Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. A kto się podjął szukania miejsca? Rozmów z hotelami? Nikt się chyba nie zadeklarował. Czarno to widzę.
  2. Spacer musiał być szybki Pikusia pędzi jak Ferrari na swoim pojeździe!
  3. Pięknie zamieszkał Max I jak fajnie, że już się zakumplował. To naprawdę niesamowity pies. Właściwie gotowiec do adopcji. Bardzo się cieszę, że tak dobrze wszystko się ułożyło. Będzie miał dobrą opiekę, a Wy odetchniecie. I psychicznie i czasowo.
  4. Biedny Toffik bardzo. Chociaż Marta mi napisała, że nie został na noc w Royal Vecie, tylko go nawodnili i puścili do domu. Nawet coś zjadł już wczoraj. Rzeczywiście dobrze by było go wziąć do domu w większym mieście, żeby mieć lepszy dostęp do weta. Jest szansa?
  5. Trzymam kciuki za panią z Wrocławia. To byłoby super gdyby rodzeństwo poszło razem do adopcji.
  6. Dobra decyzja Asiu. Dodatkowo Max będzie miał możliwość kontaktu z innymi psami, co też jest ważne. Na początek będzie parę groszy z mojego bazarku, zawsze to ciut pomoże.
  7. Kocinkę z chorym oczkiem też chętnie znowu zobaczę. Najpierw to ona miała ze mną jechać.
  8. Ja dziś cały dzień za kółkiem, a tu takie wieści! Ale fajnie! Czyli za chwilę wszystkie szczeniaczki mogą mieć domy. Wielkie dzięki wszystkim tak bardzo pomagającym i zaangażowanym
  9. Chciałam, żeby moja koleżnka Uffinkę wzięła, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Jeszcze jedną mam w odwodzie. Jeśli też nie wypali trzeba będzie ogłaszać. Ale to jeszcze chwilę. Dzięki za propozycję pomocy Tysiu
  10. Uffinka natomiast bardzo fajnie się miewa, właśnie dostałam zdjęcia, że już wchodzi na najwyższą półeczkę takiego wysokiego domku dla kotów
  11. Sorry za milczenie, byłam cały dzień w podróży, niedawno wróciłam. Stan Toffika strasznie dołuje. Żal go okropnie. Najgorsza jest świadomość, że nie wiadomo co mu jest. Jeśli to choroba czy stan, na który nic się nie poradzi, to wiadomo, że nie powinno się go dalej męczyć. Ale jeśli coś, na co można zaradzić i pomóc, tylko brak odpowiedniego weta, żeby to zdiagnozować.. Echh. Czasem mam wrażenie, że weterynarz to kolejny zawód, do którego idzie mnóstwo nieodpowiednich ludzi, a nasze uczelnie uczą w dodatku ich beznadziejnie.. Niech dziewczyny zdecydują. One są z nim na co dzień, one wiedzą, czy to dalej ma sens. Strasznie smutne to wszystko.
  12. Potwierdzam w 200%! Oboje jesteście młodzi i kondycji i bystrości umysłu powinien Wam zazdrościć niejeden dwudziestolatek i stado zwierząt Wam nie straszne, więc czemu kobiecie ma być straszna jedna fajna sunia
  13. Czy dane kontaktowe z Biłgorajskiego Centrum Adopcyjnego w razie czego są aktualne? Bo ich post poszedł w świat.
  14. Wspaniałe wieści! A czy wiesz Tysiu coś o Toffiku i o tych szczeniaczkach zgarniętych z ulicy od zabitej mamusi i braciszka?
  15. Trzymam kciuki! Jeśli pani będzie kilka razy dziennie spacerować z sunią, to pewnie w zupełności suni to wystarczy. Ona chyba nie może zbytnio forsować łapki. Więc częściej a krócej to może być dla niej najlepsze.
  16. Mimo chudości i kiepskiej sierści jest piękny. A będzie przepiękny. Jeśli trochę bardziej zaufa człowiekowi będzie psim ideałem. Rwącym oczy i serca. Należy mu się wspaniały dom po tym jakimś dziadostwie, które trzymało go na łańcuchu, a potem schronie.
  17. O rany, ale dały do wiwatu! Takie małe stworzonka, a takie aktywne i pomysłowe!
×
×
  • Create New...