-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Dzisiaj pani Martyna odpisała mi na moje pytanie o to, co u nich i Pongusia "Dobry wieczor! U pieska wszystko dobrze, tylko mielismy jeden ciezki tydzien w pazdzierniku, gdzie niestety spania po nocy nie bylo. Pozniej wszystko sie ustabilizowalo i do tej pory na szczescie nie ma juz wiekszych problemow. Stale tez podajemy leki na tarczyce i co kilka tygodni robimy badania, zeby sprawdzic czy nie trzeba zmieniac dawki (poki co nic sie nie zmienia, dalej ma podrecznikowe wyniki, co bardzo nas cieszy). Pongus wybral tez swoja ulubiona kanape i juz nie ma przebacz, nikt nie usiadzie." I taki cudny załącznik na zaanektowanej kanapie
- 1405 replies
-
- 10
-
-
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Bardzo przykre, że Jagienka odeszła nie doczekawszy swojego domu. Dobrze, że miała chociaż Was. Że ktoś o nią się troszczył.- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Piękne zdjęcia do ogłoszeń, to prawda. Pani fotograf ma talent- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się z elik. Kado bardzo bezpośrednio i uczciwie to napisała. Tak właśnie jest. Fado pewnie zostanie do końca swych dni u Jamora. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Takie - z daleka, żeby nie stresować chłopaka - podglądanie jak Fado wita poranek na łące video000000(1).mp4 -
Czetka jest bardzo fajnym psem. Wczoraj mieliśmy okazję z TZem ją odwiedzić (a przy okazji Mazowszanków) Jest na początku znajomości bardzo ostrożna, ale widać, że to nie jest lęk. Raczej właśnie rozwaga i chęć zbadania człowieka zanim się go zaszczyci swoimi względami. Jak już sobie kogoś poobserwuje, obwącha, pozwala się dotknąć, pogłaskać. A potem to już sama przychodzi i prosi o głaski, zaczepia noskiem. Jest śliczna i subtelna. Naszego piesa przywitała przyjaźnie - to też fajne, bo bałam się, że go postraszy. Dużo leży na legowisku, jest bardzo cichutka i spokojna. Jeśli ktoś szuka psa nieinwazyjnego, nienachalnego, to Czetka jest idealna. Mój TZ był nią też zauroczony.
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
agat21 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Ogromne kciuki!! Takie na miarę Niufacza! -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
agat21 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze o wielu. Ale już niedługo