Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Wróciłam z gór. Byłam w Wołosatem, byłam na Tarnicy - żadnego psa nie widziałam (chyba na szczęście, chociaż sama już nie wiem :( )
  2. Ergo widocznie musi być cierpliwy, a my z nim. Na początku września też kapnę grosik na hotelowanie.
  3. A "zła" Mazowszanka jest najlepsza na świecie, bo wzięła Tosię do siebie i cały trud opieki nad nią :) To dzięki Niej Tosia miała gdzie czekać na dobry dom i spokojnie wydobrzeć po sterylce :) Ukłony do samiutkiej ziemi Mazowszanko! Nutusi też ogromne podziękowania, że znalazła czas i chęci, żeby zrobić wizytę PA. To też Jej zasługa, że Tosia trafiła do tego domku. Oby to już był docelowy :)
  4. jestem po tygodniowym odcięciu od netu, jutro wpłacę grosik na suńkę z maluszkami, cieszę się, że tak zaopiekowani :)
  5. jestem po tygodniowym urlopie bez dostępu do netu, widzę, że wiele się dzieje na wątku, wciąż inne bidy w potrzebie. Łapka na stacji nie ma od dawna :( Nikt go nie widział. Ale dobrze, że próbujecie pomóc następnym psom z tej okolicy. Nie mogę dać niestety domu tymczasowego szczeniaczkowi :( Został właśnie jeden bez lokum?
  6. jestem po urlopie bez netu znowu na dogo (ufff.), dzięki telefonom i smsom Mazowszanki byłam na bieżąco w sytuacji, teraz tylko bardzo mocno trzymam kciuki, żeby było cały czas dobrze i żeby się kochali mocno :) niebawem mam nadzieję też spotkać się z Tosią i jej nową rodzinką :)
  7. Szkoda, że ciocia ewkar nie doceniła zwierzęcej mądrości i miłości.. widocznie ta otwartość głowy i serca nie została jej dana..
  8. Piękna psina. Pod koniec sierpnia mogę grosik symboliczny przesłać :)
  9. To nie jest Łapek. Jest mniejszy, młodszy, ma trochę inaczej podkuloną łapkę. Też biedaczyna. I schronisko :(
  10. Dawno mnie nie było u kociaczków, bo spsoro zawirowań z innymi zwierzydłami mi się trafiło.. Pojutrze wyjeżdżam na tydzień, ale potem się stawię znowu i rozpatrzę pozostałości w kasie, żeby coś dla kocików wygrzebać. Strasznie dużo ich...
  11. Alfa, wczora z wieczora maile wysłałam :)
  12. Jak Selmusia daje radę w upały? U nas pierwszy dzień trochę chłodniejszy, ale wciąż nie ma zapowiedzianego i wytęsknionego deszczu...
  13. poproszę numer konta, kapnę grosik, tyle ile będę mogła uratowałyście maleńką i jej dzieciątka :) brak słów
  14. To chyba trzeba to ostrzegawczo napisać w tytule wątku, coby nie gorszyć maluczkich ;D
  15. A co to za ekscesy na drugim zdjęciu!?? :D
  16. Będę niedługo się widzieć ze znajomymi, którzy moim skromym zdaniem powinni mieć psa, a ściślej sunię, a jeszcze ściślej sunię taką, jak Tosia.. :) Nie mają ogrodu ;)
  17. Jestem na zaproszenie, żal strasznie maleństwa :( Wiele nie pomogę, bo u mnie sytuacja finansowa już bardzo nieciekawa, ale symboliczny grosik na dobry początek prześlę, poproszę o numer konta
  18. Tyle złego na jednego psiaka, a on mimo wszystko ufny i kochany? Tylko zwierzę tak potrafi..
  19. no tak... Oj Tośka, czemu sobie grabisz? Czyli wniosek, że suńka powinna trafić raczej do miasta.
  20. Maleństwo miało wiele wiele szczęścia, że je znalazłaś ewu.
  21. Nie mam fb w pracy, w domu wieczorkiem wejdę
  22. To czekamy na wieści i zdjęcia :)
  23. A to kombinatorka mała! Na pierwszy rzut oka do trzech nie zliczy, a tu - proszę - furtkę sobie otworzyła! Ciekawe co one robiły na wsi, że takie zadowolone wróciły? Na zdjęciach piękną ma posturę Tosiula - istna modelka :)
×
×
  • Create New...