-
Posts
30258 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Gabi, jaka wspaniała propozycja :) Jesteś kochana <3
-
Wąsate koty bomobowe :) Zdecydowanie wolę wąsate koty od wąsatych facetów! Zwłaszcza tego ostatniego ;) Zdrowia delikatnym kocikom życzę - ale też więcej rozwagi - bo kto to widział spod ciepłej kołdry wychodzić do chłodnego pomieszczenia :D
-
Śpiący Faszysta wygląda zupełnie jak mój Emil! On też czasami potrafi spuścić innym niezły łomot.. chyba to kwestia tego kawowego bezwzorzystego utytego brzucha? Tak, to musi być powód :)
-
Brunusiu dużo szczęścia w nowym domu - dla ciebie i dla twojej Rodziny :)
-
No cóż, damy radę, ja też w weekend poszukam czegoś na bazarek. Najważniejsze, że Ergo syty, bezpieczny i dobrze traktowany. A dom musi się w końcu znaleźć. Mój ostatni podopieczny od Murki czekał rok, a był śliczny i młodziutki, a czasem starszy i schorowany pies znajduje szybko dom - dziwny jest ten świat :)
-
No cóż, damy radę, ja też w weekend poszukam czegoś na bazarek. Najważniejsze, że Ergo syty, bezpieczny i dobrze traktowany. A dom musi się w końcu znaleźć. Mój ostatni podopieczny od Murki czekał rok, a był śliczny i młodziutki, a czasem starszy i schorowany pies znajduje szybko dom - dziwny jest ten świat :)
-
Petycja w sprawie ograniczenia bezhołowia myśliwskiego podpisana już z tydzień temu. Trzymam kciuki, żeby to coś pomogło. Skrzacik biedny.. Niech uszko się goi. To rzeczywiście może być od stresu. Oby minął jak najszybciej. Może trzeba go częściej tulić? :) Ładnie napisałaś Joanko, że wszystkie zwierzęta chcą jakoś żyć - ano właśnie. Wczoraj widziałam na takim małym pokazie dokumentalny film "Cowspiracy" - i mogę tylko krótko powiedzieć: nasza planeta ginie z powodu miliardów zwierząt hodowanych przez człowieka, żeby je potem zabić i zjeść. Całe zanieczyszenie środowiska spodowodowane przemysłem, spalinami, gazami cieplarnianymi emitowanymi przez fabryki itp. to mały pikuś w porównianiu z truciem gleby, rzek, mórz i oceanów i powietrza przez wielkie fermy przemysłowe, żeby bogata mniejszość ludzkości na tym świecie - do której i my, Polacy należymy, mogła jeść te ogromne ilości mięsa. Zresztą w Polsce ilość ferm przemysłowych (boże- jakie to w ogóle określenie dla miejsca, w którym całe swoje życie spędzają czujące i inteligentne zwierzęta :( ) rośnie w zatrważającym tempie. Jest już ferma, na której jest 25 tysięcy świń! Każna z nich codziennie produkuje 5-6 kg moczu i kału. Policzcie sobie ile tego wychodzi i pomyślcie co się potem z tym dzieje... Dodam jeszcze tylko, że fermy przemysłowe nie mają (bo nie muszą) żadnych oczyszczalni ścieków. Film można obejrzeć w necie. Polecam. Kto, jeśli nie my - miłośnicy zwierząt - możemy ratować naszą wspólną z nimi planetę?
-
Ledwo je odnalazłam w kocyku :D
-
Czyli telefon od nie tej osoby, co trzeba?
-
Cieplutkie myśli w stronę kociaczków..