-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Dlaczego odchodzą najlepsi ludzie?
-
Słuchajcie, sytuacja jest taka - w piątek do Anecik miał jechać Edzio, ale jak wiecie już zapewne Edzio znalazł dom. Chcemy na jego miejsce wziąć innego psiaczka. Myślałam początkowo o jakimś Edzio-podobnym czyli w miarę adopcyjnym, ale - może jechać i ten biedaczek bez oczka do niej, z tym, że on będzie na pewno dużo dłużej szukał domu niż byłoby w przypadku Edzia. Na Edzia brakuje jeszcze 130 zł, po 5 miesiącach, kiedy skończą się deklaracje Poker - 150zł miesięcznie. Dojdą na pewno też większe koszty "startowe" niż byłoby to przy Edziu, bo trzeba będzie go gruntownie przebadać i nie wiadomo co wyjdzie. W związku z tym powiem wprost: niestety nie dam rady płacić za niego 230 zł a potem 250 zł miesięcznie przez dłuższy, nie wiadomo jak długi czas (już mam swoją deklarację na niego w wysokości 100 zł miesięcznie) plus nie wiadomo ile na leczenie Czy jest ktoś w stanie jeszcze się zadeklarować? Wesprzeć? Proszę dać szybko znać, bo planowany transport w piątek!! Dzisiaj Asia Alaskan jedzie do schronu, żeby zarezerwować jakiegoś psa zamiast Edzia. Tutaj wątek: Edzio
-
Słuchajcie, sytuacja jest taka - po dzisiejszej rozmowie z Anecik - może jechać i ten biedaczek bez oczka do niej, ale on będzie na pewno dużo dłużej szukał domu niż byłoby w przypadku Edzia. Powiem brutalnie i wprost: ja nie dam rady płacić za niego 230 zł albo 250 zł miesięcznie przez dłuższy, nie wiadomo jak długi, czas Dojdą na pewno też większe koszty "startowe" niż byłoby to przy Edziu, bo trzeba będzie go gruntownie przebadać i nie wiadomo co wyjdzie. Czy jest ktoś w stanie jeszcze się zadeklarować? Wesprzeć?
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
agat21 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Pewnie nie co dzień takie fajoskie pojazdy zdarzają się w serwisie -
Jeszcze chwila z kontem. Pewna sprawa jeszcze czeka na wyjaśnienie.. Otóż wydarzyło się tak, że w czwartek przyjeżdża po Edzia rodzina z Warszawy, żeby go adoptować. Znajomi wolontariuszki, która Edziem się opiekuje. Zna ich i ręczy, że to dobry dom. Tak więc szczęście uśmiechnęło się do Edzia już zupełnie szeroko W tej sytuacji mam pytanie do deklarowiczów czy możemy jutro z Alaskan wybrać innego psiaka zamiast Edzia skoro wszystko ustalone, dopięte na ostatni guzik? Szkoda, żeby się zmarnowała taka okazja i żeby nie wyciągnąć jakiegoś innego skazańca. Czy podtrzymacie swoje deklaracje jeśli to nie będzie Edzio?
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję za potwierdzenie. -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Makuś dostał kasę od Nesiowatej - dzięki