Miałam sunię alergiczkę, najtrudniejsze było ustalenie na co jest uczulona, ale potem już poszło z górki i żadnych leków nie trzeba było jej dawać. Podawanie leków przy alergii nie rozwiązuje problemu, wprost przeciwnie - podsyca proces zapalny i ludzi i u zwierząt. Tutaj też trzeba ponadto popracować nad odpornością organizmu. Mam nadzieję, że u Milusi to nie alergia, bo rzeczywiście nie jest z nią łatwo, jeśli chce się z niej organizm wyprowadzić.