Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. czy lokum dla buraska udało się znaleźć?
  2. Uwielbiam te opowieści o kotach.. Oczywiście, że one wszytko rozumieją, tylkoczasem tym bardziej leniwym nie chce się tego pokazać :)
  3. Wyjątkowe paskudztwo trafiło się Aiszuni, :( ale mimo to jestem tak szczęśliwa, że miała cudowny prawdziwy dom przez ponad rok. Bardzo dziękuję Mysza za troskę i serce, jakie jej okazaliście. Ona teraz na pewno jest w dobrym świecie, i dziękuje tym , którzy okazali jej miłość i zyczliwość
  4. Wielu ludzi decyduje się na nowego członka rodziny właśnie w wakacje, gdy mają więcej czasu, żeby przeżyć dobrze czas aklimatyzacji psiaka w domu - może i na Ergusia ktoś czekał do tej właśnie pory :)
  5. Bardzo chcę pomóc biedakowi. Z kasą coraz gorzej, ale przepatrzę moje deklaracje i może coś stałego wyskrobię, bo chyba taka pomoc jest potrzebniejsza, niż jednorazowa wpłata. Chętnie też pomogę w transporcie, jeśli uda się zgrać termin z innymi moimi podróżami służbowymi.
  6. Musi być dobrze.. Cała masa pozytywnych myśli leci do Was Mazowszanko :)
  7. Będzie dobrze maleńka, już jesteś w troskliwych rękach :)
  8. Żegnaj śliczny Kangurku, łzy nie pozwalają więcej napisać..
  9. A może własnie w wakacje ktoś będzie chciał takiego przyjaciela? :)
  10. Dziękuję za zaproszenie, podczytuję wątek od jakiegoś czasu i tak.. Finansowo na razie nie pomogę - przytłoczyły mnie trochę te zobowiązania, które już mam i trochę nowych.. przepraszam Czupurku. Może niedługo któryś z "moich" podopiecznych znajdzie dom, to kasa pójdzie na ciebie
  11. Smutne to, ale prawdziwe.. "a to Polska właśnie" Mam nadzieję, że maleństwo da się oswoić na tyle, żeby można ją było złapać.
  12. Cudnie Tosia wygląda :)
  13.     Szkoda, że mam kawałek do Was.. brak mi jednego kota w domu po odejściu Kitki, a mam same buraski, więc by pasował :) Tylko że jak mówię domownikom, że w domu zrobiło się pusto, to patrzą na mnie znacząco..
  14. W takim razie na pewno domek dobry, żeby tylko Kulci jeszcze się spodobał ;) Kiedy Wielki Dzień?
  15. Wet nie poznał Erga?? :) No to najlepsze podsumowanie sytuacji :D Poszukam nowych rzeczy na bazarek
  16. Wet nie poznał Erga?? :) No to najlepsze podsumowanie sytuacji :D Poszukam nowych rzeczy na bazarek
  17. Ale się naszukałam wątku.. nie mam już moich subskrypcji..wielkie dzięki dla administratorów dogo za wszelkie "udogodnienia" :& Sytuacja Karolka oraz psiaczków zamojskich nieciekawa.. zaraz lecę na bazarki. Plamka prześliczna :)
  18.     Ewu, czy za kasę jest go gdzie umieścić? Zapłacę 100 w pierwszym miesiącu, potem pewnie mniej - w zależności od sytuacji, którą niestety dziś trudno mi przewidzieć..
  19.     Super :) Chyba naprawdę fajna ta Pani :) Auraa współczuję strasznie w sprawie kociaczka ..:( Biedak..To musiał być niezły idiota w tym samochodzie - jak tam się rozpędzać??!
×
×
  • Create New...