-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Wpłynęła też stała od Krystyny, serdecznie dziękuję - jesteś kolejnym dobrym duchem Makarego -
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Czemu mnie nie dziwi, że właśnie tam? ..- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Kochana, no niestety nie.. To mit szerzony przez lata na zasadzie, że jak się zje np.czyjeś serce, to się będzie miało zdrowe własne. Każdy produkt wymagający intesywnej przemiany w przewodzie pokarmowym i wydzielający masę kwasu moczowego i toksyn przy tej okazji, jest zabójczy dla naszych stawów. Mądry lekarz, który się kształci i nie osiadł na laurach po zakończeniu swej edukacji -dzieści lat temu, nigdy Ci nie zaleci galarety z innych nóg na problemy z Twoimi. Wprost przeciwnie. Polecam w tej kwestii dr Biernat - Kałużę, która jest specjalistką od wszelkich schorzeń stawów, sama doświadczyła takiego stadium choroby, że praktycznie nie wstawała z łóżka, a do toalety chodziła na czworaka. Są do niej wielomiesięczne kolejki, mimo, że przyjmuje prywatnie. Leczy ludzi od lat z bardzo dobrymi rezultatami. Powinny być dostępne w sieci nagrania z jej wykładów. Przepraszam za ten wtręt, ale bardzo Was lubię i zależy mi, żebyście były zdrowe i szczęśliwe
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
agat21 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Staram się unikać pewnych tematów na tym forum, ale dzięki za Wasze wpisy. Człowiek wie, że nie jest odosobniony w myśleniu i czuciu. Nigdy nie myślałam, że doczekam czasów, kiedy ludzie w kraju, w którym żyję, będą się tak zachowywać. Myślałam, że to przeszłość z najgorszych momentów historii.. -
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Już nie pamiętam czy do bazy danych podaje się adres. Prewencyjnie nie możesz kogoś zgłaszać na policję, jedynie jeśli już skrzywdził psa. Co zrobi z kolejnym nie wiadomo.- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Jeśli się nie zrzeknie psa i nie da książeczki można postraszyć zgłoszeniem na policję o porzuceniu psa. Skąd się biorą takie kreatury? Kto je wychowuje?- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Niedługo miną 3 lata od wyciągnięcia Blusi z Radys i jej adopcji. Wciąż co jakiś czas dostaję zdjęcia i smsy od pani Mirki z relacjami co u nich słychać. Ostatni jest z wczoraj. Blusia ma apetyt jak szalona, bardzo lubi bawić się i biegać z innymi psami, ale o panią zazdrosna jak diabli. Bardzo się cieszę, że tak wspaniale ułożyło się życie Blusi.
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Koty na spacerach pilnują się lepiej od psów! Wiem co mówię, bo już trzeci i czwarty chadzają z nami na spacery -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
agat21 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Znowu piękne zdjęcia I Pikusia i okolice. Ja nie mam złych doświadczeń z Royalem, wprost przeciwnie. Moja sunia była alergiczką i na Royalu czuła się dobrze, nie drapała się i nie miała skórnych zmian. Tylko na Royalu. Inne karmy antyalergiczne nie sprawdzały się. -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
agat21 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
No właśnie to wszystko widać na zdjęciach! Dzięki!