze tyle psów mają :)
  17. :D :D :D :D :D
  18. Murko, wpłaciłam na Twoje konto kaskę dla Ergusia - potwierdź, proszę, jak dojdzie. Aga, przepraszam, że z pominięciem Twojego konta, ale akurat mam kasę na koncie, gdzie mam zapisany numer konta bankowego Murki i było mi łatwiej :)
  19. Trochę byłam wyjechana i musiałam "zaniedbać" dogo, ale dziś z radością czytam, że jednak malutka zaczyna używać i czwartej łapki. Tyle wspaniałych osób się nią już opiekowało i opiekuje, że nie ma wyjścia - musi być sprawna i zdrowa :)
  20. Dopiero dziś mam na chwilę dostęp do netu, wpadam sprawdzić, co u Ergusia - no i już wiem... smutno, że nic nie wypaliło z domkiem, ale z drugiej strony lepiej tak, niż ludzie którzy się rozmyślają po adopcji. Ewo, nie martw się finansami, wpłacę na poczet czerwca Murce parę groszy bezpośrednio, czerwiec powinien być u mnie trochę lepszy finansowo, więc niech Erguś też z tego skorzysta.
×
×
  • Create New...