-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Psiaczek tak w ogóle całkiem żwawy i dziarski, niepokojące, że rzeczywiście dużo pije cały czas. Miejmy nadzieję, że badania dadzą odpowiedź. Zdecydowałyśmy z Anecik, że kąpiel będzie tuż po wizycie u weta. Niech wet zobaczy jak ta sierść wygląda, może to być istotne w stawianiu diagnozy. Może jakąś zeskrobinę będzie chciał zrobić.
-
Pierwsza noc minęła dobrze psiaczkowi. Rano Anecik ledwo go dobudziła - tak mocno spał Chyba odsypia koszmary schronu. Apetyt mu dopisuje, tableteczkę na robaki zjadł pięknie. Niestety dopiero dziś dostał, bo okazało się, że wczoraj oba psiaki przy wyjeździe ze schronu zostały zaszczepione przeciwko wściekliźnie.. Nie można więc było wszystkiego naraz jednego dnia plus podróż, bo to zbyt duże obciążenie dla psiaków mogło być. Pchły piersze już też schodzą
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Tak też coraz bardziej się skłaniam ku temu lekowi. Inne rzeczy raczej nie wchodzą w grę. -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Ewa , dziś przeleję pieniądze za karmę. -
Rozmawiałam z Basią kilka razy na temat Sabinki. Bardzo się martwiła tym, że sunia jest kompletnie dzika. Przez pierwsze podobno dni leżała skulona w kącie i nawet nie chciała pić ani jeść. Potem zaczęła jeść, ale jak nie widziała człowieka. Sukcesem było jak zjadła coś mając człowieka w polu widzenia. Basia bardzo czekała na miejsce u tej znajomej co tak wspaniale pomaga socjalizować psy.
-
Wczoraj były wielkie emocje, Pajda aż drżała na widok koteczki, ciągle do niej podchodziła. Uffinka super rezolutna, wcale się nie bała, dzielnie eksplorowała dom. Pajdę kiedy była zbyt natarczywa, pacnęła dwa razy po łebku. Dziś już muszą być razem. Jak koteczka jest zamknięta w jakimś pokoju, Pajda piszczy pod drzwiami, jak Pajda gdzieś w innym pomieszczeniu śpi z panem zamknięta, koteczka waruje pod drzwiami Chyba będą kumpelami
-
Psiaczek już zjadł i teraz odsypia ostatni zły czas w życiu. Sierść tragiczna - tłusta i pozlepiana. Anecik jutro go wykąpie, powinno mu ulżyć choć trochę. Oczko i oczodół będzie musiał zbadać okulista, w przyszłym tygodniu pojadą do Dąbrowy. Pierwsza noc od dawna będzie w spokoju i cieple. Drugi puchaty psiaczek w złym stanie psychicznym, ale to Asia pewnie napisze dokładniej na jego wątku.
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
No proszę - idealny sposób na strachulca to drugi pies, ale trzeba wiedzieć jaki Na łóżku wygląda godnie. -
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
agat21 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Tak ten świat urządzony - wszystko się przeplata.. Radość i smutek, życie i śmierć..