Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ciekawe jak Dianka reaguje na pomniejszające się stado. Oddycha z ulgą? Czy tęskni?
  2. Biedna Milusia. Wierzę, że szybko przestanie tęsknić i przyzwyczai się do nowego domu.
  3. To pierwsze chwile w sumie dopiero. On sam musi się odnaleźć w nowym miejscu i sytuacji. Przeżywa to na pewno mocno. Nie zna pani Karoliny, nie wie czego się po niej spodziewać. Mógł też niestety żyć nawet przed schronem głównie w kojcu i przyzwyczaić się, że człowiek to nic szczególnego. Nadzorca po prostu. Duże psiaki tak na wsiach żyją.
  4. W sumie racja. Trzeba odpowiadać ściśle na pytania.
  5. Wygląda na bardzo "domną". Zadbana i chyba dobrze odkarmiona.
  6. Ten tydzień był pewnie ważniejszy niż kilka lat. Świat jest niesprawiedliwy..
  7. Hurra! Szczęśliwej podróży Airo! Wielkie dzięki dziewczynom, które sprawnie zorganizowały transport i znajomym Tysi!
×
×
  • Create New...