-
Posts
30269 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Zapytam osoby, która ostatnio przębąkiwała, że może warto by było jakąś towarzyszkę dla psa znaleźć. Pies spokojny, więc pewnie z sunią by się dogadał. Tylko chęć szczera człowieków potrzebna :) Kiedy byś ją brała do siebie, i gdzie by to było?
- 9 replies
-
- piotrków tryb.
- mała suczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Czy są jakieś sensowne hoteliki w okolicy? Sensowne pod względem opieki, ale i kosztów? Czy pies ma jakieś miejsca, których się trzyma, gdzie można go namierzyć? Czy jest płochliwy czy da do siebie podejść? Ja mogę z kimś pojechać i spróbować go złapać, ale nie mogę jechać w ciemno 300 km.
-
Na pewno tak, poza tym ludzie chętniej adoptują psiaka, który już mieszka w domu, wiadomo, czy zachowuje czystość, jak się zachowuje na spacerach itd. Jakiej wielkości suczynka jest?
- 9 replies
-
- piotrków tryb.
- mała suczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jak Bezik już może szaleć w ogrodzie, to cudnie :) Wreszcie spożytkuje swój nadmiar energii ;) Nowe dogo i wyszukiwanie wątków to czysta porażka, to prawda :(
-
Sunia prześliczna. Rozumiem, że ani Ty ani Twoi rodzice nie możecie jej dać domu?
- 9 replies
-
- piotrków tryb.
- mała suczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Bomba! No to Beziku trafiła kosa na kamień ;) A kot z silnym charakterem to mój idol :D
-
Oby tak dalej - hurra! :)
-
Ja też dostałam smsem zdjęcia Bezika w objęciach nowej rodziny :) Wygląda na całkiem zadowolonego :) A z tego, co pani przekazała Aurze, to wygląda na to, że rodzina też w porządku, nawet kot Jacek to dzielnie znosi.. ;) Musi być dobrze, trzymajmy kciuki. Kochana Malagos jak zwykle mnie zawstydza. Nieoceniona :)
-
Ja też dostałam smsem zdjęcia Bezika w objęciach nowej rodziny :) Wygląda na całkiem zadowolonego :) A z tego, co pani przekazała Aurze, to wygląda na to, że rodzina też w porządku, nawet kot Jacek to dzielnie znosi.. ;) Musi być dobrze, trzymajmy kciuki. Kochana Malagos jak zwykle mnie zawstydza. Nieoceniona :)
-
Bardzo bardzo Ci współczuję Ewo. To okropne rozstawać się z przyjacielem, to okropne musieć decydować w takiej sytaucji o mniejszym złu. Dobrze, że kotka miała Ciebie przy sobie w ostatnich chwilach, myślę, że nasze zwierzęta też nie chcą odchodzić samotnie. Trzymaj się, wierzę, że trudne chwile wreszcie się skończą.
-
Bezik od paru godzin już w nowym domku :) Wariatuńcio kazał się głaskać i miziać całą drogę, w nowym domku przywitał się pięknie z Panią, poczym zjadł kocią karmę i wypił kotu mleczko :D A tak serio, to mam wielką wielką nadzieję, że ten rozbitek życiowy znalazł wreszcie swoją przystań. Zasłużył na to.