Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Kolejna faktura od weta na 57 złociszy uregulowana, wstawię zaraz. To za antybiotyk i dzisiejsze badanie moczu.
  2. Dzięki wielkie. Szkoda, że Gucio sam będzie je zajadał .. Ale biedaczyska Joszka już nic nie boli, jest wolny.
  3. Myślę, że kikou go weźmie, poproszę ją, tylko kto się nim zajmie? Czwartego nieadopcyjnego psa na dożycie w hotelu nie mogę wziąć. Nikogo też nie namawiam, to trzeba samemu zdecydować.
  4. Jest tych dwoje staruszków jeszcze, co Asia Alaskan pokazał na wątku zamojszczaków
  5. Tak zrobię Marysiu, niech tylko kasa wpłynie. Oj, smutne to co piszesz Mam nadzieję, że szybko będzie u Ciebie lepiej. Trzymam mocno kciuki i wysyłam Ci ciepłe myśli.
  6. Serdeczne dzięki! Jutro mocz będzie łapany i test na Cushinga też będzie zrobiony niebawem. Najpierw wet chce opanować ten stan zapalny. Powoli krok po kroku będziemy stawiać Gucia na łapinki Jesteś mądra
  7. Ogłoszenia Norci zmieniłam na Diankowe. Jedno jest na Katowice, drugie na Otwock pod Warszawą
  8. Zdjęcie rzeczywiście zachwycające! Fajne psiury niewymownie.
  9. Z całego serca dziękuję za wszystkie dzisiejsze wpłaty na Gucia Tyle ich, że ciężko wymienić Wszystkie są na pierwszej stronie już Dzięki Wam piesio zaczął nowe życie i będziemy mogli mu pomóc podreperować zdrowie
  10. Zanim jeszcze wstawię wyniki badań zakomunikuję uroczyście, że piesio już nie jest Oczkiem, Bezoczkiem, a jest GUCIEM!! Matką chrzestną jest limonka80
×
×
  • Create New...