Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30271
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Jeśli skromnie mogę się wypowiedzieć, to pasi mi takie ogłoszenie, że suczka może zdecydować, że będzie mieszkać w ogrodzie. Ale pod tymi wszystkimi warunkami, że brak łańcucha i dostęp do domu - zwłaszcza zimą! Nie wiadomo czy zimą nie przekona się jednak do zamieszkania w domu..
  2. Na pewno tak nie myśli. Gdzieś podskórnie czuję, że on wie, że jest cały legion dobrych ludzi - takich, jak Ty - dzięki którym może żyć zupełnie inaczej niż w schronie.
  3. Fakturę za wizytę w lecznicy w Rzeszowie zapłaci ZEA - serdeczne dzięki! Transport do lecznicy p. Kasia bierze na siebie, bo - i tutaj cytat - "bo jest kochanym psem" - również bardzo dziękujemy! Natomiast padła sugestia, żeby kupić Grafciowi jakieś smaczki, gryzaki, konga lub kule smakowe lub coś do zabaw węchowych, bo jest - znowu cytat - "bo to niuchacz straszny" Coś trzeba będzie Niuchaczowi Strasznemu sprezentować
  4. Dzięki za info, poszukam ich w necie. Świetnie, że pojawiają się tacy ludzie
  5. Ależ to uroczy psiaczek. Jakaś szuja go wyrzuciła.. Czy ta fundacja to fajna jakaś?
  6. A ogonek Pikusi po takim spacerze pewnie z liści trzeba obrać?
  7. One mają takie oczy jak miał Graf Pręgusek zanim opuścił schron. Czy byłoby dla nich miejsce gdzieś? I tego pieska z drogi? Zapytam znajomego czy nie będzie jechał w tamtych okolicach. Jak duży samochód potrzebny? A Aska za zwrot paliwa nie pojechałaby? Pytałyście?
  8. A ten psiak strasznie biedny.. Czeka na pomoc, ewidentnie
  9. Czy psiaki byłyby w kontenerkach?
  10. Herr Graffa obejrzał wet. Hrabia był jak na hrabiego przystało - spokojny i zrównoważony. Tylko przy pobieraniu krwi ziewnął Generalnie prawe oczko zdrowe i super, a drugie niestety najprawdopobniej uszkodzone przy jakimś uderzeniu, wypadku Nie widzi, suche i sztywne, nie reaguje ne nic. Trzeba je nawilżać. Tyle dobrego, że chyba go nie boli. Bo nie reagował na gmeranie przy nim. Również zęby oraz pyszczek po tej lewej stronie w kiepskim stanie - pyszczek opuchnięty i lekko obwisły, zęby - stan gnilny. Jutro wyniki badania krwi, a potem ekg, żeby sprawdzić czy można zrobić porządek z zębami.
  11. O rany, co za fatum ciąży nad tym dzieciakiem Nie mam pomysłu jak pomóc. Mogłabym popytać w hotelach, ale skąd wziąć kasę? Ja już nie dam rady kolejnego psa..
×
×
  • Create New...