Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Jestem u suni, byłam już wcześniej, ale nie wiem, co napisać, zadeklarowałam się ostatnio u 4 nowych psiaków, nie mogę sobie pozwolić na kolejną stałą, przykro mi. Będę obserwować, zajrzę na bazarek dla suni - na razie tyle mogę :(
  2. Jak miło czytać takie wieści. Miała niesamowite szczęście, że trafiła na wspaniałych ludzi, na pewno niedługo zaufa już bezgranicznie :)
  3. Czekam niecierpliwie na wieści. Tak się cieszę, że dla kolejnej psinki zaczyna się lepsze życie :)
  4. Wielkie kciuki za jutro!! Strusinku, jeszcze parę godzin wytrzymaj, a potem już tylko lepiej będzie :)
  5. Cały czas nieustannie wielkie kciuki za psinkę i udaną podróż. Niedługo też będzie miała nowe imię - oby na dobrą wróżbę na resztę życia :)
  6. Bardzo się cieszę, że Lisia już bezpieczna. W normalnym otoczeniu, w dobrych warunkach na pewno szybko pozbędzie się tych dolegliwości..stres i głód na pewno walnie się przyczyniły do takiego stanu suńki
  7. Tak czy siak zdjęcia z hotelu będą na pewno sto razy optymistyczniejsze, niż ze schronu :) A więc jutro Lisia pozna swoje nowe na razie miejsce - bardzo się cieszę :)
  8. Przepraszam, ze dopiero teraz, wpłaciłam 5 dyszek
  9. Właścicielka z DT u Judyty prosiła, żeby zadzwonić za tydzień lub dwa, może wtedy się sytuacja trochę zmieni. Na razie ma masakrę. Ale chyba to za długo, żeby czekać i nie ma sensu. Sytuacja u Judyty może wcale się nie poprawić po tym czasie i szczeniorki zostaną na lodzie.
  10. Cudaśne :) To chłopczyki czy dziewczynki czy para mieszana? :)
  11. Fajnie, że Zurawinka też pojedzie do domu :) Każdy uratowany pies to balsam na rany :) Co do imienia - wszystkie cudne, tylko błagam nie Sisi! Jest tak pretensjonalne, że pasuje tylko do yorków noszonych na rączkach u wypindrzonych damulek :D
  12. Takie wyjałowienie leczy się probiotykami - tak, jak ewkar napisała. Jest chyba kilka rodzajów, muszę dowiedzieć się, które dla piesa są najlepsze.
  13. 20 złotych stałej dla Sasanki, proszę o numer konta
×
×
  • Create New...