Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dokładnie jeszcze nie wiem jak często trzeba będzie podawać, ale pierwsza dawka będzie kosztować 320 zł. Poproszę kikou, żeby weta dopytała na jak długo starcza ta pierwsza dawka - 2 tygodnie czy miesiąc. Potem dawki się powtarza raz w miesiącu - tak doczytałam.
  2. Wyszła, zwiedziła dom - to już bardzo dobrze
  3. Wspaniali ludzie trafili się Winterkowi, niech będą razem bardzo szczęśliwi Powodzenia!
  4. Wreszcie świat stoi przed nim otworem, świat nowych znajomości, świat zapachów również Zwłaszcza, że znajomości od zapachu się zaczyna
  5. Chyba jeszcze nie za bardzo się orientuje Ale myślę, że za parę tygodni już będzie wiedział.
  6. Nie mogę znaleźć wątku Sanda teraz, czy on miał już amputację?
  7. Diana ma wciąż bardzo smutne spojrzenie. I wciąż nie ma odzewu z ogłoszeń? Żadnych?
  8. Pewnie zastanawiał się dlaczego wcześniej nie lubił śniegu i zimy, a teraz mu nie przeszkadzają
  9. Mari, to który już psiak u Ciebie?
  10. Zwyrodnialca spotka kara i to okrutna - wierzę w to mocno. W ten czy inny sposób ohyda i potworność jego czynu wrócą do niego ze zwielokrotnioną siłą. Poczuje co zrobił.
  11. Biedna Sabinka. Ale dobrze, że już u p. Ewy. Moją deklarację jutro rano poślę.
  12. Jakie cudowne zdjęcia cudnego psiaka!!!!
  13. Alusiu, dopisz ode mnie 30 zł stałej dla Sabinki. Nie można inaczej. Nie jestem tutaj codziennie na wątku, ale widzę teraz ile wspaniałych osób się zaangażowało w pomoc dzikiej suni. Kasę zbiera limonka czy Ty?
  14. Dzięki, ale na spokojnie, nie musisz się spieszyć, na razie pieniądze Gucio ma i na najbliższe działania u weta wystarczy.
×
×
  • Create New...