Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30281
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Miałam sunię alergiczkę, najtrudniejsze było ustalenie na co jest uczulona, ale potem już poszło z górki i żadnych leków nie trzeba było jej dawać. Podawanie leków przy alergii nie rozwiązuje problemu, wprost przeciwnie - podsyca proces zapalny i ludzi i u zwierząt. Tutaj też trzeba ponadto popracować nad odpornością organizmu. Mam nadzieję, że u Milusi to nie alergia, bo rzeczywiście nie jest z nią łatwo, jeśli chce się z niej organizm wyprowadzić.
  2. Jak dobrze czytać choć o niektórych szczęśliwcach :) Maile jutro wyślę
  3. Dzięki za info Murko. Żaden mój pies tego nie miał,to dość zielona jestem. Dobrze, że to niezaraźliwe. A czym grozi samej Miłce?
  4. O rany.. ale się trafiło bidulce :( Jakiś mocno utajony był i podstępny, że teraz się objawia dopiero :( A nie zaraziła Dolarka?
  5. A może Canisek ma tłumione do tej pory adhd? ;) I musi się wybrykać za wszystkie czasy?
  6. Ileż to ukrytych pasjì i talentów drzemie w każdym psiaczku! Mój figaro był kiedyś zapalonym fanem telewizji i przejmowania nad nią władzy (zupełnie jak pewna partia ;) - w związku z czym zajął się intensywnie pilotem do telewizora. A dodatkowo jeszcze udawał chyba, że do oglądania potrzebuje okularów jak ja, więc również ich użył :)
  7. Oj tam, jak przeczyta wszystko, to przestanie ;)
  8. Oj nie, oby żadne zapalenie! To byłoby ogromnie niesprawiedliwe. Ona już powinna jak najmniej cierpieć. Sprawy Modisia nie znam, ale bardzo bardzo się cieszę, że zwalczył wszystko złe i łapkę uratował :) U Dżetki musi być tak samo :)
  9. Bidulka, pewnie dla niej to wciąż jest bardzo trudne po tym, co przeszła. Może się powoli rozchodzi..
  10. Hurra! Do przodu wszystko pięknie idzie dzięki wspaniałym kobietom :)
  11. A jakie zalecenia ma suńka - chodzić dużo, czy raczej oszczędzać łapiny na razie?
  12. :) :) :) Gęba sama się śmieje do takich wieści!
  13. Wysłałam mały grosz. Cieszę się, że znalazło się miejsce w lecznicy, oby suńki szybko zdrowiały.
  14. "Pięknie" ktoś uczcił to chrześcijańskie święto. :/ Brak mi słów podziwu za to, jak zorganizowałyście się w celu pomocy maleńkim. Dorzucę choć skromny grosz, żeby wspomóc Was w utrzymaniu suniek.
  15. No tak, znowu wielkanoc w środku zimy :/ Dobrze, że Jędruś już nie musi spać na śniegu :)
  16. Poślę grosz jednorazowo, poproszę o numer konta
  17. Piękne stróże prawa i lewa lodówki ;))
  18. Oj, to na miesiąc hotelowania ledwo ledwo.. Dorzucę jeszcze jakiś grosik po opłaceniu wszystkich innych deklaracji
  19. Może zadzwoni jeszcze.. Słoneczny Kajtuś piękny :)
  20. Piękna ta nowa odsłona Szronika :) Puściłam dziś kwietniową deklrację dla chłopaka, czy marcowa nie dotarła? Bo w rozliczeniach jest wpisana tylko lutowa..
  21. A ile się zebrało na bazarku imiennym i jak na dziś stoją finanse Julki?
×
×
  • Create New...