Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Bardzo ładnie koteczka wyszła na zdjęciach :)
  2. A jak wpłaciłam na Animalię "dla Kajko i Kokosza" to będzie wiadomo dla kogo??
  3. Jak się Szyszula miewa? Czy nadal szczęśliwa i roześmiana? Pewnie jeszcze bardziej nawet ;)
  4. Oj, zajrzałam, i też serce mi się znowu ścisnęło.. Od rana nie mogę przestać myśleć o Pajączku. Oby dotrzymał do środy.
  5. Rozmawiałam z Bębenek. Miałam plan, żeby przechwycić Pajączka w Warszawie i zawieźć go do Bębenek. Myślałam, że może uda się jej kogoś znajomego z samochodem namówić, żeby wyjechali mi naprzeciw chociaż kilkadziesiąt kilometrów, bo dla mnie w obie strony jest 600.. Ale niestety, nikogo takiego nie ma. Powiem szczerze, że boję się pojechać sama 600 km, powrót w nocy, bo ostatnio mam nawał pracy w robocie i jestem przemęczona i niedospana, Boję się, że zasnę za kierownicą wracając w środku nocy. Muszę jutro być rano w Warszawie, bo mam sprawy rodzinne związane z pogrzebem, nie mogę przenocować po drodze. Strasznie mi przykro :( Gdyby znalazł się ktoś trochę bliżej Warszawy chętny wziąć Pajączka, to go mogłabym dziś przywieźć.
  6. Ok, znalazłam info we wcześniejszym pošcie, że przed południem. To w Warszawie pewno ok. 15, wcześniej pewnie się nie uda. Bębenek, podtrzymujesz chęć przyjęcia Pajączka?
  7. Czy wiecie o której godzinie Patrycja będzie w Radysach tak mniej więcej i o której z powrotem w Warszawie?
  8. Boże, żebym miała gdzie go wziąć.. Którędy Patrycja jedzie? Przypomnijcie mi, proszę..
  9. Zdaję sobie sprawę jak traktuje się psy na wsi, ale nie znam wiejskich psów śpiących z paniami w łóżku.. Dlatego myślałam, że psina może jednak nie ze wsi.
  10. Bardzo wierzę, że pozostałe maluszki dobrze trafią. A Pajączkowi dołożę sié też do utrzymania jeśli tylko znajdzie się hotelik lub dt.
  11. Bardzo piękne psy i chwytają za serducho jak obcęgami.
  12. Cieszą wieści o Myszce, świetnie, że są postępy i fajnie się dogaduje z maluszkiem :) Ta sunia, która jest mamą Myszki to jakaś masakra. Dlaczego pani jej nie wysterylizowała? Taka dobra była, że w łóżku spać pozwalała, a o najważniejszej rzeczy nie pomyślała? I te maluchy teraz z nią w budzie? Ręce opadają..
  13. Mina psiejska czarodziejska :)
  14. Jestem z zaproszenia. Kociczka przecudna :) Mam ciekawą srebrną bransoletkę, możemy ją spieniężyć dla niej i dzieciaczków. Na jaki adres wysłać zdjęcie?
  15. Dziewczyna w sprawie psa odezwała się wczoraj do mnie, ale ją mówiąc oględnie "spławiłam". Poszukuje psa, który będzie "miał do dyspozycji aż dwie budy w ogrodzie". Do domu będzie brany tylko w mrozy lub w czasie burzy.. No to tyle w temacie.
  16. A ten "pajączek"? Nie ma go kto przyjąć? Czy to kwestia kasy?
  17. O rany, Myszko.. Mam nadzieję, że rodzina Myszki wykaże się cierpliwością i wolą oduczenia jej niedobrego zachowania.
  18. jeśli na transport brakuje jutro dla jakiegoś maleństwa wysupłam jeszcze jakiś grosz
  19. Guciulku, bardzo ciepłe myśli lecą do ciebie i twojej wspaniałej rodziny. Całe nasze stado jest z Wami.
  20. Mocno w to wierzę, że bidula dlatego wraca, żeby trafić potem wreszcie do swojego domu i rodziny
  21. No tak, nie wiadomo czego życie ją nauczyło. A może siedziała zamknięta w kojcu i tam się załatwiała? :(
  22. Malagosku, przypomnij mi swoje konto, puszczę grosik na jedzonko dla suczydełka
  23. Grażka jest prześliczna, wygląda na młodziutką. Czy na konto Zea można dla niej wpłacać?
  24. Izuniu, dziś wysłałam Ci grosik dla suniek, które są już w dt, dla szczeniorków wyślę Ci jutro.
×
×
  • Create New...