Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Kraśnik nie tak daleko. Może sami by po Adę przyjechali w razie czego? Fajnie by było.
  2. Max na pewno będzie zachwycony Ciekawe jak się będzie zachowywał poza kojcem, na przykład czy da się wyprowadzić na spacer? Oby! Asiu, myślami z Tobą! Szkoda, że tylko myślami, ale za daleko mamy do siebie
  3. Ogłoszenie szczeniaczków wieczorem udostępnię i poproszę parę osób o udostępnienie. Może akurat psiaczki wpadnę w oko komuś z Warszawy. Trzeba będzie tylko transport wtedy ogarnąć. Dawaj znać co z Toffikiem. Strasznie skrzywdzone kociątko.
  4. Dziewczyny dajcie spokój. Nikt nikogo tu przecież nie atakował. Szkoda energii na przepychanki. Wiadomo, że kolejne szczeniaki nie powinny się w ogóle urodzić. Ale już są i trzeba zrobić wszystko, żeby im pomóc. I żeby sunia nie urodziła kolejnych.
  5. Płakać mi się chce z bezsilności.. Czy państwo, którzy wrócili po psiaki mogą zrobić ogłoszenie na fb, które moglibyśmy udostępniać? Szczeniory śliczne, może znajdą szybko domy. Czy tomografia w Lublinie jest robiona codziennie czy tylko w jakieś określone dni? Czy to zas..ane skierowanie już jest wystawione?
  6. Niestety podobno nie spełnia. Folia musi być cała pokryta maleńkimi znaczkami, które sprawią, że będzie wyglądać dla ptaków jak płaszczyzna, a dla nas nie będzie to prawie widoczne.
  7. Ptaszek przepiękny, ale przy jego okazji i okazji jego nieszczęśliwego wypadku poproszę aby zawsze mieć na uwadze, że jak ma się duże okna w domu, na tarasie czy elewację szklaną, to są specjalne folie do szkła, które zapobiegają rozbijaniu się ptaków o szyby. Niestety w Polsce setki tysięcy ptaków giną corocznie w wypadkach zderzeń z szybami. One nie widzą ich tak, jak my widzimy. Jest to koszmarna pułapka dla nich. I wcale szyba nie musi być jakaś bardzo duża. Poczytajcie proszę o tym.
  8. Tysiu, wykonałaś tytaniczną pracę z ogłoszeniami
  9. Sunia na pewno potrzebuje czasu, ostatnio tyle się w jej życiu wydarzyło, tyle złego. Na pewno jest bardzo zdezorientowana i zestresowana. Dodatkowo pewnie już z przeszłości ma złe doświadczenia z człowiekiem, więc broni swoich maleństw przed potworem
  10. No i bądź tu mądry człowieku i pisz wiersze
  11. Kurka, naprawdę wśród weterynarzy też taki formalizm, jak u ludzkich lekarzy? A gdzie w tym wszystkim jest kocik? Biedny i cierpiący?.. Niech ich tam szlag!
  12. Nic dziwnego, że płakała bidusia. Nagle została sama w obcym miejscu. Widocznie jest bardziej "rodzinna" od Argusia i mniej przebojowa
  13. O, jak tu cudnie! Czarna koteczka jak anioł piękna i jeszcze jeże!
×
×
  • Create New...