Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Serdeczne dzięki! Jutro mocz będzie łapany i test na Cushinga też będzie zrobiony niebawem. Najpierw wet chce opanować ten stan zapalny. Powoli krok po kroku będziemy stawiać Gucia na łapinki Jesteś mądra
  2. Ogłoszenia Norci zmieniłam na Diankowe. Jedno jest na Katowice, drugie na Otwock pod Warszawą
  3. Zdjęcie rzeczywiście zachwycające! Fajne psiury niewymownie.
  4. Z całego serca dziękuję za wszystkie dzisiejsze wpłaty na Gucia Tyle ich, że ciężko wymienić Wszystkie są na pierwszej stronie już Dzięki Wam piesio zaczął nowe życie i będziemy mogli mu pomóc podreperować zdrowie
  5. Zanim jeszcze wstawię wyniki badań zakomunikuję uroczyście, że piesio już nie jest Oczkiem, Bezoczkiem, a jest GUCIEM!! Matką chrzestną jest limonka80
  6. Tak, przynajmniej na razie możemy odetchnąć. Obserwować trzeba nadal. Są też wyniki badań psiula. Zaraz dostanę na maila. To wstawię. Z pierwszych słów wynika jednak, że psina ma kłopoty z tarczycą, za mało i czerwonych i białych ciałek krwi, stan zapalny w organizmie. Sporo tego
  7. Wybaczcie, dziś jestem pierwszy dzień u dzieci i wnusi, trochę z doskoku tutaj. Krew pobrana, Oczuś waży jak jakiś kurczak, bo 6,7 kg. Sierść tłusta i sypiące się coś to zdaniem weta wynik polania Oczka czymś antypchelnym w schronie, a to, co się z niego sypie to martwe pchły, wszy i ich wszelkie produkty.. Testów na parwo nie miał, bo ten lokalny wet nie ma ich, pojechał zatem Oczuś teraz na testy z TZem Anecik do Katowic.
  8. Nie!!! Dlaczego?.. Czy znowu trzeba się pocieszać jedynie tym, że nie umarł w schronie? ☹
  9. Cała rodzina zresztą bez pamięci w Uffince zakochana Są pod wrażeniem jej inteligencji, odwagi, rezolutności i czułości do wszystkich. Jestem przeszczęśliwa!
  10. Oczkuś za godzinę będzie u weta. Miejmy nadzieję, że test na parwo wyjdzie ujemny. Oraz że stan jego zdrowia nie będzie taki zły.. A Kudłatek bidak na pewno już był chory. Chorować w takim miejscu to katastrofa. Dobrze, że został zabrany.
  11. Sabinka jest wyjątkowym przypadkiem. Ewu wspominała o kolejce do tego DT, gdzie pani czyni cuda z dzikimi zwierzakami, bardzo na niego liczyła.
×
×
  • Create New...