Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To jutro wielkie kciuki za Toffika. Oby coś się wyjaśniło i można było mu pomóc.
  2. Lilek to taki psiaczek autystyczny chyba Poprawa nastąpiła po długim czasie, poukładał sobie trochę świat. I teraz każda zmiana to stres i cofanie się.. Ciekawe co behawiorystka powie.
  3. Uliś miał szczęście Tysiu, czy coś wiadomo o terminie tomografii dla Toffika? Nie chcę tak ciągle pytać Marty, ma tyle na głowie.. Zbiórka już całkiem spore rezultaty daje, bardzo się cieszę.
  4. Czyli tak banalnie i po prostu? "Jak się puściła, to niech sobie teraz radzi!" ?? Życzę babsku dogorywania w samotności i opuszczeniu. Tak po prostu.
  5. A to się dopiero działo ! Rzeczywiście smoki w natarciu to potęga!
  6. Ufffff. Odpoczywaj, zasłużyłaś jak nie wiem co.
  7. Hip hip hurra!! Wiwat też kierowczyni, która go wiozła
  8. Małgoś, sprawdź konto - powinna kasa ze sprzedaży syropów oraz jeszcze nadpłata z paliwa już wpłynąć.
  9. Koteczki biedne, chociaż dobrze, że widzą, że nie mają kk.. Czyli w dt są już 4 kociaki W tym Toffik czekający na tomografię.
  10. Maksio jest prześliczny. To jest taki "psiowy" pies po prostu. Wzór z Sevres. Zapraszam na cegiełkowy bazar dla niego: dla Maksia Wszelka aktywność bezcenna!
×
×
  • Create New...