Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. No i psica zmieniona raz - dwa Kontaktowa, proludzka, ciekawska.. Co za radość!
  2. On biedaczysko trafił do schronu po jakimś wypadku, zabrany z rowu. Kto wie co wtedy mu się przydarzyło.. Żal mi straszliwie, że przez jakieś podłe wcześniejsze życie (czytaj: podłych ludzi) teraz tak zaniemógł. Przecież ma wolę życia, ma energię, pewnie pohasałby jeszcze po domu i ogrodzie - tylko ciałko zbyt umęczone odmawia posłuszeństwa. ☹ Kasiu, dziękuję Ci, że u Ciebie ma tak dobrą troskliwą opiekę i tyle serca. To łagodzi ból duszy i pewnie Makusiowi pozwala znieść jego niedomaganie i czyni życie o niebo lepszym. ❤
  3. Czekam na wieści właśnie. Kikou nie zawsze ma czas odpisać. Mam nadzieję, że już dużo lepiej i jest silniejszy. Gdyby coś się pogorszyło, to pewnie dałaby mi znać.
  4. Charakterny chłopak Na szelkach nie daje się wodzić!
  5. Przepiękne zdjęcia chłopaków, Agacik wygląda uroczo w jesiennym słońcu, taki jest spokojny i rozanielony . Chyba jest mu po prostu dobrze Ale nie wiem jak rozumieć tę mapkę na końcu
  6. To całkiem młodziutkie stworzenie. Jeszcze wiele lat szczęścia w dobrym domu przed nią
  7. Kolejny miesiąc minął. Feniś zza Tęczowego Mostu podsyła ciągle nowych kolegów ze schronu, którym trzeba pomóc. I cieszy się na pewno z każdego uratowanego.
  8. Ależ wiadomość! Cudnie, że ją zabieracie! Jesteście jak Trzy Muszkieterki Będę zaglądać, niczego na razie finansowo nie obiecuję, bo nie mogę - wiecie jak jest.
  9. Bardzo bardzo Ci współczuję i przytulam mocno
  10. Może wreszcie poczuł się bezpiecznie i zrozumiał, że jest u siebie - to i apetyt zaczął dopisywać
  11. Dzięki ogromne Reniu! Bardzo bardzo! Coraz trudniej co miesiąc się wyrobić.. Konto to samo, co dla Makusia
  12. Tak, teraz się przyjrzałam - pies ewidentnie ma problem z lewą tylną łapką Pewnie dlatego głównie siedzi w budzie, bo go boli przy chodzeniu. Jak znajdzie się dla niego miejsce dorzucę się na diagnozę i leczenie. Stałej na razie nie mogę kolejnej dać
×
×
  • Create New...