Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ma być jutro trochę słońca :)
  2. Bardzo się cieszę. Trochę wątki na dogo poweselały dzięki ostatnim adopcjom :) Oby tak dalej :)
  3. To pięknie, że czuła pani się trafiła tej kruszynie :)
  4. Pokolorowany tyz pikny :) Trochę pucu nie zaszkodzi ;))
  5. Hurrraaaa!! :) A gdzie dokładnie na Woli?
  6. Nie ma to jak polegiwanie z panem na podłodze :)
  7. To wielkie kciuki za sobotę :) A wet po wytłumaczeniu sytuacji nie zrobiłby korekty faktury?
  8. Głaski dla Szronika :) Wciąż brak odzewu z ogłoszeń?
  9. Rany, to ile teraz będziesz mieć? :(
  10. Wielkie kciuki za powodzenia akcji łapania kotulów!! Co z nimi będzie, jak się uda złapać?
  11. Jędruś - jak zwykle - prześlicznie prezentuje się na zdjęciu :) On jest tak fotogeniczny, że powinien zostać natychmiast zatrudniony w jakiejś agencji modeli ;))
  12. To prawda, że u Murki teraz sporo psiaków starszych albo z niełatwymi charakterami, ale mocno wierzę że i one znajdą domy - vide Ergo, który wydawało się, że już do końca swoich dni zostanie w hotelu.. A teraz szczęśliwy hasa po Krakowie :)
  13. A drogie są te leki? Nie rozumiem takiego podejscia. Jak dzieci zachorują też ich nie leczy, bo nie stać jej?
  14. Szkoda, że wet nie wziął pod uwagę stanu zdrowia Maksia i go zaszczepił. Czasem te szczepienia więcej złego niż dobrego robią. Przyznam się, że ja swoich zwierzaków nie szczepię, bo nie uważam żeby poza olbrzymim stresem coś im to dało, ale rozumiem, że w hotelu, gdzie jest dużo zwierząt jest taka potrzeba.
×
×
  • Create New...