Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Gabi, jaka wspaniała propozycja :) Jesteś kochana <3
  2. Wąsate koty bomobowe :) Zdecydowanie wolę wąsate koty od wąsatych facetów! Zwłaszcza tego ostatniego ;) Zdrowia delikatnym kocikom życzę - ale też więcej rozwagi - bo kto to widział spod ciepłej kołdry wychodzić do chłodnego pomieszczenia :D
  3. Tak, mi też zamiast bazarku wyskakuje Wilno.. Ewkar, aleś się uwinęła błyskawicznie z bazarkiem :), a dorzuciłabyś e-booki ode mnie i znalazłam jeszcze próbki perfum i kosmetyków, które mogę podarować - takie rzeczy zawsze się mogą przydać.. Podaj mi proszę adres mailowy, a wyślę opisy i zdjęcia.
  4. Piękna sunia, ta sierść obłędna, szkoda, że skrywa chudzinkę. Ale na pewno u Murki się odpasie :)
  5. Śpiący Faszysta wygląda zupełnie jak mój Emil! On też czasami potrafi spuścić innym niezły łomot.. chyba to kwestia tego kawowego bezwzorzystego utytego brzucha? Tak, to musi być powód :)
  6. Kulka odżywa - ale cudnie :) Chyba służy jej otoczenie :)
  7. O rany, ale się z sunią porobiło.. A jak wykarmi te psiaczki, to będzie za późno dla tego domku, żeby ją wziąć? poproszę o przypomnienie konta, przeleję grosik
  8. Brunusiu dużo szczęścia w nowym domu - dla ciebie i dla twojej Rodziny :)
  9. I jakie super wieści o psiakach z huty. Bardzo jestem ich ciekawa :)
  10. Ergo wygląda wspaniale! Jak ładnie przytył i jaką ma lśniącą sierść! Murko, bardzo dbacie o niego - dzięki wielkie :) Też pomyślałam tak, jak Ewa, jak zobaczyłam jego zdjęcia w ruchu: jak biegnie pewnie się trzęsie ziemia :D
  11. No cóż, damy radę, ja też w weekend poszukam czegoś na bazarek. Najważniejsze, że Ergo syty, bezpieczny i dobrze traktowany. A dom musi się w końcu znaleźć. Mój ostatni podopieczny od Murki czekał rok, a był śliczny i młodziutki, a czasem starszy i schorowany pies znajduje szybko dom - dziwny jest ten świat :)
  12. No cóż, damy radę, ja też w weekend poszukam czegoś na bazarek. Najważniejsze, że Ergo syty, bezpieczny i dobrze traktowany. A dom musi się w końcu znaleźć. Mój ostatni podopieczny od Murki czekał rok, a był śliczny i młodziutki, a czasem starszy i schorowany pies znajduje szybko dom - dziwny jest ten świat :)
  13. Ewa, trzymam mocno kciuki! Dlaczego o Ergusia nikt nie pyta?! Przecież to piękny i mądry pies..
  14. Fajne ostatnie wieści o Kulci :) Mazowszanko, oby Kulka dobrze się u Ciebie sprawowała, ładnie jadła, nie grymasiła i dalej dobrze się goiła :) Dzielne kobiety :)
  15. Petycja w sprawie ograniczenia bezhołowia myśliwskiego podpisana już z tydzień temu. Trzymam kciuki, żeby to coś pomogło. Skrzacik biedny.. Niech uszko się goi. To rzeczywiście może być od stresu. Oby minął jak najszybciej. Może trzeba go częściej tulić? :) Ładnie napisałaś Joanko, że wszystkie zwierzęta chcą jakoś żyć - ano właśnie. Wczoraj widziałam na takim małym pokazie dokumentalny film "Cowspiracy" - i mogę tylko krótko powiedzieć: nasza planeta ginie z powodu miliardów zwierząt hodowanych przez człowieka, żeby je potem zabić i zjeść. Całe zanieczyszenie środowiska spodowodowane przemysłem, spalinami, gazami cieplarnianymi emitowanymi przez fabryki itp. to mały pikuś w porównianiu z truciem gleby, rzek, mórz i oceanów i powietrza przez wielkie fermy przemysłowe, żeby bogata mniejszość ludzkości na tym świecie - do której i my, Polacy należymy, mogła jeść te ogromne ilości mięsa. Zresztą w Polsce ilość ferm przemysłowych (boże- jakie to w ogóle określenie dla miejsca, w którym całe swoje życie spędzają czujące i inteligentne zwierzęta :( ) rośnie w zatrważającym tempie. Jest już ferma, na której jest 25 tysięcy świń! Każna z nich codziennie produkuje 5-6 kg moczu i kału. Policzcie sobie ile tego wychodzi i pomyślcie co się potem z tym dzieje... Dodam jeszcze tylko, że fermy przemysłowe nie mają (bo nie muszą) żadnych oczyszczalni ścieków. Film można obejrzeć w necie. Polecam. Kto, jeśli nie my - miłośnicy zwierząt - możemy ratować naszą wspólną z nimi planetę?
  16. Ledwo je odnalazłam w kocyku :D
  17. Alkoholik, który obiecuje poprawę? Aż się boję myśleć na czym ta poprawa ma wyglądać.. A po tym, co już zrobił nie można psa odebrać interwencyjnie? A jeśli zabije sunię, aby pozbyć się problemu? :(
  18. Czyli telefon od nie tej osoby, co trzeba?
  19. Kochana Fryciu, jakie dobre wieści o twoim zdrowiu, trzymaj tak dalej! I tylko domu brak...
  20. Dzielne dziewczyny - wszystkie! :) Cudnie, że się goją wszystkie kancery, i że idzie ku lepszemu :) Ciekawe kiedy maleństwo szczeknie tak sobie zwyczajnie - nie przez sen.. oby niedługo.
  21. Cieplutkie myśli w stronę kociaczków..
×
×
  • Create New...