Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Psiaczek tak w ogóle całkiem żwawy i dziarski, niepokojące, że rzeczywiście dużo pije cały czas. Miejmy nadzieję, że badania dadzą odpowiedź. Zdecydowałyśmy z Anecik, że kąpiel będzie tuż po wizycie u weta. Niech wet zobaczy jak ta sierść wygląda, może to być istotne w stawianiu diagnozy. Może jakąś zeskrobinę będzie chciał zrobić.
  2. Pierwsza noc minęła dobrze psiaczkowi. Rano Anecik ledwo go dobudziła - tak mocno spał Chyba odsypia koszmary schronu. Apetyt mu dopisuje, tableteczkę na robaki zjadł pięknie. Niestety dopiero dziś dostał, bo okazało się, że wczoraj oba psiaki przy wyjeździe ze schronu zostały zaszczepione przeciwko wściekliźnie.. Nie można więc było wszystkiego naraz jednego dnia plus podróż, bo to zbyt duże obciążenie dla psiaków mogło być. Pchły piersze już też schodzą
  3. Bardzo dziękuję za życzenia Psiaczki w złym stanie, ale zrobimy wszystko żeby im pomóc. Najważniejsze, że są poza schronem już.
  4. Rozmawiałam z Basią kilka razy na temat Sabinki. Bardzo się martwiła tym, że sunia jest kompletnie dzika. Przez pierwsze podobno dni leżała skulona w kącie i nawet nie chciała pić ani jeść. Potem zaczęła jeść, ale jak nie widziała człowieka. Sukcesem było jak zjadła coś mając człowieka w polu widzenia. Basia bardzo czekała na miejsce u tej znajomej co tak wspaniale pomaga socjalizować psy.
  5. Tak, do mojej koleżanki. Zamieszkała z Pajdą, która miała tutaj też swój wątek - z mamusią i maleńkim braciszkiem uratowane ze stodoły.
  6. Pierwszy pakiet badań psiaczek będzie miał już w poniedziałek, u lokalnego weta. Potem wyjazd do okulisty.
  7. Serdeczne dzięki! I dla Skarpety i dla Mari, która zgłosiła psiula. Bardzo bardzo dziękujemy oboje.
  8. Oba maluszki muszą zostać odrobaczone i odpchlone, żeby mogły z innymi psiakami zamieszkać w domu. Wiadomo co się przywozi ze schronu w Zamościu. Cały zwierzyniec. Nie mogą sprzedać swojego życia wewnętrznego pozostałym..
  9. Jeszcze nie wie. Mam nadzieję, że szybko się uspokoi i upewni, że jest zdecydowanie lepiej niż było
  10. Wczoraj były wielkie emocje, Pajda aż drżała na widok koteczki, ciągle do niej podchodziła. Uffinka super rezolutna, wcale się nie bała, dzielnie eksplorowała dom. Pajdę kiedy była zbyt natarczywa, pacnęła dwa razy po łebku. Dziś już muszą być razem. Jak koteczka jest zamknięta w jakimś pokoju, Pajda piszczy pod drzwiami, jak Pajda gdzieś w innym pomieszczeniu śpi z panem zamknięta, koteczka waruje pod drzwiami Chyba będą kumpelami
  11. Pajda od wczoraj ma lekkie powody do zazdrości, bo zamieszkała z nią Uffinka - niewidoma koteczka, którą przywiozłam od znajomych Tyśki spod Tomaszowa
  12. Maluszek pozwiedzał już trochę okolicę - sam wyszedł z domku, gdzie mają kwarantannę i sam wrócił Podobno trochę jojczył.
  13. Poczekajmy jak minie pierwsza noc. Myślę, że już sam fakt, że psiaki będą miały sucho i ciepło dużo zdziała. Myślmy pozytywnie. Da się im pomóc, na pewno. Już pierwszy najtrudniejszy krok mamy za sobą. Opuściły ohydne miejsce.
  14. Jeszcze raz strasznie mocno Ci dziękuję za zawiezienie tych biedaków! ❤❤❤ Masz u mnie i obiad i deser i kawę i wino i.. wszystko wege Psiaczki dojdą do siebie - jestem pewna. Trochę czasu.
  15. Wielkie dzięki! ❤ Bardzo się przyda, bo poodwiedza weta psiaczek na początek i badania trzeba będzie gruntowne zrobić. Wyślę troszkę później konto.
  16. Psiaczek już zjadł i teraz odsypia ostatni zły czas w życiu. Sierść tragiczna - tłusta i pozlepiana. Anecik jutro go wykąpie, powinno mu ulżyć choć trochę. Oczko i oczodół będzie musiał zbadać okulista, w przyszłym tygodniu pojadą do Dąbrowy. Pierwsza noc od dawna będzie w spokoju i cieple. Drugi puchaty psiaczek w złym stanie psychicznym, ale to Asia pewnie napisze dokładniej na jego wątku.
  17. No proszę - idealny sposób na strachulca to drugi pies, ale trzeba wiedzieć jaki Na łóżku wygląda godnie.
  18. Tak ten świat urządzony - wszystko się przeplata.. Radość i smutek, życie i śmierć..
×
×
  • Create New...