Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Małgoś, może niestety leki.. Dla niego to też jest bardzo trudne i męczące. O Was nie wspominam nawet..
  2. Hurra! Dobrej podróży zatem, uważaj na siebie
  3. Nie, już nie boli. I nic na razie nie trzeba robić. Dopóki druga powieka nie będzie "ciągnąć" normalnych powiek i powodować podrażnień.
  4. Też zawsze jak rozmawiam o Pajdzie, myślę o maleństwie, które miało pecha. Czasu nie cofniemy. Cieszmy się z tego, że mamusia i siostra żyją dobrze i za maluszka.
  5. Tak, nawet nie chcę o tym myśleć co ta kocina przeszła. Chora i wyrzucona na pastwę losu, sama musiała walczyć z okropnym bólem i chorobą.
  6. Cudownie, że rodzina z Łodzi tak czeka To wzruszające.
  7. Trudno, pani nie przemyślała, ale to dobrze, że porozmawiałaś z nią. Może następna decyzja będzie bardziej świadoma. A Arguś niech żyje jak królewicz Mordeczka kochana.
  8. Uffinka jednak widzieć nie będzie. W trakcie kociego kataru oczy popękały, zarosły błoną spojówkową, a potem drugą powieką. Nic już się nie da zrobić. Mimo tego jest najcudowniejszą i najdzielniejszą kocinką. Znowu w drodze spokojna, rozmruczana i śpiąca na kolanach. W gabinecie tak cierpliwa, mimo, że grzebano jej w oczkach, że szczęka opada. No i radzi sobie doskonale. W hoteliku zna już wszystko, cały rozkład kociarni i kocich kumpli. Ktoś, kto da jej dom wygra los na loterii. A kiedy zbiórka na Toffika? Nie pytałam Marty, Tysiu wiesz coś?
  9. Dianka jest bardzo ujmująca, bardzo. Serce na łapie. Mam nadzieję, że nie tylko ja to widzę
  10. Jest. Zapraszam do WSZELKIEJ aktywności :))))) imienny dla Niufka
  11. Asiu, tak bardzo się cieszę, że Arguś już w swoim domu! Jak wspaniale, że znalazłaś mu dom! I to taki dom!! ❤❤❤ Oby to był dobry początek adopcji naszej rodzinki
  12. Na razie nic pewnego. Koleżanka jest zainteresowana. Jeśli "mojej" ślepej Uffci z Tomaszowa Lub. nie będzie chciała, to chcę mieć jakiegoś kocika innego do zaproponowania.
  13. Jeszcze trochę cierpliwości, własnie siedzę z kocinką po kk u okulisty w poczekalni. Już mam za sobą 160 kilosów, drugie tyle po badaniu.. Ale bazar będzie
×
×
  • Create New...