-
Posts
30297 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Animaliowe staruszki z Buku – czy jeszcze maja szansę.
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A jak wpłaciłam na Animalię "dla Kajko i Kokosza" to będzie wiadomo dla kogo?? -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jak się Szyszula miewa? Czy nadal szczęśliwa i roześmiana? Pewnie jeszcze bardziej nawet ;) -
Rozmawiałam z Bębenek. Miałam plan, żeby przechwycić Pajączka w Warszawie i zawieźć go do Bębenek. Myślałam, że może uda się jej kogoś znajomego z samochodem namówić, żeby wyjechali mi naprzeciw chociaż kilkadziesiąt kilometrów, bo dla mnie w obie strony jest 600.. Ale niestety, nikogo takiego nie ma. Powiem szczerze, że boję się pojechać sama 600 km, powrót w nocy, bo ostatnio mam nawał pracy w robocie i jestem przemęczona i niedospana, Boję się, że zasnę za kierownicą wracając w środku nocy. Muszę jutro być rano w Warszawie, bo mam sprawy rodzinne związane z pogrzebem, nie mogę przenocować po drodze. Strasznie mi przykro :( Gdyby znalazł się ktoś trochę bliżej Warszawy chętny wziąć Pajączka, to go mogłabym dziś przywieźć.
-
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zdaję sobie sprawę jak traktuje się psy na wsi, ale nie znam wiejskich psów śpiących z paniami w łóżku.. Dlatego myślałam, że psina może jednak nie ze wsi. -
Animaliowe staruszki z Buku – czy jeszcze maja szansę.
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo piękne psy i chwytają za serducho jak obcęgami. -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Cieszą wieści o Myszce, świetnie, że są postępy i fajnie się dogaduje z maluszkiem :) Ta sunia, która jest mamą Myszki to jakaś masakra. Dlaczego pani jej nie wysterylizowała? Taka dobra była, że w łóżku spać pozwalała, a o najważniejszej rzeczy nie pomyślała? I te maluchy teraz z nią w budzie? Ręce opadają.. -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Mina psiejska czarodziejska :) -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
O rany, Myszko.. Mam nadzieję, że rodzina Myszki wykaże się cierpliwością i wolą oduczenia jej niedobrego zachowania. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
agat21 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
No tak, nie wiadomo czego życie ją nauczyło. A może siedziała zamknięta w kojcu i tam się załatwiała? :( -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Grażka jest prześliczna, wygląda na młodziutką. Czy na konto Zea można dla niej wpłacać?