Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Cudowne klusie i taka śliczna i spokojna mamusia <3 <3 <3
  2. Tamb, wciąż czekam na numer konta. Wiele tego nie będzie, ale zawsze coś.
  3. Przerażające.. jak psiaczek mógł połknąć takie świństwo, a potem być zostawionym na pewną śmierć w męczarniach? Co ci "ludzie" mają zamiast mózgów i serc? Oby maleńka wyszła z tego jak najmniejszym kosztem zdrowia.. Na początku kwietnia kapnę grosik, bo w tym miesiącu już limit specjalnych sytuacji wyczerpany :( A gdzie przebywa ta jej "siostrzyczka"?
  4. Jakby co, to jestem jutro i pojutrze w podróży, ale niestety w przeciwnym kierunku - na południe. Najwcześniej mogę się znowu wyrwać w piątek, najwyżej wezmę urlop.
  5. Jak będzie wiadomo kto zbiera kasę proszę o konto. Fajnie, że psinka już w takim dobrym miejscu :)
  6. Oby suńka miała dobrze u tego pana.. Ale to chyba dobry człowiek skoro przygarnął rodzinkę?
  7. Bardzo piękna i wzruszająca sunia..Tak bardzo żałuję, że nie mogę jej zabrać już w tym tygodniu do dt
  8. Jestem u Olinka, cieszę się, że u niego wszystko dobrze, jak z apetytem i odchudzaniem? ;)
  9. Śpij spokojnie sunieczko i bądź szczęśliwa za TM. Podziw dla dziewczyn, które Cię ratowały i dały Ci trochę dobrych chwil na koniec
  10. Jaka cisza u psiaczków...
  11. Zgadzam się z Anulą. Poprosimy o zdjęcia i wieści z hotelu, a najważniejsze, że psinek już bezpieczny. Zdecydowanie jestem przeciw imieniu Uszatek.
  12. Ależ piękna metamorfoza!! Bardzo się cieszę :) Wielkie kciuki za środową sterylkę, będzie dobrze sunieczko :)
  13. Cieszę się Ewo, że jesteś cała i prawie zdrowa (współczuję bolącego kręgosłupa). Wczoraj byłam na chwilę u Selengi, i właśnie wspominałam, że mało Cię u Ergusia. że pewnie masz dużo pracy przy kociulach. Selenga, która też jest zarejestrowana na miau, potwierdziła, że rzeczywiście tak jest. Trzymaj się ciepło i wszystkiego dobrego dla Twoich kotów. Ergusiowi zaraz coś kapnę na konto Murki. I trzeba nowy bazar montować - nie ma wyjścia.
  14. Mimbr, super, że pies bezpieczny! Kłaniam Ci się nisko :)
  15. Ja będę jechać w środę z Rzeszowa do Warszawy
  16. Skąd i dokąd transport potrzebny?
  17. Wytrzymaj psinko, już niedługo.. szkoda, że znowu ochłodzenie idzie, ale on na szczęście ma gęstą sierść
  18. Przy Ergusiu, mam nadzieję, trochę z tej "damowatości" odpuści ;)
  19. Bo Murka jest super :) Kasiu, piękna jesteś, może zaprzyjaźnisz się z Ergusiem?
  20. Niepokojace jest to, co piszecie o zdjeciu rtg. Może rzeczywiscie to jeszcze skonsultowac? Żeby psiak nie został kaleką :(
  21. Piesio może mieć krzywe łapki z niedożywienia lub zapalenie stawów spowodowane całą masą różnych rzeczy... niech już jak najszybciej będzie w cieple i w bezpiecznym miejscu
  22. Ale dobre wieści :) Cieszę się, że Olinek się odnalazł w nowym miejscu i ma juž koleżankę :)
  23. Elu, moc dobrych myśli i energii dla Twojego piesiulka. Zdrówka zdrówka zdrówka!!!
  24. Nie zostawiajmy psiaka w takim stanie na ulicy. Fundusze na początek są, są też deklaracje, niewielkie, ale zawsze - na przyszłość - nie jest źle.
  25. Niedługo wyślę dla Ergusia deklaracje "sumikowe"
×
×
  • Create New...