Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30294
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Miewa się brylantowo. Rozmawiałam dziś z Anecik. Zaplanowałam na weekend zrobienie mu ogłoszenia, ale coś mi kiepsko idzie. Ciągle coś.. Ale może w nocy będzie spokój, wtedy sobie ułożę.
  2. Mari, tak cudownie zajęłaś się psiakami, a zwłaszcza tym biedniejszym. Bardzo też wspaniałe są te dwie wetki, że tak szybko przyjechały i zajęły się nim. Jeśli nie masz nic przeciwko, to ja wrzucę zdjęcia, które mi przysłałaś. Niech dziewczyny też zobaczą. Biedaczysko w dobrych rękach. :) Będzie dobrze! Musi!
  3. Mam wieści od p. Huberta: wyniki badań Amberka pokazują, że robale wytłuczone na dobre :) Amberek już zupełnie się nie drapie :) Hurra!
  4. Dobre i to, ze chociaż jedna rodzina chce pomóc jakiemuś innemu psiakowi :) Trzymam za nich kciuki. Jednocześnie bardzo dziękuję za przekazanie pieniędzy po Łatce na koszmarnie zaniedbanego psa, który wczoraj opuścił schron i zaczynamy batalię o jego życie i zdrowie. Pieniądze wpłynęły i bardzo się przydadzą :) biedak
  5. konfirm, bardzo dziękuję za wstawienie tutaj linku do bazarku :) Jak widzę ten ruch, optymizm i energię na wątku, to coraz więcej nadziei wstępuje mi w serce, że pies podniesie się z tej ruiny. Wybaczcie, że nie piszę dużo, mimo, że ja powinnam tu pewnie być najwięcej, ale po tych kilku już tygodniach szukania ratunku dla psiaka, rozmów, maili, telefonów, mam taki zjazd energetyczny i ulgę, że się udało mu pomóc, że trochę brakuje mi już słów. Teraz najważniejsze, co się uda dzielnej Mari dzisiaj zadziałać z wetem dla psa. Z drżeniem czekam na wynik wizyty, i przede wszystkim wierzę, że dziś do niej dojdzie. Poza tym tak się cieszę, że Wy tak mocno się zaangażowałyście :) Znowu bardzo bardzo Wam podziękuję. Wszystkim. Poker, ja też tak się dziś czuję, jak przed 10 laty na dogo :)
  6. Cieszy, że psiaki przespały spokojnie noc. Kubuś pewnie szybko się zadomowi. O psiaku, którego - jak zauważyła konfirm - nie nazywajmy już biedakiem (bazarek imienny wkrótce się kończy), nie potrafię na razie myśleć spokojnie. Ale po tym wszystkim, co się wydarzyło dobrego dla niego, on też na pewno szybko wyczuje zmianę sytuacji i będzie walczył o swoje lepsze życie. Musi się udać. Mari, mam nadzieję, że odpoczęłaś choć trochę w nocy, że dzisiaj optymistyczniej patrzysz na świat. Aska, już tu wiele razy pisałyśmy na Twój temat największe peany, ale zasługujesz na nie po stokroć. Dziękuję Wam obu, że jesteście, że stanęłyście na drodze tych psiaków. ❤❤❤ Dziękuję wszystkim, którzy tu są na wątku. Damy radę! Będzie jeszcze dobrze!
  7. Sprawdziłam wpłaty dla Biedaka, bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty Annie Gr., maarit, malti i Tyśce. Bardzo się przydadzą. Przelałam mari 400 zł na pierwszą wizytę weta. Oby odbyła się jutro.
  8. Prosiłam Aśkę, żeby dała znać jak wróci, ale nie wiem, czy będzie w stanie. Po takiej trasie.. Poczekajmy, aż odpocznie i wtedy da znać. Zrobiła dziś wielką rzecz.
×
×
  • Create New...