Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Nie, jechał sam. Na moich kolanach. To najspokojniejszy kot w samochodzie jakiego w życiu widziałam!
  2. Może jeszcze myślą.. Pewnie mają więcej niż jednego kandydata. A jaka to miejscowość pod Warszawą?
  3. Prawdziwy sajgon. Że też nerwowo dziewczyny wytrzymują to wszystko. Dla Toffika próbuję szukać jakiegoś miejsca, gdzie miałby bliżej do lecznicy z tomografem, gdzie łatwiej byłoby go diagnozować i leczyć. Uffi, jak dobrze pójdzie, w sobotę będzie miała wizytę w klinice okulistycznej dra Garncarza. Oby udało się uratować chociaż jedno oczko.. To cudowna kocinka.
  4. Uliś miał szczęście, Elliot miał szczęście, myślę, że i reszta zwierzaków będzie miała. Musi być sprawiedliwie. Oby Toffik mógł jak najszybciej na tomografię pojechać..
  5. Nie mówiąc o tym, że Ty miałaś więcej pracy z przygotowywaniem jedzenia specjalnie dla Czetki.
  6. No "wspaniały" pomysł. A nie chciała deklaracji na piśmie, że pies nigdy nie zachoruje? Ja bym na jej miejscu poprosiła. Albo przynajmniej bym spytała na jaki czas dajemy gwarancję na psa i czy w ramach gwarancji przysługuje jej wymiana na nowego psa.
  7. Hurrraaa!!! Oby to był początek dobrej passy Szkoda, że państwo nie zadzwonili trochę wcześniej - mogłaby Alma pojechać ze mną.
  8. Ewo, wszyscy wiemy jaki to potworny stres kiedy pies wraca z adopcji, a jeszcze po raz drugi, to już kosmiczny po prostu. Wsparcie w takiej sytuacji jest oczywistą oczywistością. I szczęście z wreszcie odnalezionego właściwego domu jest też dużo większe, jak przeżywa się je w dużej gromadzie
  9. Cieszę się z powodu Alexa jak diabli i też jednocześnie mi strasznie smutno jak pomyślę, że Benio zostanie sam..
  10. Wspaniała decyzja Sunia odżyje na pewno jak stamtąd wyjdzie. Strasznie mi przykro, że nie mogę się zadeklarować.
  11. Zdjęcia jak zwykle urocze, smoki ujmujące, ale mnie zachwyca też metamorfoza Dianki. Ależ ona wypiękniała! Błyszcząca sierść, zupełnie inne oczy Od razu widać jak bardzo zmieniło się jej życie.
  12. Ależ biega! Jak strzała Odżyło suczydło. Fajnie. Stres mija, to i pewnie koopale będą lepsze. No i każde normalne jedzenie jej pomoże. Pamiętacie jakie rzeczy potrafiły zwymiotować psy po wyjściu ze schronu?
  13. O rany, a ile ta tomografia kosztuje? Na leczenie w Zamościu podesłałam parę groszy od mojego znajomego, więc chyba w Royal Vecie wszystko zapłacone.
  14. Ogromne kciuki za wizytę! Niech to będzie ten dom
  15. Kasiu A ja dostałam na konto jeszcze jedną wpłatę na paliwo - 50 zł od p.Anny GR. Przeleję ją na konto Mazowszanki już razem z kasą za syropy, które zakupiła moja koleżanka. Może tak być?
  16. No i kij mu w oko. Kiciuś przecudny, Alex i Benek przeurocze, a Uliś do schrupania. Nie wiem co się dzieje z ludźmi ostatnio, że tak ciężko o sensowne telefony.
  17. Asiu, podziwiam Cię, że to wszystko wytrzymujesz..
  18. A co myślicie o zapytaniu grupy pomocowej dla Niufków na fb? Tam może byliby w stanie polecić jakieś miejsce?
×
×
  • Create New...