Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Kochane sunieczki - jakie przyjazne i towarzyskie dla ludzi. Ktoś, kto je weźmie do domu zyska dozgonną miłość i przyjaźń - najwięcej co można zyskać w życiu. Fajnie, że tyle osób je wspiera i im kibicuje
  2. Rozumiem. Niestety pełno takich ludzi, jak ten Twój sąsiad, mam wrażenie ostatnio, że nawet coraz więcej i coraz bardziej widocznych. Ehh.. To chyba dodatkowo rozumiem dlaczego pies jest nadpobudliwy i agresywny :(
  3. Psiaki w górę! Oby chociaż kilka znalazło domy..
  4. Czekamy na wieści od lekarza
  5. Dzięki, już wysłałam :)
  6. No i co z wodą? Wiadomo? Co do sąsiada, to przepraszam, że może to zabrzmi naiwnie, ale może zwyczajnie po ludzku i po sąsiedzku go poprosić o zrozumienie sytuacji i nie wypuszczanie jego psa luzem poza jego teren?
  7. Kochane, czy jest gdzieś wydarzenie psiaków - np. na fb, czy podawać ludziom link do wątku na dogo, żeby zobaczyli psiaki?
  8. Otóż to: jaki tytuł wpłat? Czy sunia ma imię?
  9. Mam nadzieję, że jest i czeka na nas, na naszą pomoc
  10. Mogę pomóc tylko finansowo po 1 marca. Spróbuję namówić rodzinkę na choć minimalne wsparcie, żeby zebrało się chociaż parę stów. Pracuję dość dużo i opieki nad sunią nie jestem w stanie zaoferować :(
  11. Ewciu, niestety póki mamy taki system opieki, że zrzucamy się do wspólnego wora, a potem to kto ma więcej szczęścia czy znajomości to wyjmuje coś z niego, to tak będzie. Ja też uważam, że nie tak powinno to wyglądać. Dużo siły i dobrych ludzi wokół Ci życzę
  12. Po wypłacie dorzucam moje "trzy grosze" - poproszę numer konta
  13. Jakie pieniądze są potrzebne na operację i opiekę w lecznicy? Na jakie słońce z motyką trzeba się porwać?
  14. Ile czasu dokładnie psiaki mają? Mam znajomego w Żyrardowie, to blisko, zapytam, czy jego rodzina nie wzięłaby jakiegoś chociaż na dt.
  15. Biedna Miłeczka - nie dość, że tyle czasu w schronie, to jeszcze takie doświadczenie :( Jak dobrze, po raz kolejny to powtórzę, że już bezpieczna, zaopiekowana, zadbana. Kocham dogomanię i Was za takie historie. Teraz jeszcze najlepszy dom na świecie - i cud zostanie dopełniony :)
  16. Kciuki! Musi być dobrze, za wiele Flipek już przeszedł, teraz fajni i odpowiedzialni ludzie stanęli na jego drodze, żeby mu pomóc.
  17. Wielkie kciuki, żeby już jak najszybciej Kaniś opuścił schron! Ile dni jeszcze?
  18. Melduję się na wątku. W marcu wspomogę Misia. Ze wzruszeniem ogląda się te zdjęcia :)
  19. Jestem u Ergo, cieszę się z jego cudownej sytuacji rodzinnej :) Do Misia zajrzę już jutro :)
  20. Jestem u Friko. Cudny pychol :) Onaa, wysyłam pw.
  21. Nutka wygląda uroczo. Na pewno kogoś chwyci za serce.
×
×
  • Create New...