Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. O rany! Ale wieści :(( Muszę doczytać o karłowatości, ale z Waszych reakcji rozmumiem, że to coś paskudnego.. ;(
  2. Jestem na zaproszenie. Na razie nie zadeklaruję się fianansowo, bo trochę gorzej ostatnimi czasy w kiesie domowej, a kilka moich "deklarobiorców" to nieadopcyjne psiaki i siedzą już bardzo długo w hotelikach. Ale będę zaglądać, może jakimś fanciorem wspomogę przy ewentualnym bazarku.
  3. Dzięki za zaproszenie. Na razie się nie zadeklaruję finansowo, bo kiepsko u mnie trochę ostatnio, ale coś na bazarek się znajdzie na pewno.
  4. Fajnie, że są konkrety od fachowca. Długa droga przed psiakiem, ale przynajemniej wiadomo w którym kierunku iść..
  5. Jak znajdzie się dla niego miejsce, dorzucę się do hotelu. Czyli nawet po wakacjach hoteliki zatłoczone? :(
  6. No ładnie.. a ja już miałam pytania od TZ gdzie dokładnie Maja będzie mieszkać, bo może warto tam pokręcić się po okolicy, żeby "przypadkiem" spotkać Maję z nową panią.. :D
  7. O rany, martwię się bardzo :( Tak żal tego strasznie skrzywdzonego dziecka. Trzymam kciuki za mądrego weterynarza!
  8. Niestety :( Biedne są te maleństwa, które nie miały szczęścia do dobrego człowieka jak przyszły na świat :(
  9. No ciekawe dysputy, ciekawe - nie powiem ;)))
  10. Piękne zdjęcia, bo i model przecudnej urody - i jak to model wychudzony wciąż bardzo - chociaż poprawa imponująca i tak nastąpiła. Oby dalej szło ku dobremu. Cudny chłopak. Poproszę o numer konta. Grosik prześlę.
  11. Oj..niedobrze. No i co tam z tym USG? Ono ma być w piątek czy w sobotę?
  12. No to bomba :)) Sunia - anioł ♡
  13. Kochane suczynki :) Jedna się wreszcie wyleguje do woli, druga uczy się radości spacerowania :) Wspaniałe wieści, wspaniała robota anecik, serce rośnie.
  14. No i jak samotny pobyt suńki w pokoju? Bez strat? :)
  15. No proszę jakie kochane suczydełko :) I niegłupie - co będzie uciekać stąd, gdzie jest tak dobrze ;))
  16. Cieszą bardzo dobre wieści od Foxika :) Grosik dzis wreszcie został wysłany
  17. Pięknie się dzieje :) Kochane mądre psisko będzie mieć wreszcie luksusy, na jakie zasługuje :) Czekam z niecierpliwością na zdjęcia i pozdrawiam serdecznie piesiowych dobroczyńców :)
  18. No to będę wypatrywać suczyny na każdym spacerze! :) Chociaż do Lasku na Kole rzadko chodzę, bo moja piesa ma traumatyczne wspomnienia z tego miejsca (pogoniły go dwa olbrzymie luzem puszczone owczarki, bidny tak uciekał, że mało nóg nie pogubił, a ja go znalazłam dopiero pod drzwiami domu :( ). Ale może w innym miejscu na Kole się spotkamy :)
  19. oglądam i oglądam :D
  20. A to wieści!! :)) Majeczka Piękne Uchole szykuje się do odlotu do własnego domu. Cudnie :) A jaki rejon Warszawy zaszczyci cudna psina?
  21. I jak "rozwój sytuacji"? :)
  22. Fajnie razem psinki wyglądają :) Sunia radosna, żywa, widać, że wszystko ją ciekawi i cieszy. Super :) Nesiowata jest jej prawdziwym przewodnikiem i dobroczyńcą w tym nowym lepszym życiu :)
  23. O matko, niedobrze, że łapka jednak w górze :( Macajcie, może coś tylko nadciągnięte, może rzeczywiście jakiś cholerny śrut.. Kiedy będzie badanie?
×
×
  • Create New...