-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Wybaczcie, dziś jestem pierwszy dzień u dzieci i wnusi, trochę z doskoku tutaj. Krew pobrana, Oczuś waży jak jakiś kurczak, bo 6,7 kg. Sierść tłusta i sypiące się coś to zdaniem weta wynik polania Oczka czymś antypchelnym w schronie, a to, co się z niego sypie to martwe pchły, wszy i ich wszelkie produkty.. Testów na parwo nie miał, bo ten lokalny wet nie ma ich, pojechał zatem Oczuś teraz na testy z TZem Anecik do Katowic.
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kubraczek bomba i Cymuś wygląda w nim bardzo twarzowo -
Puchatek, który przyjechał z bezoczkiem ma parwo!! Bezoczek nie ma żandych objawów, apetyt ma, kupa poza robalami - normalna. Ale tak się boję.. Jutro rano przy okazji wizyty u weta będzie miał test na parwo. Będziemy mieć pewność. Co z resztą stada u Anecik? Rany boskie, narobiło się. I co, najważniejsze, że psy w domu, co? Szlag mnie trafia.
-
Bardzo przykra sytuacja. Ania jest bardzo dzielna i wspaniała, że zdecydowała się pomóc Michowi, mimo ograniczonej przestrzeni. Pierwszy dzień w tak różnym miejscu, niż to, w którym spędzał ostatnio życie, to dla niego na pewno ogromny stres i próba ustawienia się jak najlepiej w hierarchii. On w gruncie rzeczy może już być naprawdę słaby i dlatego od razu próbuje wywalczyć sobie odpowiednie miejsce w stadzie, póki jeszcze daje radę. A co powiecie na próbę zaproszenia dobrego behawiorysty, który na miejscu oceniłby sytuację i ocenił, czy Micho nadaje się czy się na pewno nie nadaje do stada Ani? Wiem, że teraz wszyscy są w emocjach, Aniu - bardzo Ci współczuję i domyślam się, jak się denerwujesz. Ale może przynajmniej na razie pomogłoby to w funkcjonowaniu stada w domu, zanim znajdziemy inne miejsce Michowi? Sowa, nie myśl, że deprecjonuję Twoje umiejętności (wprost przeciwnie), ale wiadomo, że przez telefon wielu rzeczy nie widać i trudno jest w pełni ocenić sytuację. Może pomysł głupi, nie wiem, ale tak głośno myślę.
-
Kolejna noc spokojnie przeszła, maluszek trochę nasiusiał przy posłanku, ale dobra wiadomość jest taka, że już mniej pije. Miałaś rację Jaga, że pewnie nie mógł dostatecznie napić się w schronie, a żarcie wyjątkowo syfiaste i szkodliwe jadł. Apetyt dopisuje mu za trzech, pochłania wszystko. Jutro po 10.00 wizyta u weta. Trzymajmy kciuki, żeby było nie najgorzej ze zdrowiem maluszka.
-
Cudownie czytać, że Maro tak nadrabia wszystkie złe dni schroniskowe. I że jest normalny. Cudownie. Teraz tylko dajcie jeść chłopakowi, dajcie dużo
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ależ ona pięknie się zwija