Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Alfa, coś już dziś udało mi się uzbierać i obfocić. Jutro ciąg dalszy :) Na jaki mail Ci słać?
  2. Dobre wieści na koniec dnia :) Miał szczęście. Kaj - bardzo ładne imię. I dobre dusze stanęły na jego drodze. Czy wet już go wodział, czy dopiero zobaczy?
  3. Ewkar, codziennie teraz mam takie refleksje jak Ty. Zwierzęta w upały są na przgranej pozycji, jeśli nie mają obok siebie mądrego człowieka. U mnie na osiedlu na szczęście też widzę pojemniki z wodą powystawiane w różnych miejscach. Mój uzupełniam systematycznie, choć niektórzy złośliwi sąsiedzi wylewają wodę. Ale co zrobić, aby pomóc psom na łańcuchach, ktore nie maja kropli wody w miskach? O pseudoschronach nie wspomnę.. Wiele zwierząt przepłaci upały życiem :(
  4. Ewkar, codziennie teraz mam takie refleksje jak Ty. Zwierzęta w upały są na przgranej pozycji, jeśli nie mają obok siebie mądrego człowieka. U mnie na osiedlu na szczęście też widzę pojemniki z wodą powystawiane w różnych miejscach. Mój uzupełniam systematycznie, choć niektórzy złośliwi sąsiedzi wylewają wodę. Ale co zrobić, aby pomóc psom na łańcuchach, ktore nie maja kropli wody w miskach? O pseudoschronach nie wspomnę.. Wiele zwierząt przepłaci upały życiem :(
  5. O rany, dawno nie wchodziłam na wątek Tinki, a tu taki dług :( Alfa, czy jakbym Ci podesłała zdjęcia i opisy, to wystawiłabyś bazarek dla Tinki? Pytam, bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam i pilnowanie bazaru byłoby dla mnie niewykonalne. W weekend bym zebrała trochę letnich fantów, porobiła zdjęcia i zrobiła opisy. Wysyłka byłaby też ode mnie po powrocie. Co Ty na to?
  6. Beztrosko sobie wygląda Selmusia, i zupełnie sprawnie :)
  7. Dobrze, że upały Ergusiowi nie straszne. To świadczy o jego naprawdę dobrej kondycji. Moje zwierzydła leżą do góry łapami na zimnych posadzkach i głównie śpią, a Ergo taki aktywny :)
  8. Ja wiem, wiem, że najgrzeczniejsze psy na łóżkach sypiają. Tak się tylko droczę :)
  9. Ewkar, dwa koty to dobry pomysł, ale trzy koty - to jeszcze lepszy ;) Murko, jak Ergo znosi upały? czy sierść znowu mu mocniej wyłazi?
  10. Kasiu, jesteś niesamowita. Oby sunie rzeczywiście były zaopiekowane, co tu więcej można zrobić.. szkoda, że nie pomyślą o sterylizacji, bo ile "tych dobrych" rąk na następne szczeniaki będzie? poza tym kretyńska ludzka mentalność powoduje, że psy ze schronisk nie mają szans na domy. Dbaj o siebie, wylecz kontuzje, życzę jak najmniej bólu i problemów. Bardzo bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie w sprawie Łapka.
  11. Kasiu, jesteś niesamowita. Oby sunie rzeczywiście były zaopiekowane, co tu więcej można zrobić.. szkoda, że nie pomyślą o sterylizacji, bo ile "tych dobrych" rąk na następne szczeniaki będzie? poza tym kretyńska ludzka mentalność powoduje, że psy ze schronisk nie mają szans na domy. Dbaj o siebie, wylecz kontuzje, życzę jak najmniej bólu i problemów. Bardzo bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie w sprawie Łapka.
  12. Co u Tosieńki? Nie rozrabia już? Czy nadal próbuje wchodzić na łóżko?
  13. I nikt nie pyta o cudownego psiaka? Szkoda.. To kolejny pies, który mimo swoich zalet już tyle czeka.
  14. Niezawodna Murka :) szkoda, że jestem w tym tygodniu sama w pracy i siedzę do nocy :( pomogłabym w łapaniu..
  15. Przepraszam, że dopiero wchodzę na wątek, siedziałam w robocie do późna.Czyli Kasiu już napisałaś do Murki, to czekamy, co odpowie
  16. Bardzo bardzo się cieszę :) Hurrraaa!!
  17. Jeśli już - to pozostają niestety hoteliki. Murak miała wziąć Łapka tego ze stacji BP, który zniknął. Może wciąż ma miejsce? Ma przyzwoite ceny, ale tak czy siak - trzeba by nazbierać deklaracji. A w którym miejscu dokładnie są sunie?
  18. Ja w sobotę też przejeżdżałam przez stację - pusto. Ale te następne, o których piszesz Kasiu i ewajanka - dramat. :( Może Murka ma jeszcze wciąż wolne miejsca? Miała wziąć Łapka do siebie.
  19. Dzięki Kasiu. Ja niespodziewanie jadę w sobotę do Przemyśla na pogrzeb, też pojadę przez Lublin, więc przejadę przez stację. Ależ miałaś akcję z sunią. Jak dobrze, że ją znalazłaś i jej pomogłaś. Pewnie kolejna ofiara wakacji :(
  20. No ładnie - "mała cholera" zaczyna pokazywać, że jest prawdziwą damą :) Ale to tym bardziej świadczy, że nie była psiakiem wiejskim, tylko u kogoś na kanapie kiedyś leżała..
  21. Zapisuję mordkę, na początku sierpnia, jak przyjdzie wypłata kapnę grosik biedakowi
×
×
  • Create New...