Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Jest podobieństwo, fakt Wabi tylko ma żobocik w pięknę gwiazdę a Norcia taki bardziej klasyczny
  2. Musi być ciąg dalszy - myślę, że coś jednak zaiskrzyło ☺
  3. Zdjęcie bomba! Egzemplarz nie tylko wysoce estetyczny, ale i użyteczny - nie musisz kurzu z blatu ścierać
  4. Gucio dalej eksploruje nową powierznię życiową i testuje kolejne miejsca do odpoczynku oraz miękkość i przytulność posłanek i dywaników
  5. Wiesz, że też będę myślami z Tobą i wszystkimi, którzy przybędą pożegnać Basię. Bardzo mi smutno, że nie mogę przyjechać.
  6. Zapomniałam napisać o najważniejszym! Przyszła wielka paczka puszek dla Gucia od Ewy Marty! Ewo, z całego serca dziękuję Ci za ten wspaniały prezent dla małego głodomorka. On działa wciąż jak odkurzacz, nie może się najeść, Twój prezent na pewno sprawi mu ogromną radość
  7. Oby się zgodziła. Michu zasługuje na normalne życie. Bardzo.
  8. Bardzo bardzo Wam dziękuję za wszystkie sugestie i podpowiedzi, na pewno się przydadzą. Zakupię Guciowi niebawem któryś z preparatów. Tylko poczekam chwilę aż Gucio skończy brać antybiotyk. Apetyt ma setny, więc lepsze odżywienie tez mu trochę pomoże. Siemię lniane też pewnie na początek zrobi swoje. A dziś pojawiły się wyniki badania moczu Gucia
  9. Rtg chyba nie było, wet chyba stwierdził, że z taką się urodziła, ale głowy nie dam. Nie pamiętam już dobrze co Basia mówiła.
  10. Na spacerze to żaden test. Moja poprzednia psica ganiała na zewnątrz koty nawet na trzech łapach, jak już była chora. A w domu wiedziała, że rodziny się nie rusza (rodzina zresztą ostrym pazurkiem ją tego nauczyła )
  11. Może być, że za dużo tego dobrego naraz plus stres i klops gotowy. Wcześniej, zanim trafiła do p.Marzeny pewnie jadła byle co - to też mogło zostawić ślad w postaci podrażnionego przewodu pokarmowego. Dobrze, że to było chwilowe. Bardziej chyba martwi brak telefonów w jej sprawie
  12. No tak, ale co było robić jak się okazało, że ona aż tak dzika? Wypuścić ją, żeby dalej żyła dziko narażona na głód, mróz, kolejne szczeniaki, myśliwych lub innych zwyroli?
  13. Tysiu, z tego, co mi Basia o niej mówiła, to weterynarz musiał sunię widzieć, bo ona nawet miała sterylkę. Ale nic się nie zmieniło w jej zachowaniu, Basia się tym gryzła
  14. A z dzisiejszych wieści od Gucia - jest spokojny, ładnie dogaduje się z innymi psami, to znaczy na razie nie gada specjalnie, bo głównie leży. Chyba odsypia i odreagowuje złe miesiące. Trzeba tylko wyganiać go od czasu do czasu na siusiu, bo sika na legowisko i potem tak leży
  15. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym bazarku i zgodzili się na przekazanie pieniędzy na Gucia Tysiu, konto to samo, z którego wpłacałam dla Joszka, proszę tylko koniecznie opisz wpłatę - od kogo i skąd, bo się pogubię - już tyle mam wpłat z różnych bazarków i na różne psy
  16. Niestety to samo, co reszta biedaków tam siedzących.. Dla każdego istnieje poduszka, z którą fajnie by się komponował. Oby jak najwięcej z nich zdążyło ją znaleźć.
×
×
  • Create New...