Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Jutro jestem umówiona z panią po pracy. Pani mieszka nawet niezbyt daleko ode mnie :) Jest na emeryturze i niedawno pożegnała swoje 2 psy, zostały 2 koty leciwe w domu i pani martwi się tylko czy Ponguś ich nie zje. Powiedziałam jej, że Ponguś jest spokojnym psiakiem i chyba kotom niegroźnym, ale na pewno relacje muszą ułożyć sobie sami ;) Pani chce psiaka starszego, bo sama jest starsza. Finansowo i mieszkaniowo całkiem dobrze sytuowana i na ewentualne leczenie psiaczka jak najbardziej będzie ją stać. Mieszka na II piętrze, ale jest winda, więc Ponguś nie musiałby nadwyrężać krótkich łapeczek. Pani ogólnie bardzo kontaktowa i rozgadana - jak to osoby mieszkające same, bardzo prozwierzęca. Jutro coś więcej będę mogła powiedzieć po wizycie.
  2. W tym schronie samce chyba mają gorzej :( Jest nimi mniejsze zainteresowanie i dłużej siedzą :( Pamiętam jak ktoś (może właśnie Tola albo może Alaskan) napisała na którymś wątku, że najgorzej mają tam duże starsze psiaki. Nie mają praktycznie szans na wyjście ze schronu. :(
  3. To może ten, który jest niewidomy i najgorzej chodzi? A temu mniejszemu chudemu może też szukać gdzieś miejsca? Im chyba najmniej czasu tam zostało :( Rany.. chciałoby się wszystkim pomóc :(
  4. Dzięki, że zaglądacie :) Niestety u mnie wciąż cisza w telefonie :( Może u Alaskan coś dzwoniło? Nie rozumiem dlaczego nikt się nie zainteresował takim cudem :/
  5. Wczoraj rozmawiałam z Gosią, u której jest Pajda. Cała rodzina w Pajdzie jest za-ko-cha-na! :D Nawet mama Gosi, która nigdy nie była psiolubna dała się zawojować suńce całkowicie. Wszyscy się śmieją, że u niej w lodówce większość aprowizacji stanowią pudełeczka z napisem "Pajda", w których czekają na Pajdę smakołyki. No i po raz kolejny usłyszałam, że Pajda jest wyjątkowa! ;) Bardzo mnie to cieszy, bo oznacza już miłość bezwarunkową :)
  6. Dziękuję bardzo. Przykre te momenty... kiedy się myśli, że już Feniś nie skorzysta :(( Trzymam kciuki za wygraną walkę z babeszjozą! A podwójna, bo dwa psiaczki się zaraziły? :(( O rany... Bardzo mocne kciuki!! Bardzo dziękuję i przepraszam, że nie pamiętałam.
  7. Dziękuję bardzo. Przykre te momenty... kiedy się myśli, że już Feniś nie skorzysta :(( Trzymam kciuki za wygraną walkę z babeszjozą! A podwójna, bo dwa psiaczki się zaraziły? :(( O rany... Bardzo mocne kciuki!!
  8. Dziękuję, dotarło dziś. Przyszła też deklaracja od Dulskiej 20 zł. Czy mam to zachować i przekazać na kolejnego psiaczka, który będzie po Fenisiu wyciągany ze schronu?
  9. Wygląda ładnie, chociaż jest dość spięty.. Ale fajnie, że pojawiły się zdjęcia :)
×
×
  • Create New...