Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. O matko Tak bardzo Ci współczuję.
  2. Dziękuję bardzo Tak, fakt, że w rodzinie rozpoczęło się właśnie kolejne pokolenie zmienia optykę na świat I przypomina o tym, co w życiu ważne. Bardzo jestem szczęśliwa Mam nadzieję, że Jadwinia będzie kolejnym zwierzolubem w rodzinie Tak, wiem, że Anecik dziś ma święto, dlatego napisałam o wieściach wieczorną porą. Obiecała, że da znać
  3. Asiu, moja wpłata z grudnia to było 20 zł stałej i 30 zł jednorazowej. Poprawisz w rozliczeniach?
  4. Bardzo mi się podoba Dianki reakcja na gośći Radość dystyngowana i szlachetna
  5. Aska jest najdzielniejsza z dzielnych i da radę każdemu psiemu zapachowi! Bidul wygląda rzeczywiście fatalnie Ten oczodół.to masakra. Trzeba będzie szybko się nim zająć. Informacja o przytuleniu do kocyka - rozwalająxa
  6. Pojechali! Asia Alaskan pomogła we wszystkim - dzięki ogromne Asiu! ❤ A teraz szerokiej drogi dla wesołego autobusu! I uściski na drogę dla drugiej Aski! ❤
  7. Wspaniale, że Edzio tak dobrze trafił! Dziś wielki dzień kolejnych dwóch psiaczków! Aska.. ❤
  8. Przepraszam, jestem tylko z doskoku, moja córcia już w szpitalu, czekamy na wnusię, denerwuję się bardziej niż przy własnym porodzie.. Sorry, nie mam trochę dziś głowy, ale niebawem wrócę tutaj.
  9. Tak Tysiu, przedwczoraj wieczorem rodzina po nią przyjechała Zdejmij ogłoszenie, chyba już można. Płakałam z radości rozmawiając z panią, wszyscy Norcię bardzo pokochali od razu. Bardzo Ci dziękuję za pomoc
  10. Dopiero doczytałam, że Liwcia w domu! Co za fajny czas tam się w hoteliku zrobił, bo wczoraj właśnie rozmawiałam z nową rodziną Norci jak minęła jej pierwsza noc w domu! Trochę dłużej poczekała niż Twoja Norka, ale też domu doczekała świetnego
  11. Dzisiaj postaram się wysłać. Wolny dzień, będzie spokojniej mam nadzieję, to i poogarniam niektóre rzeczy.
  12. Kurka, niech ten weterynarz dziury w nosie sobie obejrzy.. A psiaczka zostawi w spokoju.
  13. Piesio wciąż nie ma imienia, zapraszam więc na imienny: imienny ślepaczka Będę wdzięczna za każdą aktywność
×
×
  • Create New...